.
Отговор в тема
Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 345678 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 184
  1. #151
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Само минавам Виж мнението
    Ако са ти гнусни няма да искаш да ги докосваш, камо ли да ги биеш, за което пак се иска да ги докоснеш. А и в повечето случаи става дума точно за това, което цитирах горе.
    Не не, аз не искам да ги бия, всъщност не искам да имам нищо общо с такива..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  2. #152
    Недей се зарича. И аз тъй преди се заричах, че не може да имам нещо общо с такива, но открих, че харесвам и момчета и то точно, когато най-малко очаквах, че може да стане такова нещо. Само че аз за разлика от хомофобите не отричам същността си. Да го направя ще е като да отричам, че очите ми са кафяви.

  3. #153
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Отвратително
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #154
    Цитирай Първоначално написано от Само минавам Виж мнението
    При всички случаи няма да е агресивно. Аз съм бисексуален активен и харесвам кросдресъри (ако са с по-женствени черти), но повече си падам по така наречените "traps". За незнаещите: trap е мъж, който физически прилича на жена, облича се като жена, практически е невъзможно да разбереш, че е мъж, докато не си легнеш с него и не откриеш... "камбанки" там, където не би трябвало да ги има. Сладурът от аватара ми е trap - 18-годишен много сладък швед, известен като Yohio и бих дал почти всичко за една нощ с него в леглото.
    Но да се върна на темата: ако CD ми харесва, единственото, което може да му се случи е да го целувам навсякъде... плюс други работи, дето няма сега да ги споменавам.
    Добре, че само минаваш и няма да се застоиш....

  5. #155
    Що? Ако се застоя - какво? Да не те е страх, че може да ти налетя? Без снимка - няма такъв шанс.

  6. #156
    Цитирай Първоначално написано от Само минавам Виж мнението
    Що? Ако се застоя - какво? Да не те е страх, че може да ти налетя? Без снимка - няма такъв шанс.
    То и със снимка нямаш никакъв шанс.

  7. #157
    На мен ми е интересно защо никой не се възмущава, ако жена носи мъжки дрехи...

  8. #158
    Цитирай Първоначално написано от NeutralMilkHotel Виж мнението
    На мен ми е интересно защо никой не се възмущава, ако жена носи мъжки дрехи...
    Добър въпрос.

  9. #159
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Само минавам Виж мнението
    Ако са ти гнусни няма да искаш да ги докосваш, камо ли да ги биеш, за което пак се иска да ги докоснеш. А и в повечето случаи става дума точно за това, което цитирах горе.
    ало сбъркан това съм го постнал за фън а не че съм тръгнал да бия гейове и кросдрсъри ама ти нали си мисловен титан как не се сети, а всъщнот позна че съм прикрит гей, браво! роооооофл

  10. #160
    Цитирай Първоначално написано от marty_cd Виж мнението
    Здравейте,От много години се преобличам с женски дрехи, когато остана самичък, но напоследък много искам да го споделя с някой, който може да ми помогне да продължа да го правя и навън...
    Сигурен съм че не съм единствения с такъв проблем,и се надявам темата да е полезна за още много объркани момчета като мен
    Та търся момиче, на което да разкажа историята си, да ме научи да се гримирам, да ходя на токчета, на стил на обличане, на подходящи аксесоари, с което да мога да излизам по магазините и да си пазаруваме дрехи и бельо, да си споделяме преживявания и т. н. та ако някое момиче е широко скроено и отворено към подобни приятелски отношения моля да ме намери в скайп marty_cd
    А на останалите ще бъда много благодарен ако изкажат мнение за кросдресинга,изобщо как бихте реагирали ако познавате момче,което се облича като момиче и се чувства по-добре така
    И мен ми харесват дамските дрехи. Мисля, че много има дето са неграмотни и незнаят, какво е значението на думата кросдресър. Кросдресър е мъж дето носи дамски дрехи - това е значението. Мъжът кросдресър може да е хетеросексуален. Защо ако се напише, че си кросдресър има винаги хора да кажат, че си педал. Аз съм нормален хетеросексален мъж. Хората немогат да мислят затова и е тъпо като се сподели такава история защото се почват едни обиди от сорта на педал и така нататък. Малко са тези дето биха те приели. Казвам ти по-лесно ще ти е ако го правиш това нещо без да знаят приятелите ти и други познати. Просто си носиш дамско бельо, когато си искаш. То ще е под дрехите ти и освен ако нетрябва да се събличаш някъде ще бъде скрито. Във вас ако си сам се обличаш, като жена изцяло в такива дрехи.Гледам че темата е стара и сигурно вече и открил момичето.

  11. #161
    ^^ Представям си гаджето ми да има повече рокли и високи обувки от мен!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  12. #162
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    ^^ Представям си гаджето ми да има повече рокли и високи обувки от мен!
    Няма нищо лошо едно момче да има рокли или други видове дамски дрехи. Средностатистическото момиче може да зареже такова момче, но автора може и да е открил мацката на мечтите си. Откриването на мацка дето се кефи и не я бърка за този фетиш не беше толково лесно. Но след това усещането беше страхотно. Всички имаме фетиши към нещо. Трябва да се научим да приемаме хората независимо от техните фетиши.

