.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 84

Hybrid View

  1. #1

    Приети във 2 АЕГ 2013/2014г.

    Хей, нова съм, но...
    Нека това да бъде тема за всички приети във 2 АЕГ "Томас Джеферсън" тази година. Няма значение в коя паралелка. Понеже в общите теми за кандидатстващите тази година се обърква кой къде е и в каква паралелка е. За сведение потърсих дали има друга такава тема във форума и нищо не ми излезе. Надявам се темата да се хареса.
    Иначе съм приета с АЕ, НЕ, М, Г , с бал около 33,5 (казвам закръглено, не го помня). Днес се записах - в 8 "а" клас съм.

  2. #2
    Хей, аз също се записах днес в 8а )))!!! Ще бъдем съучениции и съм много щастлива, че успях да намеря някой от моя клас, защото търсех в една група във фейсбук, но никой не намерих. Всички са в испанските паралелки. Направо не мога да повярвам, че те открих ;ддд и не ме мисли за луда, но просто много искам да се запозная с някой от класа. Ще ти пиша на лично .

    П.П. Всъщтност днес едвам намерих едно момиче във фейсбук и чакам да ми пише, но май не си ти. И ако има някой друг от тази паралелка да пише !!!

  3. #3
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    Хей, аз също се записах днес в 8а )))!!! Ще бъдем съучениции и съм много щастлива, че успях да намеря някой от моя клас, защото търсех в една група във фейсбук, но никой не намерих. Всички са в испанските паралелки. Направо не мога да повярвам, че те открих ;ддд и не ме мисли за луда, но просто много искам да се запозная с някой от класа. Ще ти пиша на лично .

    П.П. Всъщтност днес едвам намерих едно момиче във фейсбук и чакам да ми пише, но май не си ти. И ако има някой друг от тази паралелка да пише !!!
    Хейй , познавам една Теотора с която ще сте в едни клас Това и е фейсбука https://www.facebook.com/teodora.teneva.33
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Хейй , познавам една Теотора с която ще сте в едни клас Това и е фейсбука https://www.facebook.com/teodora.teneva.33
    Ооооооооооооооооооооооооо оооооооооооооооо!!!!!!!!!!!! Мерси, страшно много. Обичам те :дд. Ще и пиша, дано и тя да ми пише, защото никой до сега не ми е писал, от тези, на които писах :дд. Аз снимах списъка и ги търсех, ама намерих само едно момиче, че на другите много им се повтарят имената. Отново мерси супер-дупер много!!!

  5. #5
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Хей аз също съм в 2АЕГ , но съм от 8е
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Хей аз също съм в 2АЕГ , но съм от 8е
    Когато се записвах имаше едно момиче при мен, което също е от този клас, но не знам как се казва, а и едно друго момиче от стария ми клас е прието в 8 е.

  7. #7
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    Когато се записвах имаше едно момиче при мен, което също е от този клас, но не знам как се казва, а и едно друго момиче от стария ми клас е прието в 8 е.
    Ами , аз като ме зипсваха , погледнах списака и видях поне тези който запомних . Катрин или Катрина Каролина и Калина . Ако някое от тези момичета ти говори нещо Благодаря , много ако може някви кординати или фейсбук на това момиче което познаваш
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Ами , аз като ме зипсваха , погледнах списака и видях поне тези който запомних . Катрин или Катрина Каролина и Калина . Ако някое от тези момичета ти говори нещо Благодаря , много ако може някви кординати или фейсбук на това момиче което познаваш

    https://www.facebook.com/dary.horan?fref=ts Казах и за теб

    Някой да ми пише на лично, че ще изтъпея..
    Последно редактирано от vesiii : 06-27-2013 на 16:26

  9. #9
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    https://www.facebook.com/dary.horan?fref=ts Казах и за теб

    Някой да ми пише на лично, че ще изтъпея..
    Хейй мерси много намерихме се !
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    Когато се записвах имаше едно момиче при мен, което също е от този клас, но не знам как се казва, а и едно друго момиче от стария ми клас е прието в 8 е.
    Това го бях казала на мранкони, а сега се оказа, че тя е това момиче, с което се видяхме при записването

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    Това го бях казала на мранкони, а сега се оказа, че тя е това момиче, с което се видяхме при записването
    Според мен, повечето сме се видели в училището, но просто не знаем, че някои ще сме съученици.

