.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 33 от общо 33
  1. #26
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    И аз преди бях така с бившето ми гадже като го скъсах само ме тормозеше просто спрях да му дигам тела блокирах го от всякаде и засега спря да ме тормози дано спре изцяло

  2. #27
    Много неприятно, но май наистина най-добре е да говориш с неговите близки - с родителите му и брат му. Ако някой може да му въздейства, това са хората. Дано скоро спре този тормоз

  3. #28
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    Съветвам те известно време да си изтриеш фейсбука поне, другите профили просто си ги смени. Въ фейсбук шанса да те намери ако си направиш нов профил е голям. Преди да го изтриеш може да напишеш, че се местиш, съмнявам се да разбере къде живееш.Полицията няма да помогне. Те за убийства и изчезнали хора не реагират кой знае колко, пък за нещо подобно.
    nigga stole my bike

  4. #29
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Otis_Driftwood Виж мнението
    Дори и изражението му не е смешно.



    > inb4 butthurt
    > inb4 bann
    Ее, трябва да нямаш никакво чувство за хумор, за да не ти е смешно!

  5. #30
    Banned
    Регистриран на
    Jan 2018
    Мнения
    40
    подяволите

  6. #31
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от istina777 Виж мнението
    подяволите
    Къде има дявол да го изгоня ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  7. #32
    Banned
    Регистриран на
    Jan 2018
    Мнения
    40
    Социалния експеримент на дриймлокър и тайните служби е успешен. А аз бях най-издирвирания престъпник със заслужен БАН. ужас.
    Последно редактирано от istina777 : 01-25-2018 на 06:08

  8. #33
    Banned
    Регистриран на
    Jan 2018
    Мнения
    40
    превърнах се в изрод

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си