.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Red face Дойде ми за първи път

    здр,дойде ми за 1-ви път на 13 август, та исках да помоля за съвети, от сорта на ако се изцапам в училище, как да не се забележи и мда след това се появи бял секрет по бикините ми, нормално ли е това бяло е и мокри бикини те ми, моля ви за съвет.Благодаря предварително и да, как да разбера кога ще ми дойде за 2-ри път.На 12 съм, измежду другото.
    Благодаряяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяяяяя!!!

  2. #2
    Здравей! Първо искам да ти кажа честито превърнала си се в жена! В училище трябва да си много внимателна, ходи често до тоалетна и мисля, че няма да има проблем. А ако се изцапаш отиди до мед. сестра или до учителката ти, те ще ти помогнат. Относно това течение е нормално, просто си слагай леки ежедневни докато мине. Отначало ще ти е непостоянен може да го очакваш по всяко време. Попринцип идва през 28 дни. Вземи си календар и си отбелязвай. И общо взето е това..

  3. #3
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    Честито като За начало .. Тив ече си госпожица
    Цикалът ти е нормално да е между 3-8 дни и да те кара между 25-31 дни.
    Преди да ти дойде може да го усетиш с болки в кръста, гърдите .. Може да си малко по- нервна + в началото на всеки цикъл и в края му ще е нормално да имаш бяло течение.
    При първото и последното изхвърляне на кръв от орг. Ти е нормално кръвта да е кафява (за1 цикъл).
    Когато си в цикъл и си на у-ще си сменяй превръзката на 2 часа, а не на 4-както е нормално да праеиш през другото време.
    + дръж на ниво личната си хигиена в у-ще .. Мий си ръцете преди вяка смяна на превръзка и след и се трий с мокри кърпи там долу.
    + ходи си черни панталони , че ако има гаф да не се вижда
    Успех и не се притеснявай и питай и майка си

  4. #4
    Много ви благодаря за съветите!!!

  5. #5
    Майка ми ми подари календарче и си записвам.Благодаря ви

  6. #6
    И аз се радвах на първия ми цикъл, но после го намразих страаашно много, заради болките. Иначе не ми пречи като цяло си ползвам тампони

  7. #7
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Три неща ще кажа:
    1.Тия въпроси обикновено се задават към родителското тяло от женски пол сиреч майка ти.
    2.Не виждам защо си толкова радостна, след като много скоро ще проклинаш тия дни от месеца, ама хайде дете си още.
    3.Само на мен ли ми се струва глупаво да се честити такова нещо ?

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Три неща ще кажа:
    1.Тия въпроси обикновено се задават към родителското тяло от женски пол сиреч майка ти.
    2.Не виждам защо си толкова радостна, след като много скоро ще проклинаш тия дни от месеца, ама хайде дете си още.
    3.Само на мен ли ми се струва глупаво да се честити такова нещо ?
    +

  9. #9
    Супер фен Аватара на Meonesssss
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    2 636
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Три неща ще кажа:
    1.Тия въпроси обикновено се задават към родителското тяло от женски пол сиреч майка ти.
    2.Не виждам защо си толкова радостна, след като много скоро ще проклинаш тия дни от месеца, ама хайде дете си още.
    3.Само на мен ли ми се струва глупаво да се честити такова нещо ?
    Ми малка е, за първи път и идва и се радва

  10. #10
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от Meonesssss Виж мнението
    Ми малка е, за първи път и идва и се радва
    то и аз бях малка ( на 11) ама ми беше много тъжно и като ми е болезнена менструацията беше някакъв ад







    добре де,айде честито щом се радва,но съм сигурна,че после ще ни псува тия дето и честитихме

  11. #11
    Супер фен Аватара на Meonesssss
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    2 636
    Мен пък нищо не ме боли, че даже и бързо минава

  12. #12
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Meonesssss Виж мнението
    Мен пък нищо не ме боли, че даже и бързо минава
    Аха, ама ако го нямаше щеше да е по-добре нали ? Дори само разправията е достатъчна, за да съжалява. Да не говорим, че имам приятелки дето го страдат много, а една колежка първите 2 дни изобщо не може да прави нищо от болки.

  13. #13
    Супер фен Аватара на Meonesssss
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    2 636
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Аха, ама ако го нямаше щеше да е по-добре нали ? Дори само разправията е достатъчна, за да съжалява. Да не говорим, че имам приятелки дето го страдат много, а една колежка първите 2 дни изобщо не може да прави нищо от болки.
    Имат шибан късмет ... Аз се радвам, че съм си добре

  14. #14
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Аха, ама ако го нямаше щеше да е по-добре нали ? Дори само разправията е достатъчна, за да съжалява. Да не говорим, че имам приятелки дето го страдат много, а една колежка първите 2 дни изобщо не може да прави нищо от болки.
    да,говори така щото е късметлийка ... аз също не мога,защото всичко ми се схваща от болки и кръста и корема,преди пиех доста силни хапчета и ми се е случвало на училище да не мога да отида

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Три неща ще кажа:
    1.Тия въпроси обикновено се задават към родителското тяло от женски пол сиреч майка ти.
    2.Не виждам защо си толкова радостна, след като много скоро ще проклинаш тия дни от месеца, ама хайде дете си още.
    3.Само на мен ли ми се струва глупаво да се честити такова нещо ?
    ++

  16. #16
    Честито! Вече ставаш жена! Относно темата не можеш да разбереш кога ще ти дойде за 2-ри път. В началото менструацията е нередовна и това продължава 1-2 години. Затова си вземи торбичка, кутийка или нещо друго за превръзките и си ги носи на училище или като излизаш навън. Така ще се чувстваш по-защитена

  17. #17
    Lori2
    Guest
    gabi22 an sum na 13 i mi doide predi 5 dena ohh mnogo me boli korema i kurvq kato kran4e dano ti si po dobre.

  18. #18

    Talking

    На мен ми дойде за първи път на 5 декември в 6 клас. След месец станах на 12. Бях в училище, но не ме болеше, не се изцапах много и ми мина бързо! От година имах бяло течение и всичко мина добре! Само че още не съм казала на мама - тя все още си мисли, че съм дете! Е, успех!

  19. #19
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Lilly23 Виж мнението
    Само че още не съм казала на мама - тя все още си мисли, че съм дете!
    Е, ти не си ли?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  20. #20
    Всъщност не ми дойде, беше просто зацапване. Но бяло течение имам от 2 години и очаквам да се случи скоро.
    Аз сама съм отговорна за щастието си!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Lilly23 Виж мнението
    Всъщност не ми дойде, беше просто зацапване. Но бяло течение имам от 2 години и очаквам да се случи скоро.
    С нетърпение ще очакваме да се похвалиш, че си станала жена.

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Когато проникне някоя момче в нея...
    Няма, няма, тя ще се пази за мен. Ние ще сключваме първия форумен брак.
    Последно редактирано от Necrologist : 04-23-2018 на 19:00

  23. #23
    ...
    Аз сама съм отговорна за щастието си!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си