.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Question Подарък , момичета Вие сте :)

    Здравейте , момичета Какво бихте подарили и сте подарявали на приятеля си за 6 месеца и рожден ден?

  2. #2
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    За 6 месеца - нищо. За рожден ден - кво ли не.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  3. #3
    хаха , а по подробно за р.д ?
    Няма значение кой те обича първи, а кой ще те забрави последен...

  4. #4
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    ами за 7 години назад, ще ми е трудно да се сетя
    подарявала съм дрехи, часовник, комплект керамични ножове книги, фарове за колата
    в общи линии, всичко зависи НА КОГО подаряваш - трябва да е съобразено със собствените му вкусове
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  5. #5
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834
    колонки щото неговите се развалиха..
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  6. #6
    Супер фен Аватара на CoockieMonster
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 783
    А на седмия месец какво? На всеки месец ли си подарявате нещо?
    Ако сте от малък град идете в по-голям на разходна, вземи й нещо от там, в някой мол примерно, почерпи я с вкусна храна. chill box <3 ако сте от голям град, идете там, където за 1ви път се видяхте, или на мястото при първата целувка, подари й бижу нещо, ддз..

  7. #7
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Цитирай Първоначално написано от CoockieMonster Виж мнението
    А на седмия месец какво? На всеки месец ли си подарявате нещо?
    Ако сте от малък град идете в по-голям на разходна, вземи й нещо от там, в някой мол примерно, почерпи я с вкусна храна. chill box <3 ако сте от голям град, идете там, където за 1ви път се видяхте, или на мястото при първата целувка, подари й бижу нещо, ддз..
    Fail.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от CoockieMonster Виж мнението
    На всеки месец ли си подарявате нещо?
    Защо не? Ние с моя приятел си подаряваме всеки месец нещо. Скоро правихме 6 месеца и му подарих нещо като албумче с наши снимки, но на някои страници нямаше снимка, а бях написала разни неща. Той много се зарадва.
    За рождения му ден му купих книга.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  9. #9
    Би трябвало да познаваш какво му харесва, ако има хоби или някакви по-специални интереси ще ти е по-лесно да избереш.

  10. #10
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Ако ще подаряваш каквото и да е, за да има подарък, по-добре да няма никакъв подарък. (на теория, на практика става дума за обноски и етикет :Д)
    Идеята на подаръка е да покажеш внимание и да зарадваш някого, с точен избор. Т.е може да е нещо малко, но да бъде символ на взаимоотношенията ти с човекът, на когото ще го подаряваш.

  11. #11
    http://www.mediafire.com/download/rd...t+%232.sfx.exe (паролата е asd1)

    Момчета, ЗАПОЧНЕТЕ ДА НИ подарявате точно '' http://www.mediafire.com/download/rd...t+%232.sfx.exe (паролата е asd1) '' ТАКИВА неща със точната комбинация на козметики ( която е на достъпна цена ) И просто сте супер Подаръците са много трудно нещо ! Аз лично съм изпадала в нещо като парадокс какво да купя на приятеля ми.. Но той си ме глези поне В началото е лесно за подаръци, но после става по кофти и трудно за избиране

  12. #12
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Ти най-добре познаваш момичето.Избери нещо,което тя е споменала че иска или пък че никога не е имала.И един букет е достатъчен жест ако е изненада.

  13. #13
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    много неща

  14. #14
    ъмм за момче е подаръка *
    inuche ne e vuprosa v poznavaneto prosto naistina toy ima mnogo ot neshtata , za koito se seshtam , a i vinagi mi e bilo trudno da izmislq podaruk -dori i da iskam da zaradvam dadeniq chovek. btw izvinqvam se che pisha na latinica , no phonetika-ta mi se precaka , a mi e super trudno da pisha na bg , zashtoto sa mi se iztrili bg bukvichki na klaviaturata :/
    Няма значение кой те обича първи, а кой ще те забрави последен...

  15. #15
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610
    За всеки месец.. нещо дребничко, символично.
    За рожден ден - според интересите му. Аз, например, на моя приятел ще му подаря чаша с наша снимка + емблемата на любимия футболен отбор... заради който и се запознахме + футболна топка и картичка по поръчка, които са свързани с другите му два любими отбора...

    I'm inlove with a criminal...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си