.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825

    Болка по отминала страст, избледняващи спомени и вкус на изгарящо гърлото уиски!!

    Здравейте,
    Привидно това, ще ви се стори една наистина sad-ната тема, а истината е далеч от това, пиша тази тема, за да ви представя една ситуация в която няма виновни или невинни, има просто тежки последици..

    Докато пия въпросното уиски и си пиша с една добра приятелка тя предложи да си говорим по skype, та между нас се завъртя следния диалог.

    Тя: Какво прави бившата?! (Предпазлива, но любопитна, пита ме тя.)
    Аз: Коя бивша? (гледам аз учудено, опитвайки се да отбия разговора в друга не толкова болезнена за мен тема.)
    Тя: Ами не знам, оная дето ти изтръгна сърцето и те направи сляп, изтръпнал и глух за света около теб.
    Аз: Ами нищо, вчера се видяхме (преглъщам сълзите тежко и отпивам голяма глътка от чашата.)
    Тя: Секс? (Смее се тя ехидно)
    Аз: Не, видяхме се в София, ходих до университета да си пусна документи за класиране. (Опитвайки се отново да изритам този вече болезнен за мен разговор в друга посока.)
    Тя: А тогава какво? (Пита, усещайки болката ми)

    Усетих нотката на съжаление у нея.. Отпих още веднъж този път, по-голяма глътка.

    Аз: Даже не искаше да се прегърнем. А аз исках да и кажа, че все още я обичам.
    Аз: Видяхме се, за около 10 минути. Говорихме много, без да кажем нищо. Тя си тръгна (Споделям аз, докато първата сълза вече е поела дългия път към пода.)
    Тя: sounds like the end of a sad movie. (Казва го сякаш и тя преглъща някаква прогаряща болка)
    Аз: Наистина е тъжно, но защо ти мислиш така? (Успокоявайки сълзите си, преди да съм избухнал в неистов плач.)
    Тя: Живота продължава anyway (Опитвайки се да ме успокой)
    с или без нея.
    с или без него.
    Аз: Все пак ми е интересно да разбера, защо мислиш, че е тъжно? Кое е тъжното според теб? [Преместих се на терасата с лаптопа, изпих си чашата и направо почнах да пия от бутилката, гледайки в залеза, чакайки нейния отговор, сякаш бе нещо, което може да ме успокои.)
    Тя: Тъжно е, звучи тъжно, защото е било love едно време и е имало страст и имало е привличане и зависимост и обич, а сега има само празнота и хиляди спомени за нещо, което вече го няма, а надали ще успеете да върнете. (Казва тя с доста разстроен тон.)
    Аз: Странно е, че не съм говорил с теб от месеци, а ти все още имаш способността да разбираш, точно как се чувствам и да го описваш, толкова красиво, да наистина болезнено, но красиво. (Смея се, отпивам огромна глътка от уискито, което ми прогаря гърлото, но не му обръщам внимание, вече не ме интересува.)
    Тя: Все пак тя е виновна, тя ще осъзнае, че те е загубила (Загрижено, се опитва да ме утеши)
    Аз: Няма значение, кой е виновен и двамата губим това нещо. Дори и аз да бях виновен, Дори и двамата да бяхме виновни, пак губим всичко онова, за което, толкова мечтахме, говорихме и планувахме. (Казвам аз с огромна болка в сърцето, прояждайки ме отвътре бавно, но сигурно, болка която даже уискито не може да утеши.)

    В момента седя на терасата с лаптоп в коленете и бутилка уиски до мен..
    И се чудя, какво се промени? Защо трябваше да става така? Какъв беше смисълът на цялото това нещо? Защо не беше така както го планувахме.. А всичко можеше да бъде изпълнено с усмивки вместо с тъга.
    Седя аз леко пиян и разтъжен.. И съжалявам, че не прекарвах повече време с нея, макар, че можех. Съжалявам, че накрая всичко свърши така.. Че не успях да я накарам да се усмихне така, както само тя може.. Исках едно единствено нещо, тя да е щастлива, но дори и аз не успях, за което много съжалявам..

    В общи линии този разговор ме подтикна да пусна темата, така да кажем "вдъхнови" ме.
    Искам да ви кажа, ако в момента имате някого до вас, когото обичате истински, не губете време, ами му покажете, че го обичате, прекарвайте максимално много време с него, радвайте му се и му се усмихвайте. Защото, никога не знаете, какво ще стане след време.

    Темата може би, беше за да си излея болката, която толкова време тая вътре в мен, а всъщност няма смисъл да я задържам не знам, но ви благодаря, че ми изтърпяхте правописните, пунктуационните и пиянските грешки!..