  13. #163
    Цитирай Първоначално написано от stefan99s Виж мнението
    Няма нищо лошо едно момче да има рокли или други видове дамски дрехи. Средностатистическото момиче може да зареже такова момче, но автора може и да е открил мацката на мечтите си. Откриването на мацка дето се кефи и не я бърка за този фетиш не беше толково лесно. Но след това усещането беше страхотно. Всички имаме фетиши към нещо. Трябва да се научим да приемаме хората независимо от техните фетиши.
    Ама разбира се, какво ли е лошото момче да има рокли в гардероба си. Извинявам се за моята нетолерантност, ако бях срещнала такъв мъж, не бих му обърнала внимание. Слава богу, че приятелят ми носи мъжко бельо и панталони. Имам си най-добра приятелка, с която да ходим по магазини, да си правим маникюр и да си сменяме дрехите, с приятеля ми правим други работи.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  14. #164
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Ама разбира се, какво ли е лошото момче да има рокли в гардероба си. Извинявам се за моята нетолерантност, ако бях срещнала такъв мъж, не бих му обърнала внимание. Слава богу, че приятелят ми носи мъжко бельо и панталони. Имам си най-добра приятелка, с която да ходим по магазини, да си правим маникюр и да си сменяме дрехите, с приятеля ми правим други работи.
    Много от дамските дрехи са били мъжки преди много години.

  15. #165
    Цитирай Първоначално написано от stefan99s Виж мнението
    Много от дамските дрехи са били мъжки преди много години.
    Това няма общо. Момиче с панталон е ок, но момче с рокля и червило...

    Гаджето ми трябва да е мъжкар, да ме счупва от секс, а не като си купя нова пола да ми я открадне за да я носи той!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  16. #166
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Това няма общо. Момиче с панталон е ок, но момче с рокля и червило...

    Гаджето ми трябва да е мъжкар, да ме счупва от секс, а не като си купя нова пола да ми я открадне за да я носи той!
    Досега не съм крал дрехи на гаджето. А това, че съм различен неозначава, че съм зле в секса. Дори винаги се старая моето момиче да остане доволно и да и хареса на макс. Говориш много клиширано.

  17. #167
    Може да ти звучи клиширано, ама айде да видим колко от момичетата във форума биха се съгласили приятелят им да се облича като жена? Пусни една анкета. Клиширано, неклиширано, както искаш го приемай, но жената има по-голям шанс да се възбуди като види мъжа по слипове/боксерки, в мъжки костюм, в дънки и кецове ако щеш, отколкото с рокличка и високи обувки.

    Това, че искаш партньорката ти да е задоволена в секса, сигурно е така... ама как да ти кажа.. ако си представя приятеля ми гол - ще текна, ако си го представя в женски дрехи, ще ми се дореве.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  18. #168
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    Ок, merilyn, разбрахме, но не си единствената жена на света.

  19. #169
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    да видим колко от момичетата във форума биха се съгласили приятелят им да се облича като жена? Пусни една анкета.
    mArilyn!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  20. #170
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Може да ти звучи клиширано, ама айде да видим колко от момичетата във форума биха се съгласили приятелят им да се облича като жена? Пусни една анкета. Клиширано, неклиширано, както искаш го приемай, но жената има по-голям шанс да се възбуди като види мъжа по слипове/боксерки, в мъжки костюм, в дънки и кецове ако щеш, отколкото с рокличка и високи обувки.

    Това, че искаш партньорката ти да е задоволена в секса, сигурно е така... ама как да ти кажа.. ако си представя приятеля ми гол - ще текна, ако си го представя в женски дрехи, ще ми се дореве.
    Няма да пускам никакви анкети в форума. Не е важно колко жени няма да ме харесат важното е, че тая, която обичам ме харесва. В форума писах, защото ми стана тъпо да чета обидни коментари за момчето писало темата. Прочети ли мненията?
    Последно редактирано от stefan99s : 01-21-2014 на 12:21

  21. #171
    Не е ли малко неловко да поканиш приятелката си на среща и да се окажете с еднакви рокли

  22. #172
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Не е ли малко неловко да поканиш приятелката си на среща и да се окажете с еднакви рокли
    Това, че съм кросдресър не означава, че винаги съм облечен с рокля или друга дреха, която си личи от километри. В обществото навън съм като другите само бельото ми е различно. Като сме навънка няма, как да нося рокля или друга дреха дето да се откроява. Защото смятам, че ще ме сметнат за побъркан а, като сме в апартамента ми една дреха мога да сменя с друга, ако искам. Беше ми се случило да сме с едни и същи потници през лятото. Но го смених.

  23. #173
    И все пак съм на същото мнение като marilyn, един мъж трябва да се държи и да прилича на мъж, а не на... кукличка.

  24. #174
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И все пак съм на същото мнение като marilyn, един мъж трябва да се държи и да прилича на мъж, а не на... кукличка.
    Принцеса.

    Стефчо, ти какво бельо предпочиташ - бикини, дамски боксерки или прашки? А може би прашки тип слонче?
    Welcome to the Jungle...

  25. #175
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Принцеса.
    Извинявам се за грешката, моля принцесите да ми простят

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си