  12. #12
    И аз съм във 2 АЕГ, ей! Аз съм АЕ-РЕ-М-БЕЛ и се надявам да не се похваля с 8 "ж" клас

  13. #13
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Heartbreaker Виж мнението
    И аз съм във 2 АЕГ, ей! Аз съм АЕ-РЕ-М-БЕЛ и се надявам да не се похваля с 8 "ж" клас
    ''Ж'' Ще си
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    ''Ж'' Ще си

    Еее, какво ме нарочваш сега Вместо да се молиш с мен, хехе.

    П.П. Май наистина излиза така. Уф. Хайде дано да е на късмет този 8 "ж"

    П.П.2 Хей, хора, пишете на лично фейсбуци, да се видим какви сме 'лапета, та да се намерим на 15ти
    Последно редактирано от Dark_Heartbreaker : 06-27-2013 на 19:57

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Heartbreaker Виж мнението
    И аз съм във 2 АЕГ, ей! Аз съм АЕ-РЕ-М-БЕЛ и се надявам да не се похваля с 8 "ж" клас
    Wooohooooo, и аз съм там
    Иии да - в 'Ж' паралелка сме
    Последно редактирано от DreamRockx : 06-27-2013 на 21:12

  16. #16
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от DreamRockx Виж мнението
    Wooohooooo, и аз съм там
    Иии да - в 'Ж' паралелка сме
    Казах ли ви че ще стве в Ж
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  17. #17
    Завиждам ви на всички. Тооолкова много исках тая гимназия, от 2 години си мечтая за нея и сега се разочаровах тотално. Ще ходя на 2ро класиране ама шанса да ме приемат е супер минимален. Успех на всички в тази гимназия

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Mirchu Виж мнението
    Завиждам ви на всички. Тооолкова много исках тая гимназия, от 2 години си мечтая за нея и сега се разочаровах тотално. Ще ходя на 2ро класиране ама шанса да ме приемат е супер минимален. Успех на всички в тази гимназия
    Съжалявам Но щом не е станало в това училище, значи нещо много по-хубаво те очаква в друго. На мнение съм, че всеки си намира мястото, дори в началото да не е според желанията му. Къде те приеха на първо класиране? (мисля, че писа 133, но не съм сигурна)

  19. #19
    Така, 1. Радвам се, че темата е полза.
    . 2. Аз като се записвах днес бях пьрвата записала се в 8 "а".
    Явно ми вьрви на "а" паралелки и това да сьм 1 номер в дневника. В предишните ми две училища бях все "а" паралелка и все пьрви номер.
    . 3. 'Кво ще кажете всеки да пише в кой квартал живее (имам предвид само квартала, не целия адрес). Така ще можем евентуално да сформираме някакви групички, че на мен хич не ми се пьтува сама 1 час.
    Иначе аз сьм в Люлин 10.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    Така, 1. Радвам се, че темата е полза.
    . 2. Аз като се записвах днес бях пьрвата записала се в 8 "а".
    Явно ми вьрви на "а" паралелки и това да сьм 1 номер в дневника. В предишните ми две училища бях все "а" паралелка и все пьрви номер.
    . 3. 'Кво ще кажете всеки да пише в кой квартал живее (имам предвид само квартала, не целия адрес). Така ще можем евентуално да сформираме някакви групички, че на мен хич не ми се пьтува сама 1 час.
    Иначе аз сьм в Люлин 10.
    Аз съм на минута и половина от училището, групичка определено не ми трябва

  21. #21
    ^ Ти си добре. Аз сьм с метро и 74. :[ Ще си пьтувам.

  22. #22

    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    94
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    Така, 1. Радвам се, че темата е полза.
    . 2. Аз като се записвах днес бях пьрвата записала се в 8 "а".
    Явно ми вьрви на "а" паралелки и това да сьм 1 номер в дневника. В предишните ми две училища бях все "а" паралелка и все пьрви номер.
    . 3. 'Кво ще кажете всеки да пише в кой квартал живее (имам предвид само квартала, не целия адрес). Така ще можем евентуално да сформираме някакви групички, че на мен хич не ми се пьтува сама 1 час.
    Иначе аз сьм в Люлин 10.
    ми аз съм в люлин 7 до западния и съм в Б клас :P мн път е верно

  23. #23
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от androidman Виж мнението
    ми аз съм в люлин 7 до западния и съм в Б клас :P мн път е верно
    Ти се радвай че не си ''Ж'' или ''Е'' клас
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от androidman Виж мнението
    ми аз съм в люлин 7 до западния и съм в Б клас :P мн път е верно
    С какво ще пътуваш?

  25. #25
    vicky9995
    Guest
    аз също съм в люлин 10

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си