.
Отговор в тема
Страница 4 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 184
  1. #76
    Фен Аватара на HristoGavrilov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    184
    Хахаха това съм го правил на майтап в спалнята, с приятелката ми, ама без гримове и такива простотии. Аз лично не одобрявам публичната показност на кросдресинга. Моят съвет е, че България изобщо не е мястото да се разхождащ така по улиците. Има общности по света, които са по-толерантни спрями такива индивиди, но тук ще си изядеш боя много бързо.
    П.П. Не слагай грим, който те види на улицата, той ще те гримира.

  2. #77
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от interista8 Виж мнението
    Какво значи "доста"? С кой съм се заяждал?! Ти как ще реагираш ако един ден детето ти (момче) ти каже, че си има гадже от същия пол? Плюс тва тая тяхна показност е прекалена.
    Е как да реагирам? Шокиращо ще ми е, но ще го приема и ще си го обичам, дете ми е. А ти как би реагирал, един бой ли ще му теглиш?
    Какво значи показност? Все едно да кажеш, че е показност хората да носят сини дрехи примерно. Всеки има правото да облича и носи това, в което се чувства добре.

  3. #78
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Е как да реагирам? Шокиращо ще ми е, но ще го приема и ще си го обичам, дете ми е. А ти как би реагирал, един бой ли ще му теглиш?
    Какво значи показност? Все едно да кажеш, че е показност хората да носят сини дрехи примерно. Всеки има правото да облича и носи това, в което се чувства добре.
    Аз никога не бих допуснал синът ми да си обърка бельото с това на майка му.Физическата саморазправа не я удобрявам, защото не е решение на проблемите. Всичко е до възпитание и ценностна система, а очевидно тази 35 годишна поквара я няма. Нямало е кой да го вкара в правия път и за това се получило така. Децата на село поне са научени на земеделски труд и работа със съответните оръдия на труда, а това нещо си търси момиченца, с които да ходи по магазинчетата за бельо и парцалки .... are you serious?! В някои страни има смъртни наказания за далеч по-безобидни неща, предлагам да се радва, че живее в страната на абсурдите и не е станал част от произведствения процес под формата на сапун или някакви лосиончета.
    Последно редактирано от interista8 : 11-20-2013 на 20:58

  4. #79
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от interista8 Виж мнението
    Аз никога не бих допуснал синът ми да си обърка бельото с майка му.
    И как ще го предотвратиш? И не ми казвай "ще го възпитам добре", искам да чуя конкретни действия, защото това не е въпрос на възпитание.
    Всеки чове си има някакви вродени предпочитания.

  5. #80
    Не било въпрос на възпитание, а на какво? Точно възпитанието е в основата на изграждането на човешката личност. Какви конкретни действия искаш да чуеш, като самото възпитание не е просто дума или две, а процес траещ години. Но явно имаме различни разбирания, ти си имаш мнение, аз също имам такова и очевидно няма да се разберем. Умът ми не го побира как така изведнъж детето ти ще дойде при теб и ще ти каже: "Тате...мамо, нали знаете Георги, еми с него сме повече от приятели, ние сме интимни такива. .....А да, ииии съм транссексуален между другото, мамо ще ти взема хубавата рокличка, че Георги ме покани на романтична вечеря." ..... запази си мнението, хубав ден!

  6. #81
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от interista8 Виж мнението
    Не било въпрос на възпитание, а на какво? Точно възпитанието е в основата на изграждането на човешката личност. Какви конкретни действия искаш да чуеш, като самото възпитание не е просто дума или две, а процес траещ години. Но явно имаме различни разбирания, ти си имаш мнение, аз също имам такова и очевидно няма да се разберем. Умът ми не го побира как така изведнъж детето ти ще дойде при теб и ще ти каже: "Тате...мамо, нали знаете Георги, еми с него сме повече от приятели, ние сме интимни такива. .....А да, ииии съм транссексуален между другото, мамо ще ти взема хубавата рокличка, че Георги ме покани на романтична вечеря." ..... запази си мнението, хубав ден!
    Въпрос на вродени предпочитания е.
    Хубав ден и на теб.

  7. #82
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Педерастите са изпратени от дявола, трябва да бъдат изгорени на клада.
    Не съм чел библията и не съм много религиозен, но баща ми ми е казвал, че дори там пишело "ако видите гей бийте го.

  8. #83
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    btw съгласен съм с interista на 100%

  9. #84
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Педерастите са изпратени от дявола, трябва да бъдат изгорени на клада.
    Не съм чел библията и не съм много религиозен, но баща ми ми е казвал, че дори там пишело "ако видите гей бийте го.
    Баш така пише, поклон пред баща ти.

  10. #85
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    добре.. значи просто трябва да се молим да не ни накаже природата..

  11. #86
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    О за библията ли питате!

