.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Как ще ме приемат в даскало

    Аз съм 12 клас и би трябвало да не мисля за мнението на другите.Тази година ще имам бал.Вчера ми се случи нещо много гадно. Вчера когато се събудих цялата бях мокра.Бях се напикала.Реших да не ходя на даскало,защото трябваше да се изкъпя и да оправя бъркотията.През същия ден се изпуснах още няколко пъти и единия път беше когато бях на гости при една приятелка.Аз и обясних за случката и тя ми даде дрехи за да се преоблека .След това тя ми предложи да сложа памперс за да не съм мокра.Тя излезе и се върна с памперси.След това тя ми каза да си сложа един памперс за възрастни за да съм суха.Аз сложих и се осети разликата. Вече бях суха. Тя е от моят клас и сме много-добри приятелки.По-късно през деня се видях с приятелят ми и му казах за памперса.Той се оказа голям джентълмен.Прие новината и дори спахме през ноща заедно.На сутринта ми погна със смяната.Родителите ми са на почивка на село и още незнаят. Днеска реших отново да остана вкъщи и да не ходя на даскало .Ако разберат в даскало че съм с памперс ще ми се подиграват ли?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    По-скоро ще почнат и те да носят.

    Очевидно имаш проблем, вместо да се жалваш по форуми, отивай на лекар.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Баща Ти Виж мнението
    По-скоро ще почнат и те да носят.

    Очевидно имаш проблем, вместо да се жалваш по форуми, отивай на лекар.
    Срам ме е да се покажа с памперса при доктора.Засега ще съм така . Все пак е нополовина решен проблема ми.
    Последно редактирано от mariana689 : 10-18-2013 на 09:56

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Hidayet
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    479
    Ходи си тогава постоянно с памперс. На лекаря не си му първият пациент, че да ми направиш кой знае какво впечатление.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Hidayet Виж мнението
    Ходи си тогава постоянно с памперс. На лекаря не си му първият пациент, че да ми направиш кой знае какво впечатление.
    Чудя се дали да отида.В момента сe чувствам добре.Всякъш съм отново както преди,но само че сега си слагам памперс.Подобри ми много положението.

  6. #6
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    Та ти имаш здравословен проблем! Естествено, че трябва да отидеш на лекар

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от nor4eto99 Виж мнението
    Та ти имаш здравословен проблем! Естествено, че трябва да отидеш на лекар
    Ще изчакам около месец и ако не ми мине ще отида.

  8. #8
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Напикаваш се постоянно и не си отишла още на лекар защото се срамуваш?! Не се знае каква болест си пипнала, изключена е възможността, но го давам за пример - представи си, че е някаква болест, която по-скоро трябва да се види. Но ти си с думите "абе ще отмине" и изведнъж се окаже, че е твърде късно и трябва постоянно да носиш този памперс. По-добре действай сега. Знам, че казах голяма глупост, но това си е с цел да те жегна да идеш, а не да чакаш ;д
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от BlackEyedPeas Виж мнението
    Напикаваш се постоянно и не си отишла още на лекар защото се срамуваш?! Не се знае каква болест си пипнала, изключена е възможността, но го давам за пример - представи си, че е някаква болест, която по-скоро трябва да се види. Но ти си с думите "абе ще отмине" и изведнъж се окаже, че е твърде късно и трябва постоянно да носиш този памперс. По-добре действай сега. Знам, че казах голяма глупост, но това си е с цел да те жегна да идеш, а не да чакаш ;д
    Ще отида.Но просто,като с памперса съм суха нямам толкова голям стимул да ходя веднага на доктор.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Кат те е срам не прави тъпи теми и си ходи с памперс

  11. #11
    Супер фен Аватара на chupachups
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 048
    Цитирай Първоначално написано от BlackEyedPeas Виж мнението
    Напикаваш се постоянно и не си отишла още на лекар защото се срамуваш?! Не се знае каква болест си пипнала, изключена е възможността, но го давам за пример - представи си, че е някаква болест, която по-скоро трябва да се види. Но ти си с думите "абе ще отмине" и изведнъж се окаже, че е твърде късно и трябва постоянно да носиш този памперс. По-добре действай сега. Знам, че казах голяма глупост, но това си е с цел да те жегна да идеш, а не да чакаш ;д
    Много е прав! И какво ако не се оправиш (не дай си Боже) цял живот с памперс ли ще ходиш?

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от chupachups Виж мнението
    Много е прав! И какво ако не се оправиш (не дай си Боже) цял живот с памперс ли ще ходиш?
    Не съм мислила за това,но почти съм се справила с проблема.

  13. #13
    Силно се съмнявам че си 12 клас...По-скоро си някой трол ;д По начина по който е написано си личи. Момиче в 12 клас би имало повече интелект, от колкото ти имаш.Не ти давам повече от 6 клас.А ако наистина е вярно би трябвало да отидеш на лекар не да седиш и да се чудиш, но щом ти е толкова хубаво с памперс, стой си с памперс.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от aleksandra74 Виж мнението
    Силно се съмнявам че си 12 клас...По-скоро си някой трол ;д По начина по който е написано си личи. Момиче в 12 клас би имало повече интелект, от колкото ти имаш.Не ти давам повече от 6 клас.А ако наистина е вярно би трябвало да отидеш на лекар не да седиш и да се чудиш, но щом ти е толкова хубаво с памперс, стой си с памперс.
    Умна съм.Защо мислиш,че съм тъпа.

  15. #15
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mariana689 Виж мнението
    Умна съм.Защо мислиш,че съм тъпа.
    защото каза, че си умна

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    защото каза, че си умна
    Не съм от най-умните но не съм и тъпа.
    Последно редактирано от mariana689 : 10-18-2013 на 17:59

  17. #17
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    До колкото разбрах, те е срам да отидеш на лекар, но щом дори гаджето ти те подкрепя, какво по-успокояващо от това? Вземи някой със себе си и отивай бързо, защото не звучи никак добре.

  18. #18
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Дано да си трол дано да си трол....

  19. #19
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Поооочти повярвах на цялата история.

  20. #20
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ама аз също ходя с памперси на даскало. Със Молфикс съм, те не запарват и са тънички и мога да се движа нормално. От 4ти клас насам е така и никой не е забелязал. Давай и ти.

  21. #21
    Престани да пълниш форума с безсмислени тролски теми: http://www.teenproblem.net/forum/sho...82%D0%BD%D0%B8

  22. #22
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Колко оригинално...

  23. #23
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Има мозъчен проблем, не здравословен. Направо се чудя колко хора взеха да отговарят на някакво умствено недоразвито дете.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си