.
Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 45678
Резултати от 176 до 184 от общо 184
  1. #176
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И все пак съм на същото мнение като marilyn, един мъж трябва да се държи и да прилича на мъж, а не на... кукличка.
    Добре. Уважавам твоето мнение. Всеки има право на мнение.Имаш ли някакъв фетиш дето граничи с обществените норми?

  2. #177
    кой е казал, че въобще имам фетиш?

  3. #178
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Принцеса.

    Стефчо, ти какво бельо предпочиташ - бикини, дамски боксерки или прашки? А може би прашки тип слонче?
    Бикините са ми любими. Прашките само един път сам носил и ми беше много гадно на дупето.

  4. #179
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    кой е казал, че въобще имам фетиш?
    Тук сме в форума така, че няма срамно, ако споделиш. Има много фетиши в света, така, че съм на мнение, че повечето хора имат фетиш, но няма да кажат за него за да не им си подиграват. Но може и да нямаш .

  5. #180
    По принцип гейовете не ме притесняват лично тяхно мнение си е, но стига да не са показни - със женски дрехи гримове и прически. Ако видя такъв много ще се ядосам, ако не съм в настроение или в нетрезво състояние може и проблем да стане.

  6. #181
    Цитирай Първоначално написано от OlDirty Виж мнението
    По принцип гейовете не ме притесняват лично тяхно мнение си е, но стига да не са показни - със женски дрехи гримове и прически. Ако видя такъв много ще се ядосам, ако не съм в настроение или в нетрезво състояние може и проблем да стане.
    Мисля, че неправиш разлика между гейове и кросдресъри. Гейове искат да правят секс с мъж. Кросдресърите носят женски дрехи и много от тях са хетеросексуални. Мен си ме кефят мацките нищо, че съм кросдресър и имам връзка с момиче дето обичам. Важното е да има любов. А това че искаш да пребиваш хора само задето са различни от тебе показва какъв си комплексар. Внимавай
    Последно редактирано от stefan99s : 01-25-2014 на 19:50

  7. #182
    Цитирай Първоначално написано от stefan99s Виж мнението
    Мисля, че неправиш разлика между гейове и кросдресъри. Гейове искат да правят секс с мъж. Кросдресърите носят женски дрехи и много от тях са хетеросексуални. Мен си ме кефят мацките нищо, че съм кросдресър и имам връзка с момиче дето обичам. Важното е да има любов. А това че искаш да пребиваш хора само задето са различни от тебе показва какъв си комплексар. Внимавай
    Мисля че ти не правиш разлика между нормални хора и побъркани извратеняци, ако си такъв какъвто казваш ти трябва спешна помощ. Не може да си мъж със мъжко разбиране и приятелка и да се кефиш на женски дрехи някъде си сбъркан нашия ако се смяташ за нормален, замисли се още малко. Не искам да пребивам хората искам да се оправят тия който не знаят на кой свят се намират.

  8. #183
    Супер фен Аватара на ADMIRALKA14
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    На границата между реалността и непостижимото!
    Мнения
    1 485
    Покрай цялата история с показността се сетих за един виц:

    Сър Джон и икономът му станали свидетели на гей парад. Сър Джон попитал иконома:
    - Какъв е този шум на улицата, Баримор?
    - Гей парад, сър.
    - И какво искат?
    - Еднополова любов, сър.
    - И кой им пречи?
    - Никой, сър.
    - Какъв им е проблемът тогава?
    - Педераси, сър, педераси..
    "As every cat owner knows, nobody owns a cat" - Ellen Perry Berkeley

    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Ако някой ми беше казал, че жена ми и любовницата ще се засекат в тийнпроблем, щях да загина от смях. Сега малко се понааках ;(

  9. #184
    Цитирай Първоначално написано от marty_cd Виж мнението
    Здравейте,От много години се преобличам с женски дрехи, когато остана самичък, но напоследък много искам да го споделя с някой, който може да ми помогне да продължа да го правя и навън...
    Сигурен съм че не съм единствения с такъв проблем,и се надявам темата да е полезна за още много объркани момчета като мен
    Та търся момиче, на което да разкажа историята си, да ме научи да се гримирам, да ходя на токчета, на стил на обличане, на подходящи аксесоари, с което да мога да излизам по магазините и да си пазаруваме дрехи и бельо, да си споделяме преживявания и т. н. та ако някое момиче е широко скроено и отворено към подобни приятелски отношения моля да ме намери в скайп marty_cd
    А на останалите ще бъда много благодарен ако изкажат мнение за кросдресинга,изобщо как бихте реагирали ако познавате момче,което се облича като момиче и се чувства по-добре така
    Зарежи ги тия хомофоби тука! Ела в моя форум - там никой няма да те съди: http://rainbow-lodge.us - За дамите и господата, сексуално ориентирани в цветовете на дъгата.
    И между другото, аз харесвам кросдресъри, а по по-женствените такива направо си губя ума! Може да се каже, че и Йохио е кросдресър и какво ли не бих дал, за да се озова дори само за една нощ в леглото му.
    Ако познавам такова момче и ми харесва, ще има секс 24/7!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си