    Битие глава 19 стихове
    1 Привечер дойдоха двама ангела в Содом; а Лот седеше в Содомската порта. И като ги видя, Лот стана да ги посрещне, поклони се с лице до земята и рече:
    2 Ето, господари мои, свърнете, моля, в къщата на слугата си, пренощувайте и си умийте нозете, и утре станете та си идете по пътя. А те рекоха: Не, на улицата ще пренощуваме.
    3 Но, като настояваше много, те се отбиха към него и влязоха в къщата му; и той им направи угощение и изпече безквасни хлябове; и ядоха.
    4 А преди да си легнат те, градските мъже, Содомските жители, млади и стари, всичките люде от всякъде, обиколиха къщата
    5 и викаха на Лота, казвайки: Где са мъжете, които дойдоха у тебе тая нощ? Изведи ни ги да ги познаем.
    6 А Лот излезе при тях пред вратата, затвори вратата зад себе си, и рече:
    7 Моля ви се, братя мои, не правете такова нечестие.
    8 Вижте сега, имам две дъщери, които не са познали мъж; тях да ви изведа вън, и сторете с тях, каквото ви се вижда угодно; само на тия мъже не струвайте нищо, понеже затова са влезли под покрива на стряхата ми.
    9 Но те рекоха: Махни се нататък. Рекоха още: Той дойде тук самичък и пришелец, а иска още и съдия да стане; ей сега на тебе ще сторим по-голямо зло, отколкото на тях. И насилваха премного човека, Лота, и приближиха се да разбият вратата.
    10 Но мъжете простряха ръце, дръпнаха Лота при себе си, в къщи, и затвориха вратата.
    11 Тоже и поразиха със слепота човеците, които бяха пред вратата на къщата, и малък и голям, тъй щото се умориха, като търсеха вратата.
    12 Тогава мъжете рекоха на Лота: Имаш ли тука друг някой: зет, синове, дъщери и които и да било други, що имаш в града, изведи ги из това място;
    13 защото ние ще съсипем мястото, понеже силен стана викът им пред Господа, и Господ ни изпрати да го съсипем.

  12. #87
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Левит глава 20 стих 13 Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота; непременно да се умъртвят; кръвта им да бъде върху тях.

  13. #88
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Баш така пише, поклон пред баща ти.
    Все пак поклона се оказа заслужен?
    Последно редактирано от fire_magic : 11-20-2013 на 13:22

  14. #89
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Все пак поклона се оказа заслужен?
    Идеята ми беше за начина на изразяване, затова ми стана смешно.

  15. #90
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Радвам се за теб.

  16. #91
    Напълно споделям мнението, че мъж да се облича като жена е нормално, щом това му харесва и се чувства добре така. Даже показва една широка скроеност, която повечето плюещи тук не притежават. Твърде жалко, че обществото е толкова ментално ограничено да възприеме хората с различни сексуални преференции и самоопределяния. Подкрепям автора в стремежа му да изяви свободно своята сексуалност и му пожелавам успехи в бъдещите начинания. Колкото до останалите, ще си останете само с плюенето и с репресираната сексуалност(която е главния ви вътрешен мотив да пишете тук). Различните хора дотам объркват вътрешния ви самооценъчен апарат, че изпитвате непреодолима нужда да изливате словесна помия, само и само да запазите илюзията за себе си и това колко сте нормални.
    Последно редактирано от Otis_Driftwood : 11-20-2013 на 14:31

  17. #92
    Като наречеш някого "кросдресър" по-малко травестит ли става?

  18. #93
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Е как да реагирам? Шокиращо ще ми е, но ще го приема и ще си го обичам, дете ми е. А ти как би реагирал, един бой ли ще му теглиш?
    Какво значи показност? Все едно да кажеш, че е показност хората да носят сини дрехи примерно. Всеки има правото да облича и носи това, в което се чувства добре.
    Съвсем правилно, напълно съм съгласен с теб, много точно казано. А и примерно, не рядко пъти се забелязва следното: Мъж, в нещо розово, примерно си е сложил розова вратовръзка, или пък е облякъл розова риза и веднага ще се появят доста тесногръди хора, които ще го нарекат гей, или пък женствен, само заради цвета, без изобщо да се интересуват, че примерно на този мъж доста му отива това и изглежда наистина добре. Е вярно, че тук не става дума само за цвета на дрехата, ами и за нещо повече - мъжът да носи женски дрехи, щом му харесва, защо не, не мога да разбера.....как жените носят мъжки дрехи, щом им харесва, какво лошо, и това на никой не му прави лошо впечатление? Защо, когато на мъжът му харесват повече женските дрехи и да не е нормално да носи такива??? Доста е тъпо това, като възприемане, но за жалост още обществото, поне нашето, изобщо не е дорасло до това възприемане. И този мъж да се страхува и да знае, че, както някой се беше изразил тук, ще бъде "гримиран" от някой тъпак. Убеден съм, че след много години това ще се случи, на никой няма да му прави лошо впечатление, ако някой мъж е примерно с пола в метрото, с рокличка на улицата, и така нататък, ще е нещо нормално, обществото ще е дорасло до това възприятие и на никой няма да му пречи това и да го смята за нещо неприемливо и дори лошо. Но както казах, това ще е след много, много години, едва ли ще го доживеем ние. За сега за жалост, е пълно, с такива примати, които само заради това, че си от мъжки пол и харесваш и обличаш женски дрехи, и са готови да те изпращат в лагери, както някой кретен спомена, или да те правят на сапунче, или лусионче, както друг такъв се изрази. Много, много тъпо!!!

