.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Отслабване

    Здравейте, налага се да сваля 4 килограма за 20 дни, не е нездравословно. Горе долу по 1 килограм за 5 дни. Някой ако може да даде предложения за изпитана диета, която наистина ще и свърши работа да пише. Благодаря предварително.

  2. #2
    На колко си? Ако си още в пубертета,няма нужда от специална диета.Изготви си добър хранителен режим и тренирай.Много по-добре е да се раздвижиш,отколкото да гладуваш.Пий доста вода.Ефекта няма да е само върху тялото ти,това ще се отрази и на косата,ноктите,etc.Успех.

  3. #3
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    ^ Всъщност това е правилното решение, но в дългосрочен план. В случая няма да помогне.
    Към авторката- за бързо сваляне на килограми са диетите с плодове, кисело мляко, жито.. Потърси в интернет- има изобилие от още нездравословни варианти. Под нездравословни имам предвид, че няма да направят нищо добро с тялото ти и ефектът няма да се задържи особено дълго.

  4. #4
    Висока съм 162 см. И тежа 50 килограма. Целта е 45-46 кг. До началото на декември. Вече съм излязла от пубертета, така че няма накъде повече да раста или да се развивам.

  5. #5
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Зори, освен ако си над 22години... иначе под 22 се смята за пубертет все още.
    Иначе карай на салати и протеин (месо, мляко, яйца, извара) и ще ги свалиш.
    А би ли споделила причината, поради която се "налага"? Защото на височина 162, 50 килограма дори са малко, освен ако не си някоя рапльокана китуза... но пак 50кг. са си малко от където и да го погледнеш...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    551
    ПИсах ти на ли§но...
    Благодарност...това е болест, от която страдат кучетата.

    Je besser ich die Menschen kenne, desto mehr liebe ich die Hunde.

    Am Anfang schuf Gott den Menschen, aber als er sah, wie schwach er war, gab er ihm den Hund.

    Der Hund ist das einzige Wesen auf der Erden, das dich mehr liebt als sich selbst.

    Ein Hund hat die Seele eines Philosophen!

    Гордея се с моите прекрасни кучета и ги обичам ужасно много!

  7. #7
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Гледай да ядеш здравословни храни (плодове, зеленчуци) и тренирай всеки ден (прави упражнения вкъщи, ходи да бягаш). Не е задължително да посещаваш фитнес, ако ти е неудобно...Не мисля, че ти трябва някаква строга диета или нещо подобно.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си