.
Отговор в тема
Страница 6 от 8 ПървиПърви ... 2345678 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 184
  1. #126
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    разбОнтуваха се здраво, трудно ще потушим бОнта.

  2. #127
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    sissyboy предлагам да стартираш нова тема

  3. #128
    нищо не се е разбунтувало , единственото което ще се бунтува е юмрука в путката на меджик путкана ко стаа ве насранко наебанко кросдреснаха ли те с прашката на маика ти около врата ти и със сутиена в тлъстите ти пълни с мляко цицки цицките ти висят щот си дебела коза доика маика с 20 цицки напомпани с помпичка като онея от секс шоповете , извратеняк

  4. #129
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Ох, защо не се карате само в кофата?

  5. #130
    Цитирай Първоначално написано от LeagueofShadows Виж мнението
    нищо не се е разбунтувало , единственото което ще се бунтува е юмрука в путката на меджик путкана ко стаа ве насранко наебанко кросдреснаха ли те с прашката на маика ти около врата ти и със сутиена в тлъстите ти пълни с мляко цицки цицките ти висят щот си дебела коза доика маика с 20 цицки напомпани с помпичка като онея от секс шоповете , извратеняк
    не ти ли омръзна да се излагаш?

  6. #131
    ходи еби приятеля си военния с дилдо в гъза и не се занимавай с мен

    холи ГО ЛАЙТЛИ , искаш да ти влиза лайт ли GO LIGHT няма проблем , ще те почна бавно и леко само с връхчето на пениса си само кажи кога ти писна да чукаш военния ебалник и ако имаш нужда от мъж , ще те повъргалям леко
    Последно редактирано от LeagueofShadows : 11-22-2013 на 19:28

  7. #132
    Ама ти за мъж ли се имаш??

  8. #133
    сега не искам да се изтъквам щото не е много яко , обикновено съм много скромен но по голям мъж от мен няма да срещнеш по простата причина че няма да изляза с теб , ще получа спазъм и загуба на ерекция готическа шматко

  9. #134
    Аз пък щото бих излезнала с тъп цървул като теб

  10. #135
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Ох, защо не се карате само в кофата?
    Очевидно някои хора разбират понятието диалог по този начин

  11. #136
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Аз пък щото бих излезнала с тъп цървул като теб
    нали знаеш че скрита зад компа непоказваща скритата си сестринска визия тип вуйна ванче няма да се изкараш батка

    чувам често че съм царвул , тва ме ласкае атрибута в гащите ми е с дебелина на кочан царевица прекалено голям дори за разширено- амортизираното ти путенце

  12. #137
    Цитирай Първоначално написано от LeagueofShadows
    нали знаеш че скрита зад компа непоказваща скритата си сестринска визия тип вуйна ванче няма да се изкараш батка
    на себе си ли говориш?

    И какво като "атрибута" ти е голям, след като за друго освен пикаене не си го ползвал? Ама какво ли се обеснявам и аз на човек, за кого да си цървул е гордост

  13. #138
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    случайно реших да се навия да ти прочета пост и...

    Цитирай Първоначално написано от LeagueofShadows Виж мнението
    ДОБРЕ , на акъл съм 15 годишен , реалната ми възраст е малко по различна гледам да не я коментирам много понеже хората се плашат


  14. #139
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Радвай се, че няма възможност да се променя подписа, иначе определено ще останеш там перманентно.

  15. #140
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    и аз трябва да идвам да те насирам и млъквам за повече от 10ти път? bitch please

  16. #141
    ми радвай се че не си близо до мен , иначе със сигурност бих те жигосал с моят подпис , който е едно две три четири кръгчета едно до друго отпечатани на челото ти , като жигосано стои лек Мноо яко , за цял живот помниш

  17. #142
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    ахахахах видях те на снимката, рус 60 килограмов мокър парцал

  18. #143
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    това че си рус обяснява донякъде нещата

  19. #144
    риж съм тъпако , за рижата чувал ли си гримьор на мъже ща ритам в цицките , овча руино

  20. #145
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    метана и бозата не са дали резултат май aahaahhhhahxahxahxa

  21. #146
    Цитирай Първоначално написано от marty_cd Виж мнението
    как бихте реагирали ако познавате момче,което се облича като момиче и се чувства по-добре така
    При всички случаи няма да е агресивно. Аз съм бисексуален активен и харесвам кросдресъри (ако са с по-женствени черти), но повече си падам по така наречените "traps". За незнаещите: trap е мъж, който физически прилича на жена, облича се като жена, практически е невъзможно да разбереш, че е мъж, докато не си легнеш с него и не откриеш... "камбанки" там, където не би трябвало да ги има. Сладурът от аватара ми е trap - 18-годишен много сладък швед, известен като Yohio и бих дал почти всичко за една нощ с него в леглото.
    Но да се върна на темата: ако CD ми харесва, единственото, което може да му се случи е да го целувам навсякъде... плюс други работи, дето няма сега да ги споменавам.

  22. #147
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103

  23. #148
    Едно бързо преписване от учебник по психология: "Хомофобията и съпровождащата я агресия са свързани с тенденция за отрицание на собственото влечение към същия пол и търсене вината за това в гейовете/лесбийките".

  24. #149
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Само минавам Виж мнението
    Едно бързо преписване от учебник по психология: "Хомофобията и съпровождащата я агресия са свързани с тенденция за отрицание на собственото влечение към същия пол и търсене вината за това в гейовете/лесбийките".
    Или просто може да са ти гнусни.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #150
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Или просто може да са ти гнусни.
    Ако са ти гнусни няма да искаш да ги докосваш, камо ли да ги биеш, за което пак се иска да ги докоснеш. А и в повечето случаи става дума точно за това, което цитирах горе.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си