  19. #94
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Педерастите са изпратени от дявола, трябва да бъдат изгорени на клада.
    Не съм чел библията и не съм много религиозен, но баща ми ми е казвал, че дори там пишело "ако видите гей бийте го.
    И добре.....и ти специално, като видиш гей, биеш ли го???? Или само си приказваш тука?

  20. #95
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Не, крия се от тях понеже са супер нацепените батки.

  21. #96
    Цитирай Първоначално написано от interista8 Виж мнението
    Аз никога не бих допуснал синът ми да си обърка бельото с това на майка му.Физическата саморазправа не я удобрявам, защото не е решение на проблемите. Всичко е до възпитание и ценностна система, а очевидно тази 35 годишна поквара я няма. Нямало е кой да го вкара в правия път и за това се получило така. Децата на село поне са научени на земеделски труд и работа със съответните оръдия на труда, а това нещо си търси момиченца, с които да ходи по магазинчетата за бельо и парцалки .... are you serious?! В някои страни има смъртни наказания за далеч по-безобидни неща, предлагам да се радва, че живее в страната на абсурдите и не е станал част от произведствения процес под формата на сапун или някакви лосиончета.

    Ама изобщо не си прав! Точно, заради ей такива средновековни мозъци, като теб, въобще не се радвам, че живея в тази страна, дори съжалявам. С какви страни даваш пример, с изостанали страни, които още наистина са в средновековието и законите позволяват да се трепят хора за щяло и нещяло и ти адмирираш това.....Боже, колко си зле? А и за какви деца на село ми приказваш, с каруцата на село и с мотиката ли живееш, че ми говориш абсурди? Или това ти е поредната изцепка, като онази за казармата - нито си бил в казарма, сигурно и мотика, или там оръдия на труда, както ги нарече, не си ползвал, и май само се намираш на приказки, ми се струва. Ало, в 21 век сме много отдавна, аграрино!!! Живеем в информационно и модерно общество, в което не трябва да има пречки и ограничения за свободната воля на хората, стига тя да не е в противовес със законите и да не вреди на другите. Кажи ми според кой закон аз не мога да нося дамски дрехи и с какво аз вредя на другите, като го правя???? Ами според никой закон и с нищо не преча, ама закърнелия ти мозък не го разбира това и се подчиняваш на клишета и глупости, толкова ти е капацитета явно, толкова можеш. И за жалост съвсем не си сам в тази идиотщина и пустота!!!!!

  22. #97
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Не, крия се от тях понеже са супер нацепените батки.
    Е не се крий, те няма да те наранят, поради причината, че не си като тях. Няма да постъпят, така, както ти призоваваш да се постъпва с тях, поради причината, че не са като теб !!!

  23. #98
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от sissyboy Виж мнението
    Живеем в информационно и модерно общество, в което не трябва да има пречки и ограничения за свободната воля на хората, стига тя да не е в противовес със законите и да не вреди на другите.
    Именно.
    Нали всички претендирате да сме "големите европейци" и се оплаквате от нашата "изостанала в развитието си държава"? Еми докато не си промените ограничения манталитет, няма да напреднем.

    Въпрос: това, че отричате хомосексуални/кросдресъри и още един куп "различни"кара ли ви да се чувствате по-мъжки? А по-добри? По-щастливи може би? Какъв плюс ви дава това да обиждате,тормозите и отхвърляте други хора?

  24. #99
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от sissyboy Виж мнението
    Е не се крий, те няма да те наранят, поради причината, че не си като тях. Няма да постъпят, така, както ти призоваваш да се постъпва с тях, поради причината, че не са като теб !!!
    Е вие сте били номер 1, не знаех, радвам се че ме просветляваш.

  25. #100
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Именно.
    Нали всички претендирате да сме "големите европейци" и се оплаквате от нашата "изостанала в развитието си държава"? Еми докато не си промените ограничения манталитет, няма да напреднем.

    Въпрос: това, че отричате хомосексуални/кросдресъри и още един куп "различни"кара ли ви да се чувствате по-мъжки? А по-добри? По-щастливи може би? Какъв плюс ви дава това да обиждате,тормозите и отхвърляте други хора?

    Супер права си, миличка! Надежда е да се знае, че има и хора, като теб, с такова мислене. Някои по-нагоре в темата споменаваше, че кросдресърите най-вероятно били комплексари.....като безумие ми звучи - по-скоро точно тези, които ги обиждат, тормозят и отхвърлят, са комплексарите, жалко, че не го разбират.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си