.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776

    Огромен цирей отзад ?

    От 2 дена имам цирей отзад горе между бузите. За болката няма да говоря, нито мога да седна нито дънки да сложа нито да спа. Туй чудо е твърдо като камък, днеска 2 пъти го мазах с ихтиол йок файда даже повече боли. Кажете нещо с кво да го намажа че не се издържа вече...

  2. #2
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    Мислил ли си да идеш на лекар да ти го спукат? Ще е гадно, но за няма и 5 мин е свършило и после раната ще заздравее много по-бързо, ако го чакаш сам да мине.

    Много интригуващо място си е намерил
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  3. #3
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Цитирай Първоначално написано от aniezina Виж мнението
    Мислил ли си да идеш на лекар да ти го спукат? Ще е гадно, но за няма и 5 мин е свършило и после раната ще заздравее много по-бързо, ако го чакаш сам да мине.

    Много интригуващо място си е намерил
    .

  4. #4
    Повече от фен Аватара на lilito{P}
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    "Бора-Бора"
    Мнения
    319
    Според мен трябва да отидеш на хирург да те прегледа. Може и да не е цирей. Преди 10 години на същото място и аз си мислех, че имам цирей, но се оказа, че не е цирей, а киста на опашката.

  5. #5
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    според мене е цирей... не е баш в средата ми на едната буза... снощи го мазах с някъв антибиотик и днес по-малко ме боли, поливам го с вряла вода и го мия обилно със сапун да спадне болката, довечера ще си сложа памук с ихтиол и лепенка и дано като стана го е изсмукал... ако не ще ви послушам и отивам да го пукат че ми писна тая топка в задника ми
    Последно редактирано от xXxAngerfisTxXx : 07-30-2013 на 19:01

  6. #6
    Супер фен Аватара на skornex
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 148
    Цитирай Първоначално написано от lilito{P} Виж мнението
    Според мен трябва да отидеш на хирург да те прегледа. Може и да не е цирей. Преди 10 години на същото място и аз си мислех, че имам цирей, но се оказа, че не е цирей, а киста на опашката.
    Same Here
    F$@k suicide silence!

  7. #7
    Ихтамол - инфо - в Гугъл.

  8. #8
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    1 ден с ихтиол и гнойта изчезна, спря да боли сега е малка пъпчица...

  9. #9
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Еййй много лошо.Преди така псувах(Виках ега ти излее цирия на гъза).Отивай на доктор.

  10. #10
    Отиди на кожен

  11. #11
    Goshoo154
    Guest
    Аз от 2 дена имам болки в гърба , но се оказа , че не са болки в гърба.Днес забелязах някаква огромна пъпка точно между бузите в горната част на задника.Какво да правя ПОМОЩ!!!

  12. #12
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    стой изправен или иди на лекар
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си