.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
  1. #26
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Не е най-добре с хапчета. По принцип на доста места съветват, че различни видове спорт помагат за укрепването на сърцето, циркулацията накръв и от там - по-нормално кръвно при хора с ниско.

    Честно казано, обаче, не съм проучвал тази тематика обстойно и не се ангажирам със съвет.

  2. #27
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Преди танцувах, но беше преди години. Препоръчваха ми да спортувам и сега, но нямам представа и от къде да започна. Мислех, че йогата е достатъчна, ама явно не, а за спортове нямам време, а и доста пари ще се пръскат. Може и просто свободно бягане навън, но и за това се иска свободно време. Ще видя, може и някакви упражнение у нас да правя. Но благодаря за съвета
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  3. #28
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Най-евтино и лесно става с тичане. Почни с по-бързо ходе и постепенно усложнявай.

  4. #29
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Аз имам същия проблем.Почти,де.Нормалнот ми кръвно е 90/70 и често е падало до 50/30.не питай как съм дишала.И това често се случваше при идване на цикъл.Болеше ме толкова много ,че само крещях и се въргалях на пода,а родителите ми ме държаха здраво да не се раздера цялата от болката.Припадала съм многократно и знам колко е отвратително това ниско кръвно.Кардиолог ми препоръча тоник и може би е плацебо ефект,но определено при мен действа.Имам кисти на яйчниците и пия хормонални лекарства та от тях ми е сега по-спокойно като ми идва,но преди време съм пиела по два аулина /не ти го препоръчвам-много си малка за него още/.И когато много ме болеше молех хората до мен да ми разтрият нежно кръста-така се успокояват поне малко яйчниците докато подействат болкоуспокояващите.

  5. #30

    Red face Здравейте аз съм на 16 и бих искала да ми дадете съвет за тежкия ми цикъл който е на

    моменти (не ми стигна мястото в заглавието). От 1 година ми се случва за четвърти път всеки път на първия ми ден от цикъла да имам адски силна болка сигурна съм, че да ме бодът с нож в корема ще ме боли по малко, и нека ви разкажа бих искала да ми помогнете по някакъв начин, тъй като живея в чужбина и се прибирам след месец, тогава ще се консултирам с личния си лекар и ще си пусна пълни кръвни изследвания. Цикъла ми идва нормално, случвало ми се е да ми закъснява, да ме пропуска, което е нормално тъй като се регулира. Този месец ми закъсня с 12 дена, и днес най после ми дойде, бях на училище, прибрах се да обядвам и се върнах отново. Започна да ме боли корема, но нормални болки и малко по малко се засилваха, помолих учителката да ида до тоалетна за да се освежа малко, нямаше ми нищо преди да се върна в стаята. Започна зверската болка, кръвното ми падна, топлите и студените вълни се появиха веднага, а болката в корема ставаше все по силна. Бях с приятелката си на курс по немски и помолихме госпожата да си тръгнем, тъй като живеехме близо до училището това беше голям плюс за мен. Още със ставането от чина ми причерня, не виждах нищо, нито двойно или тройно, единствено отблясъци и някакви подобия на размазани фигури(имам предвид децата в двора които играеха). Излезнахме успешно но малко трудно от училище тъй като ми беше трудно да вървя краката ми омекнаха, бях се хванала за приятелката, бях изпотена като току що излезнала от сауната, но студеният вятър вън ме разведри малко. Бях по бяла от платно и ми се виеше свят, а болката в корема беше неуписуема. Обадихме се на майката на приятелката ми да приготви Деган, тъй като това ми се случва за четвърти път и вече знам много добре какво ми помага, пътят до вкъщи е кратък 800 метра разстояние от училище до вкъщи, стори ми се като 10 км. Прилоша ми адски много, спряхме и клекнах за две минути да ми отмине малко, винаги ми е прилошавало и никога не съм повръщала. Прибрахме се пих Деган, три хапчета No-Spa, пих кола, ядох шоколад заради кръвното, четирите пъти в тази ситуация това се случва първия ден а другите отминават нормално. Имала съм също и разтройство, освен днес просто нормално ходене по голяма нужда. Също така докато бях в тоалетната вскичко ми поотмина, затова и пих Деган защото знам че ми помага, след това само бях бледа още и ми беше много много студено, бях се завила и съм заспала. Когато се събудих всичко беше минало. Искам също да спомена, че майка ми също е карала тежка менструация не всеки път но все пак често, за мен това не е нормално, попринцип нямам ниско кръвно и си нямам никаква идея от какво ми се случва. Ако все пак знаете нещо и ви се е случвало и на вас ще съм тук за вашият отговор и съвет. Благодаря предварително.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си