.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571

    кичури - синьо , зелено , розово ... как ?

    Здравейте :ДД абе загледах се по клипчета и по нета , че доста момичета имат кичури в странни цветове - зелено , синьо , розово , лилаво - та въпроса ми е как ? боите за коси си ги знаем - черно , червено , русо и кестеняво , а със степчетата също няма как да се постигнат такива цветове .....та ако някой знае как и с какво се правят такива кичури да каже - наистина изглеждат добре , особено сега зa лятото

  2. #2
    Има всякакви бои. ВСЯКАКВИ. В малко по-шантави магазини тип 'На тъмно','Ку-ку','Метъл Хевън' има голямо разнообразие на такива бои. За да стане добре кичура обаче първо трябва да го изрусиш,което ще ти съсипе косата,но признавам,седи страхотно.

  3. #3
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    В на тъмно скоро гледах светлорозова безамонячна боя за 12 лв, то имаше и други цветове, обаче розовата най-ме касаеше, защото я търсих за една приятелка

  4. #4
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    zaduljitelno li e da se izrosqvam , ako ne go napravq / ne iskam da si susipvam kosata ot malka / 6e mi xvane li boqta ? D

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Няма да хване ако не изсветлиш. На нормална коса единствено спрейове може би ще хванат.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sunshine :** Виж мнението
    Здравейте :ДД абе загледах се по клипчета и по нета , че доста момичета имат кичури в странни цветове - зелено , синьо , розово , лилаво - та въпроса ми е как ? боите за коси си ги знаем - черно , червено , русо и кестеняво , а със степчетата също няма как да се постигнат такива цветове .....та ако някой знае как и с какво се правят такива кичури да каже - наистина изглеждат добре , особено сега зa лятото
    Най-добре си направи със спрей,защото ако направиш с обезцветяване+оцветител след 1 месец (най-много) ще се махне оцветителя и ще остане русото,което няма да се махне,а ще чакаш да израсте.

  7. #7
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от SomeRandomNerd Виж мнението
    Най-добре си направи със спрей,защото ако направиш с обезцветяване+оцветител след 1 месец (най-много) ще се махне оцветителя и ще остане русото,което няма да се махне,а ще чакаш да израсте.
    И после пак слагаш шарена боя.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    И после пак слагаш шарена боя.
    която пак ще падне.

    Авторке, най-дълготрайният начин е боядисване,но още докато се къпеш първия път, част от оцветителя ще падне. И трябва да се грижиш за косата си, защото кичурите ще се заплитат повече,ще са по-сухи,ще цъфтят. не ти го препоръчвам,но ти си решаваш

  9. #9
    Ако не искаш да си съсипваш косата още от малка.... http://prodavalnik.com/tebeshiri-za-kosa-i18828263 ,после много лесно се отмива.

  10. #10
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    това с тебеширите ми харесва като идея и се отмива лесно , което значи че в седмицата може да сменям цветовете кат нищо а да знаете освен онлайн къде се продават от тези тебешири за коса ?

  11. #11
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    В Метъл Хевън има разноцветни бои, с фризьорката ми се заговорихме и тя каза, че от там си ги взима. Какво веднага почнахте, ще си съсипе косата... тва е един кичур, тя няма да се прави на клоун. Ако ти е светла косата може да хване и без изсветляване, най - добре отиди на фризьор, там знаят какво да те правят.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от sunshine :** Виж мнението
    Здравейте :ДД абе загледах се по клипчета и по нета , че доста момичета имат кичури в странни цветове - зелено , синьо , розово , лилаво - та въпроса ми е как ? боите за коси си ги знаем - черно , червено , русо и кестеняво , а със степчетата също няма как да се постигнат такива цветове .....та ако някой знае как и с какво се правят такива кичури да каже - наистина изглеждат добре , особено сега зa лятото
    Лично аз съм си правила кичур със степче и сега седи между розово и лилаво .. //вишна// миналата година октомври месец си го направих и все още не се е изтрило нищо ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си