    ПослеДрас: Ако някой сметне, че има смисъл да пише по темата, да заповяда..
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 06-28-2013 на 18:38
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  2. #2
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Виж, любовта е взаимно чувство. Ако не е- тогава е убийствено. Не знам аз ли съм бъгната, а може и да има други хора като мен,но когато видя или усетя,че отсреща изстиват аз също го правя. Една дума е способне д ами преобърне каруцата и човека да изчезне от сърцето ми, зависи камъче или скала е, може и да поддържаме нормални отношения,може и тотално да го изтрия от света ми.
    Та, отклоних се...в момента си в такова състояние,защото имаш нужда да бъдеш разбран, обичан да ти отвърнат,но докато сам не се научиш да си си достатъчен, докато не станеш зависим само от АЗът, няма да си щастлив. А на дъното на бутилката няма нищо красиво.
    maDamn

  3. #3
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Нормално е. Трябва да преминеш през известен брой огорчения и разбити връзки, за да попаднеш на тази, която ще остане до теб
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  4. #4
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Използва бутилката с уиски няколко пъти в разказа. Искаш да се набие в съзнанието ни. Но не пиеш всъщност. Пишеш го, за да изглежда по-мъжко. Дори за сълзите не съм сигурен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Аз пък останах с впечатлението, че са няколко бутилките....

  6. #6
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Стига с това уиски, вземи един коз по-добре.

    П.П: И на мен ми е тегаво много в последно време, много драма, много нещо.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Zarity
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Шумен...
    Мнения
    1 855
    Колко драматично заглавие
    Брях,брях

  8. #8
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Пич, само ще ти кажа, че описаното от теб не звучи особено мъжки и тежкарско, а по-скоро жалко и отблъскващо, казвам ти го като човек, минал през това. Вземи се в ръце. Животът не свършва с една приключена връзка.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Една дума е способне д ами преобърне каруцата и човека да изчезне от сърцето ми, зависи камъче или скала е, може и да поддържаме нормални отношения,може и тотално да го изтрия от света ми.
    Мдаа, хубаво е да си си самодостатъчен :Д

    Иначе честито порастване, братле ! Не се ебавам изобщо - много хубаво е това, което ти се е случило и се случва. След някой и друг месец, може би година, ще погледнеш назад и ще осъзнаеш какво наивно лапе си бил.

  10. #10
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Нали знаеш, че боли да паднеш от високо?
    В момента те боли, защото си паднал.

    Но всяка една раничка ще зарасне и един ден, когато вече си по-добре, ще видиш наистина колко наивен си бил. ))

  11. #11
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Shmatarok, знам това, но въпреки това, адски много боли, като цяло не пуснах темата за да търся някакво съжаление или съпричастност, а просто да споделя, напих се веднъж и може би за последно по този повод, просто исках да си излея всичко е така.. А колкото до останалите, че съм наивен, наивен съм, това го знам просто, веднъж ми се щеше и на мен всичко да е различно, но уви.. съдба.. обича да се подиграва и да си прави майтап.. Поне си взех урока..

    Като цяло идеята на темата беше, може би по някакъв начин да се самоуспокоя споделяйки на непознати хора как се чувствам, като знам, че няма да рефлектира по никакъв начин на реалния живот..
    Даже не трябваше да е тъжна (sad-ваща), а обективна.. Исках да покажа, как една любов може да изгори, толкова бързо колкото и се е разпалила и от нея да остане само сива напоена със спомени пепел..



    Последно редактирано от AnarchyBoy : 06-29-2013 на 20:10
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  12. #12
    Всички сме преживяли такава любов...
    Ще я обичаш може би и след година,но със сигурност няма да се чувстваш така както сега.
    Остави алкохола настрана и си живей живота без излишна драма ще се чувстваш много по-добре,ако избиеш бившата си от ума.Остави спомените и хубавите моменти настрана за известно време ще преживееш всичко по-лесно..никога няма да ги забравиш,но не си ги припомняй това само ще те кара да се чувстваш зле. : ) )) )

  13. #13
    Братле изживей си муката без да те е срам от нея без значение какво ти казват те не са на твое място в момента и отстрани е лесно да ти казват да се стегнеш и докато не го направиш няма да ти олекне но споделяй с приятелите си споделената мука е половин мука не се притеснявай от това днеска на тебе ти е гадно но утре ще е на тях на всеки се случва и аз в момента сум на това положение но всичко ще се оправи и ще отмине вув времето спокойно

  14. #14
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    Така се случва обикновенно като приемаш нещо за даденост...Има и други, с които ще си правите пак същите планове и ще си говорите пак същите неща Болката е там докато живееш в спомените. Миналото няма да се върне, но бъдещето е пред теб , а ти го пропиляваш в самосъжаляване ; )

    --------------------------------------------------------

  15. #15
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Айде на кафе.

