.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Цветни Кичури

    Не знам абсолютно нищо за тях. Само знам, че са много готини и че ги искам в розово.

    Кажете ми дали са полезни, дали мога да си възвърна напълно истинският цвят на косата, как да ги направя, с какво(не ми казвайте със стебчееее) и каквото се сетите друго.

  2. #2
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    За хубаво розово трябва да си изсветлиш кичура, тоест няма ккак да върнеш предишния цвят повече, освен с боя, която е същия цвят като естествения ти.
    С боя или с фуксин.
    Как може едни кичури да са "полезни"? :Д

  3. #3
    Не съм се изразила правилно. Имах предвид дали вридят на косата.

  4. #4
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Да, всяко боядисване/изсветляване вреди малко или много.

  5. #5
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Да ти кажа недей да рискуваш да си изсветляваш кичур, след 1-2 години ще ти дойде друг акъл и ще съжаляваш, че си го направила.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от gugenceto2 Виж мнението
    Да ти кажа недей да рискуваш да си изсветляваш кичур, след 1-2 години ще ти дойде друг акъл и ще съжаляваш, че си го направила.
    Оф все едно изрусяването е перманентно и няма какво да ввърне естествения цвят... Като почнете така направо ме дразните...
    Изрусяваш и слагаш розова боя или фуксин, ако не ти харесе просто взимаш боя твоя цвят и слагаш отгоре, не е полезна боята, ама нищо няма да ти стане от 1-2 боядисвания, не се притеснявай И един съвет от мен - ходи при фризьор за изрусяването или го прави с боя - тоест да го изсветлиш на няколко пъти, защото блондора вече е ужасен и наистина съсипва всичко

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си