.
Отговор в тема
Страница 11 от 95 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 2375
  1. #251
    мерси

  2. #252
    Здравейте
    Наскоро си взех Хининова вода, защото ми се иска да се преборя с бавно растящата си коса и най - после да достигне някаква прилична дължина /до под гърдите/, но не знам колко често да я използвам. Чувала съм, че някои мажат корените си по 2 или 3 пъти на ден, други след баня. Как е най - добре?
    И също така тъй като ми изглеждате доста задълбочени в знанията си за косата и поддръжката и да ви питам как точно да предотвратя бързото омазняване на косата си, защото често се налага да я мия всекидневно, като сега се старая да започна на два дни, но става наистина ужасна!!

  3. #253
    Цитирай Първоначално написано от Puh Виж мнението
    Здравейте
    Наскоро си взех Хининова вода, защото ми се иска да се преборя с бавно растящата си коса и най - после да достигне някаква прилична дължина /до под гърдите/, но не знам колко често да я използвам. Чувала съм, че някои мажат корените си по 2 или 3 пъти на ден, други след баня. Как е най - добре?
    И също така тъй като ми изглеждате доста задълбочени в знанията си за косата и поддръжката и да ви питам как точно да предотвратя бързото омазняване на косата си, защото често се налага да я мия всекидневно, като сега се старая да започна на два дни, но става наистина ужасна!!

    за хининовата вода аз я ползвам след баня т.е. 2 пъти в седмицата и доста ми порасна косата.....за мазната коса четох, че не трябва да ползваш шампоан за мазна коса, защото изсушава скалпа и таза предизвиква още по-обилно омазняване, а и не я пипай с ръце (колкото може по-малко), не я мий всеки ден и тя в последствие ще свикне.... като е мазна я връзвай

  4. #254
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Косата ми наистина е порастнала, налиии?
    http://imgur.com/bBhLYVU

    Къдрих я с плитки...също ще се боядисвам тези дни с Лореал Кастинг :Д Дано се справя.
    Последно редактирано от strawberry88 : 09-11-2013 на 21:53

  5. #255
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    ^ Определено доста е пораснала !!!
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  6. #256
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    минавам да кажа, че най-накрая пробвах body building шампоана на Philip Kingsley иии резултатът е много хубав ))

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  7. #257
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Супеер, значи не си въобразявам. Нямам търпение да се боядисам.

  8. #258
    Цитирай Първоначално написано от Puh Виж мнението
    Здравейте
    Наскоро си взех Хининова вода, защото ми се иска да се преборя с бавно растящата си коса и най - после да достигне някаква прилична дължина /до под гърдите/, но не знам колко често да я използвам. Чувала съм, че някои мажат корените си по 2 или 3 пъти на ден, други след баня. Как е най - добре?
    И също така тъй като ми изглеждате доста задълбочени в знанията си за косата и поддръжката и да ви питам как точно да предотвратя бързото омазняване на косата си, защото често се налага да я мия всекидневно, като сега се старая да започна на два дни, но става наистина ужасна!!
    Аз преди ползвах хининова вода,но сега съм в почивка и скоро пак ще я почвам.Слагах си всеки ден,след като се изкъпя (впръсквам в корените и масажирам).За 2 месеца ми порасна с 3-4 см и бях мноого доволна.Единственият минус е,че косата се омазнява малко по-бързо (аз също съм с бързо омазняваща се коса).Други варианти за бърз растеж са стимуланта на Икаров и домашните маски.Аз си правя маска 1 път седмично и косата ми става много мекичка.Ако използваш преса,маша,сешоар,спри ги,това само уврежда и забавя растежа.За омазняването - наистина не използвай шампоани за мазна коса,тъй като са доста агресивни.Това е единственото,което мога да ти кажа,защото и аз съм с този проблем и се къпя всекидневно,а и не съм открила още решение,но съм се примирила.Желая ти успех!

  9. #259
    Здравейте!
    Аз искам да попитам какво разбирате под бързо омазняваща се коса? Къпеш сутринта е вечерта е мазна ли? Или чак на другия ден?
    Моята ако я изкъпя в неделя, във вторник вече е пак за къпане. Това бързо омазняваща се коса ли е? Винаги съм мислела, че е такава. Опитвам се да разредя до сряда и цяло лято я мия на всеки трети ден, но нещо не се получава. Зимата ми е по - добре.
    Само корените ми се омазняват. Краищата са нормални към леко, лееко сухи.