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Shmatarok, знам това, но въпреки това, адски много боли, като цяло не пуснах темата за да търся някакво съжаление или съпричастност, а просто да споделя, напих се веднъж и може би за последно по този повод, просто исках да си излея всичко е така.. А колкото до останалите, че съм наивен, наивен съм, това го знам просто, веднъж ми се щеше и на мен всичко да е различно, но уви.. съдба.. обича да се подиграва и да си прави майтап.. Поне си взех урока..

    Като цяло идеята на темата беше, може би по някакъв начин да се самоуспокоя споделяйки на непознати хора как се чувствам, като знам, че няма да рефлектира по никакъв начин на реалния живот..
    Даже не трябваше да е тъжна (sad-ваща), а обективна.. Исках да покажа, как една любов може да изгори, толкова бързо колкото и се е разпалила и от нея да остане само сива напоена със спомени пепел..



    Брат , ти си от Бургас, нали? Спомняш ли си преди 1 година същите истории плямпахме в един друг раздел? Трябва да имаш нагласата,че тва е просто една жена.. и ти можеш без нея, както е било преди На мен също ми става от време на време гадно... но пак всичко е до вътрешна нагласа... ето сега ще ти кажа да не я виждаш повече НИКОГА.. и ти като чуеш тази думичка ,,никога'' и започваш да дълбаеш и да си казваш.. - ,КРАЙ... ужас. оле малее.. защо вее'' майка ти де 3ба богове... ама просто като се замислишш... кво ти пука? За другите съученички въобще пука ли ти кво става с тях?

  17. #17
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Язе, Бургаска батка нИ сАм!! От Кюстендил съм..

    ТО, че не трябва да ми пука не трябва, но като още имам чувства (знам мазохистично е) поне да си изживея болката, пък после.. "He will rise as a phoenix from the ashes". Да го изживея поне, то само това ми остана друг избор нямам, пък не съм от типа момчета, което ще тръгне да скача в нови връзки веднага.. К'во да направя, че съм такова мазохистично копеле и продължавам да имам чувства към нея..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #18
    Това което си написал ме разчувства адски много...Може би защото съм била на твое място и знам как се чувстваш,но с времето болката отминава.

  19. #19
    Стига е много драми всичко минава,най-вече някое си момиче/момче.Ама като си го правите сами да мислите постоянно за даден човек и да си правите сами гадно ще е така. ;] бахти.

  20. #20
    Мега фен Аватара на dirtyyy
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    4 415
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Нали знаеш, че боли да паднеш от високо?
    В момента те боли, защото си паднал.

    Но всяка една раничка ще зарасне и един ден, когато вече си по-добре, ще видиш наистина колко наивен си бил. ))
    Много красиво казано.

  21. #21
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Време е да спреш да се държиш като путка.
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  22. #22
    Много драма. Остави времето да излекува всичко. Искал си да ѝ кажеш, че я обичаш още. Недей. Позволи на съзнанието си да приеме, че не я обичаш вече, че всичко има начало и край. Ще срещнеш нова любов и ще е прекрасно.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  23. #23
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Мерси на всички за съветите, помогнахте ми бая да осмисля нещата, пък и това с пиенето няма да се повтори.. после какъв махморлук имах....
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #24
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Досега писах в за подобно проблеми в моя форум , темата я прочетох по диагонал. Виж , винаги има някой, който е сгафил. За да функционора връзката са нужни 2ма , желателно е да не са повече Най-различни хора има , всеки държи на нещо негово , темата е дълга и не ми се дискутира. Замисли се само как някое непопулярно момиче ще обмисля и анализира нещата , а някоя друга свикнала на внимание веднага ще прекрати връзката ви още при първото нещо, което не и хареса. Било ми е кофти за доста момичера преди , но това е друга част от живота ми. Дали си мисля понякога за тях и " какво би станало ако ..". Може би , само аз си знам. Няма незаменими хора ,ти си "наградата" ,ти си си самодостатъчен. Успех

  25. #25
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Мерси човек, вече го разбирам това Отне ми малко време, но вие всичките ми помогнахте, за което съм благодарен..
    Вече разбирам какво означава да си си "самодостатъчен", а това ми беше трудно да го осмисля, но вече го разбирам доста добре..
    Темата наистина беше дълга, ма бях "крак от маса" и не се усетих докато я пишех..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си