.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Възможно ли е да съм бременна?

    Здравейте, снощи го направихме с приятеля ми , но без презерватив. Разбрахме се , че ще внимаваме, но точно преди да свърши, той го извади от мен и свърши извън мен. Сега се притесняваме , защото съм чувала , че може да се отдели нещо 10 секунди преди да свърши. А това , за което се притеснявам е , че мисля , че съм била в овулация , но не съм напълно сигурна, защото цикъла ми е 31 дена , а за да съм била в овулация , цикъла ми трябва да е 28 дена. Моля ви помогнете, много се притеснявам. И много моля , без отговори от рода ''За да няма притеснения , използвайте презерватив'' .. Знам , че е така. Спешно е! Благодаря предварително!

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от mishkataaa Виж мнението
    А това , за което се притеснявам е , че мисля , че съм била в овулация , но не съм напълно сигурна, защото цикъла ми е 31 дена , а за да съм била в овулация , цикъла ми трябва да е 28 дена.
    Така е, само жените, които имат цикъл 28 дни, могат да имат овулация и да правят деца.

  3. #3
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    ^ Недей, че пращи от образованост и ще вземе да се върже.

    Всяка жена, която има менструация овулира (освен ако няма някъв сериозен проблем). И няма значение 31 дена ли ти е, 28 ли ти е.

    Едва ли си бременна, не е свършил в теб.
    Другия път - презерватив!
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  4. #4
    Явно не се изразих правилно. Извинявам се за което. Имах в предвид , че цикълът ми е 31 дена , така и овулацията ми е по-късно. А не , че не всяка жена овулира. Благодаря за отговорите. Надявам се да чуя и още мнения

  5. #5
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    Не си бременна, но не го повтаряйте. :Р Овулацията не цепи секундата, така че остави ги тия сметки. Бих препоръчала да правите експериментите без презерватив непосредствено преди цикъл.

  6. #6
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Ти недей така с тия препоръки, щото няма после ти да им гледаш лапето.
    Пича да влиза костюмиран и тва е. Гума гума гума, хората вече измислят всякакви дивотии, има уникални презервативи и чудеса, с тях можете да си правите експерименти.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  7. #7
    Благодаря! А дори и да съм била в овулация , възможно ли е да се е случило нещо?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от djipsito Виж мнението
    Гума гума гума, хората вече измислят всякакви дивотии, има уникални презервативи и чудеса, с тях можете да си правите експерименти.
    Винаги е с гума Просто този път се случи така

  9. #9
    Голям фен Аватара на Котка.
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    563
    Цитирай Първоначално написано от mishkataaa Виж мнението
    Благодаря! А дори и да съм била в овулация , възможно ли е да се е случило нещо?
    Да, възможно е.Винаги е възможно.

  10. #10
    То това, дето се отделя, не е 10 секунди преди да свърши, ама айде.. не знам как ги изчисли, че са 10.
    Винаги има опасност. Ако правите без гума, най-добре е да е непосредствено след менстурация, тогава е най-малък шансът.

    На дали си бременна, не е свършил в теб. Вземи се успокой, че накрая ще ти закъснее от притеснение.
    Напиши в гугъл калкулатор овулация и си сметни чрез такъв калкулатор за да видиш дали не си объркала нещо в сметките.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  11. #11
    Честно, много ме объркаха писанията ти, както и да е.
    Ние тук не сме врачки, нито генеколози, ако се притесняваш, направи си тест бе, толкоа ли е сложно?!
    И все пак, едва ли си бременна.
    Иии..ползвайте презервативи бе, хем не знаете кво се случва и сте необразовани, хем си карате яко на автопилот..
    WindScar <3333
    obesendomat (superman) <3

  12. #12
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Не си бременна

  13. #13
    Голям фен Аватара на Dusty
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    509
    Най-вероятно нищо ти няма ..

  14. #14
    Споко нищо ти няма Не може така лесно да стане гафа.
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  15. #15
    paolapaola
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mishkataaa Виж мнението
    Здравейте, снощи го направихме с приятеля ми , но без презерватив. Разбрахме се , че ще внимаваме, но точно преди да свърши, той го извади от мен и свърши извън мен. Сега се притесняваме , защото съм чувала , че може да се отдели нещо 10 секунди преди да свърши. А това , за което се притеснявам е , че мисля , че съм била в овулация , но не съм напълно сигурна, защото цикъла ми е 31 дена , а за да съм била в овулация , цикъла ми трябва да е 28 дена. Моля ви помогнете, много се притеснявам. И много моля , без отговори от рода ''За да няма притеснения , използвайте презерватив'' .. Знам , че е така. Спешно е! Благодаря предварително!
    ДА може да си бременна. Не забравяй че не се знае дали веднага щом е усетел че ще свърши го е извадил или секунда след това

  16. #16
    Честито ще си имате бебенце.

  17. #17
    sleepers
    Guest
    И струваше ли си да се наебете без презерватив, сега да се чудиш?

  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Темата е стара, бебето сигурно ходи на детска градина вече !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Темата е стара, бебето сигурно ходи на детска градина вече !
    Някой я е съживил :Д Даже не бях видяла че е толкоз стара.

  20. #20
    А възможно ли е да съм бременна, ако съм 5-6 дни преди овулация и той е свършил в мен?

  21. #21
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от mishkataaa Виж мнението
    Здравейте, снощи го направихме с приятеля ми , но без презерватив. Разбрахме се , че ще внимаваме, но точно преди да свърши, той го извади от мен и свърши извън мен. Сега се притесняваме , защото съм чувала , че може да се отдели нещо 10 секунди преди да свърши. А това , за което се притеснявам е , че мисля , че съм била в овулация , но не съм напълно сигурна, защото цикъла ми е 31 дена , а за да съм била в овулация , цикъла ми трябва да е 28 дена. Моля ви помогнете, много се притеснявам. И много моля , без отговори от рода ''За да няма притеснения , използвайте презерватив'' .. Знам , че е така. Спешно е! Благодаря предварително!
    Според теб възможно ли е да си бременна?

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Yoana_01 Виж мнението
    Според теб възможно ли е да си бременна?
    Не знам за другото момиче, но аз имам такива притеснения...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си