  10. #260
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    Супер ти е косата, и моята е така. Нормално е лятото да се омазнява по-бързо. Жеги, пот и става работата.
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  11. #261
    Ами аз като се изкъпя примерно в понеделник,във вторник вече е трагично положението.

  12. #262
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Penny Lane. Виж мнението
    Здравейте!
    Аз искам да попитам какво разбирате под бързо омазняваща се коса? Къпеш сутринта е вечерта е мазна ли? Или чак на другия ден?
    Моята ако я изкъпя в неделя, във вторник вече е пак за къпане. Това бързо омазняваща се коса ли е? Винаги съм мислела, че е такава. Опитвам се да разредя до сряда и цяло лято я мия на всеки трети ден, но нещо не се получава. Зимата ми е по - добре.
    Само корените ми се омазняват. Краищата са нормални към леко, лееко сухи.
    Не ти е мазна, напълно нормална си е.

  13. #263
    Здравейте. Искам хубав продукт, не много скъп, който да защитава косата от топлинната обработка, а също така все пак и да фиксира. Не съм ползвала преди такива неща (ползвала съм като са ме правили фризьорки, приятелки с техни си продукти), та... харесах това http://www.zlatnaribka.com/stilizira...-i-tool-250-ml
    но там пише, че е за преса. Аз преса не ползвам, а сешоар и просто си оформям косата с четка и човката на сешоара. Подходящ ли е този продукт? И хубав ли е?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  14. #264
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Супеер, значи не си въобразявам. Нямам търпение да се боядисам.
    дааа,като че ли точно сега виждам голяма разлика или просто другите снимки,които си пускала не са били подходящи мн ти е хубава,искам снимка и след като се боядисаш.. с каква боя ще се боядисаш ?


    охх аз все повече започвам да се замислям за съвсем леки кичури,въпреки че лятото мина все пак ми се иска съвсем леки.. 1-2 тона само по-светли

  15. #265
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    ^На твоята коса ще изглеждат супер, предполагам няма да си правиш много. Ще изглеждат много естествено, така си мисля...

  16. #266
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    Дам, и аз искам 1 или 2 тона по-светли кичури, но все не мога да се навия!
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  17. #267
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladkka Виж мнението
    ^На твоята коса ще изглеждат супер, предполагам няма да си правиш много. Ще изглеждат много естествено, така си мисля...
    не знам какво значи ''много'' искам ефект ''коса погалена от слънцето''

  18. #268
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    да де, точно това имах предвид

  19. #269
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Вие как слагате зехтина или всякакви там мазнички неща след баня на краищата на косата?Аз все уж малко слагам и само на краищата и после до средата е мазна.

  20. #270
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от Cloud9 Виж мнението
    Вие как слагате зехтина или всякакви там мазнички неща след баня на краищата на косата?Аз все уж малко слагам и само на краищата и после до средата е мазна.
    ъм не всичко можеш да го слагаш след баня,особено пък зехтина..
    по-леки масла и то по много много малко

  21. #271
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Какви по-леки? Преди слагах масло от пшеничен зародиш,но и то не беше от леките.

  22. #272
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    дааа,като че ли точно сега виждам голяма разлика или просто другите снимки,които си пускала не са били подходящи мн ти е хубава,искам снимка и след като се боядисаш.. с каква боя ще се боядисаш ?
    Мерси! С тази боя ще се боядисвам. Днес даже. :д

  23. #273
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Здравейте. Искам хубав продукт, не много скъп, който да защитава косата от топлинната обработка, а също така все пак и да фиксира. Не съм ползвала преди такива неща (ползвала съм като са ме правили фризьорки, приятелки с техни си продукти), та... харесах това http://www.zlatnaribka.com/stilizira...-i-tool-250-ml
    но там пише, че е за преса. Аз преса не ползвам, а сешоар и просто си оформям косата с четка и човката на сешоара. Подходящ ли е този продукт? И хубав ли е?
    Mоля вии, дайте съвет, момичета прекрасни!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  24. #274

  25. #275
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    Благодаря ти!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си