.
Затворена тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    I love youu
    Guest

    Obicha me,no e s druga.

    Zdraveite!
    Predi okolo 2 godini se zapoznah s edno momche.Zapochnahme da izlizame i stanahme gadjeta.Bqhme zaedno 8 meseca, no az poiskah da se razdelim...misleh,che nqmam istinski chuvstva kam nego,no toi me obichashe mn.Sled tova nqkolko meseca ne poddarjahme nikakva vrazka, no toi pak me podarsi...beshe mn nastoqtelen.Zapochnahme da si pishem. dori i se vijdahme, no samo kato priqteli,zashtoto az vse oshte ne izpitvah nishto kam nego.Predi 5 meseca razbrah, che ima priqtelka.Mesec sled tova toi otnovo mi pisa.Toi poiska da se vidim i az se saglasih.Zapochnahme da se vijdame pochti vseki den,zashtoto priqtelkata mu e izvan grada.Ot togava az razbrah, che go obicham.Toi sashto mi kazva,che me obicha...Az mn sajalqvam,che se razdelihme i iskam da si go varna.Molq vi,daite mi savet! Kakvo da pravq??? Osaznah,che go obichma prekaleno kasno,no iskam da si go varna.Posavetvaite me kakvo da pravq... (((

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Аз.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си