.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Question Сини кичури...

    Здравейте, от доста време си търся как да си направя светло сини кичури. С карамелоно руса коса съм, малко по-тъмен нюанс. Преди време си правех кичури с пиоктанин (лилаво) и си търся нещо подобно, като пиоктанина и фуксина, но в светло син цвят. Има ли такова нещо? А ако не има ли синя боя, която да ме хване хубаво без да се изсветлявам? Но да се задържи така за около месец.

  2. #2
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    в метал магазините има сини бои , лилави , зелени - всякакви такива цветове.Има и спрейове , които много по-лесно се намират / даже в обикновена козметика / и се отмиват с първото или второто къпане.Ако искаш да ти седят - боя.

  3. #3
    Тези спрейове са много коварни, защото след първата вечер цялото ти спално бельо е нашарено.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  4. #4
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Със сигурност ще има синя боя в някой метълски магазин (както казаха по-горе). Аз не ти предлагам спрейове, защото не мисля, че цвета може да стане толкова наситен с тях.

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Тези спрейове са много коварни, защото след първата вечер цялото ти спално бельо е нашарено.
    Да. Най-добре си вземи синя боя от някой метъл шоп. В На тъмно има. Или говори със фризьорката си, тя няма да откаже да ти даде информация.

  6. #6
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Както казаха по-добре земи си синя боя от някои метъл магазин

  7. #7
    Благодаря. А някой да знае дали боята ще ме хване без да се изрусявам, (както казах съм с карамелено руса коса малко по-тъмен нюанс) а ако трябва ще ми предложите ли нещо, което все пак до 6-8 измивания ще ми се върне стария цвят на косата?

  8. #8
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ами мисля, че ще хване, но най-добре питай фризьор. Или пробвай на един кичур само, сама в къщи.

  9. #9
    Ще хване, при мен хваща, а съм със абсолютно същия цвят коса. Има Оцветител за бели коси - син е. Струва 2.50 и го продават в козметиките.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от amy23 Виж мнението
    Здравейте, от доста време си търся как да си направя светло сини кичури. С карамелоно руса коса съм, малко по-тъмен нюанс. Преди време си правех кичури с пиоктанин (лилаво) и си търся нещо подобно, като пиоктанина и фуксина, но в светло син цвят. Има ли такова нещо? А ако не има ли синя боя, която да ме хване хубаво без да се изсветлявам? Но да се задържи така за около месец.
    Според мен е най-добре да питаш фризьора си.

  11. #11
    Както казаха в На тъмно има на Stargazer, но задължително трябва да се изсветлиш иначе рискуваш да не стане нищо или да хванеш отенък. С цветните бои е така.
    Можеш да провериш и в Metal Heaven, но там май пак бяха на Stargazer.

  12. #12
    Stargazer са гадни, трябва да си много рус, за да хване добре и се измиват ненормално бързо. Взими си Directions, ако искаш хубав ярък цвят.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  13. #13
    Има някво синьо, с което бабичките се правят, но не знам какво е и как се казва. А дали ще ти хване на този цвят, питай фризьора си.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си