.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 91 от общо 91
  1. #76

  2. #77
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    хахах сладур :д

  3. #78
    imam morsko svin4e i to e magko

  4. #79

  5. #80
    Не знам дали тук е подходящо да пиша, но се надявам да ми помогнете. Аз имам немска овчарка на 1 година. За съжаление, моето кученце беше скоро нападнато от едни големи кучета. Тъй като го гледаме на вилата с голям двор, не знам как е успяло да намери изход и да излезе навън. Беше цялото в рани и просто беше ужас. За щастие успя да се пооправи, но много се притеснявам това да не се случи отново. Оглеждах почти навсякъде, но никъде не успях да намеря дупка, от която може да излезе. Много се чудя какво да правя, една моя приятелка ме посъветва да си взема такъв тракер https://diversant.bg/mini-gps-lbs-wi...-realno-vreme/ , които може да се използва за кучета и така ще мога да знам по всяко едно време къде е моята Белла. Какво мислите дали този тракер, ще ми помогне ли? Тук има много хора с домашни любимци и се надявам някой да ми помогне.

  6. #81
    Цитирай Първоначално написано от sevdalina Виж мнението
    Не знам дали тук е подходящо да пиша, но се надявам да ми помогнете. Аз имам немска овчарка на 1 година. За съжаление, моето кученце беше скоро нападнато от едни големи кучета. Тъй като го гледаме на вилата с голям двор, не знам как е успяло да намери изход и да излезе навън. Беше цялото в рани и просто беше ужас. За щастие успя да се пооправи, но много се притеснявам това да не се случи отново. Оглеждах почти навсякъде, но никъде не успях да намеря дупка, от която може да излезе. Много се чудя какво да правя, една моя приятелка ме посъветва да си взема такъв тракер https://diversant.bg/mini-gps-lbs-wi...-realno-vreme/ , които може да се използва за кучета и така ще мога да знам по всяко едно време къде е моята Белла. Какво мислите дали този тракер, ще ми помогне ли? Тук има много хора с домашни любимци и се надявам някой да ми помогне.
    Имам питбул който го пускам само и единствено в гората без повод. Три пъти ми е бягал и се наложи да взема мерки. Аз му взех това проследяващо устройство: https://spy.bg/za-zhivotni-spy/1074/
    Няколко пъти вече ми върши чудесна работа, вързано ми е с телефона и веднага го хващам къде е.
    Другия варянт е да сложиш някаква скрита камера и да го видиш от къде излиза, за да си решиш трайно проблема.

  7. #82
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от rendezvous Виж мнението
    Имам питбул който го пускам само и единствено в гората без повод. Три пъти ми е бягал и се наложи да взема мерки. Аз му взех това проследяващо устройство: СПАМ
    Няколко пъти вече ми върши чудесна работа, вързано ми е с телефона и веднага го хващам къде е.
    Другия варянт е да сложиш някаква скрита камера и да го видиш от къде излиза, за да си решиш трайно проблема.
    може да наеме детективска агенция да го проследи
    от тия, които първо стрелят, а после броят ранените деца, в случая ще са животни

  8. #83
    като бях малък имах куче порода дакел
    казваше се Ръсти заради цвета
    много го харесвах
    като бях на 12 го блъсна кола на улицата пред очите ми и от тогава не съм си взимал друго куче
    САМО ЛЕВСКИ!

  9. #84
    Аз пък имам пинчер на 5 г.Дадоха ми го за мини,а пък той стана мини доберман..ха.ха,но си го обичкам

  10. #85

    Red face

    Зайче, женско, казва се Пухи, защото е много пухкаво, на 8 месеца

  11. #86
    Куче - Питбул на 4 години, казва се Ава и е прекрасна, освен че не понася пияни хора, мюсюлмани, хора от негроидна раса, цигани, индийци .. не се сещам за други, обожава деца !! <3

  12. #87
    Цитирай Първоначално написано от Kapi90 Виж мнението
    Куче - Питбул на 4 години, казва се Ава и е прекрасна, освен че не понася пияни хора, мюсюлмани, хора от негроидна раса, цигани, индийци .. не се сещам за други, обожава деца !! <3
    Обожавам питбули.

  13. #88
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Цитирай Първоначално написано от pepimili Виж мнението
    Аз имам куче, казва се Шаро Скоро направи 10 години и решихме да му подновим къщичката. Купихме му https://www.ita-bg.com/къщи-за-кучет...а-куче-м
    Както се казва да ви е живо и зраво. Каква порода е? И какво ти е мнението за клетките?
    Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

  14. #89
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Както се казва да ви е живо и зраво. Каква порода е? И какво ти е мнението за клетките?
    порода спамер му/и е кучето

  15. #90
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Тошко. <3


  16. #91

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си