вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 116 от 118 ПървиПърви ... 1666106112113114115116117118 ПоследнаПърви
Резултати от 2 876 до 2 900 от общо 2948
    Мега фен Аватара на pandabear

Супер фен Аватара на crazyfenka
    Град
    Sofia
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението

Супер ,червилото има уникален цвят.
    Аз също използвам продукт на Bioten и съм доста доволна.

Град
    Sofia
    Artist Palette - Pure Mineral (Beinina)

LLUMS cosmetics eye shadow palette 01 Dazzling Beiges

Kylie Jenner Matte Liquid Lipstick & Lip Liner ( Pumpkin )

Golden Rose Matte Lipstick Crayon ( 18 )

Golden Rose Liquid Matte Lipstick Kissproof (03)

Мега фен Аватара на LoadRunner
    много гадни моливи ползваш

Град
    Sofia
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    много гадни моливи ползваш
    На мен ли говориш?

Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Bogatashi

Голям фен Аватара на lunacy

Fresh ivory; много съм доволна!

Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    ^този фдт и аз го имам в цвят 03. Става за лятото, защото матира и леко изсушава. През зимата го менках с even better пак на clinique. Много ми харесва, защото дава един dewy/glowy финиш, който предпочитам за кожата ми. Иначе другият е перфектен, когато кожата ми е кучка. Сега все още върви намалението на double wear на estee lauder, който много, много искам, но имам да харча и бб крема на миша. Най-вероятно няма да се сдържа и утре ще го взема, защото искам да имам и покривен фдт, а колкото по-fake и plastic, толкова по-добре, хаха. *и имам машата от тази серия, но по-дебелата, *и в момента ползвам тази спирала и нямам търпение да свърши, за да пробвам bad gal bang, haha.

Иначеее, последната ми покупка е лип стейна на сефора в цвят 41, който о-бо-жа-вам. И като цяло цялата серия.

И имам нужда от съвет/препоръка. Искам да си взема основа за грим. Досега такова нещо ми беше слънцезащитния крем на авен, но предвид това, че прекарвам много часове дневно с грим, ми се иска нещо, което да удължи живота му. Колебая се между небезизвестният порфешънъл на бенефит, макар че нямам пори, но пък ще накара (предполагам) кожата ми да излежда smooth и няма да се омазнява по-дълго. Или пък hangover-a na too faced, който няма силикон (нищо против него) и реално е и грижа за кожата с прекрасен състав, но се съмнявам доколко ще помогне с дълготрайността на грима и омазняването. Може би ще ми предложите трети вариант, който съчетава грижа и издръжлива основа.

А и новият парфюм на Guerlain... <3 любов.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 03-04-2018 на 18:13
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Мега фен Аватара на YSMF
    Град
    в компютъра ти
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И имам нужда от съвет/препоръка. Искам да си взема основа за грим.
    Mineral Infused Face Primer на e.l.f.

Ооо, напусналите ко стаа

В крайна сметка си взех тези два бонбона. Реших, че няма смисъл да давам 100+ лв за праймър, бъкан със силикони, когато за тази сума мога да си взема такъв + хидратиращо нещо (серум е май) с мегагига прекрасен състав. Бтв, на усещане праймъра на дъглас е идентичен поне на ръката ми с порфешънъла. Мисля, че марката е много underrated, защото в момента ползвам тяхна пяна за измиване, чийто състав е топ и е просто на смешна цена -15-20лв, при положение, че измивен продукт на диор например е със състав като нивеа и плащаш сума.

^този фдт и аз го имам в цвят 03. Става за лятото, защото матира и леко изсушава. През зимата го менках с even better пак на clinique. Много ми харесва, защото дава един dewy/glowy финиш, който предпочитам за кожата ми. Иначе другият е перфектен, когато кожата ми е кучка. Сега все още върви намалението на double wear на estee lauder, който много, много искам, но имам да харча и бб крема на миша. Най-вероятно няма да се сдържа и утре ще го взема, защото искам да имам и покривен фдт, а колкото по-fake и plastic, толкова по-добре, хаха. *и имам машата от тази серия, но по-дебелата, *и в момента ползвам тази спирала и нямам търпение да свърши, за да пробвам bad gal bang, haha.

Иначеее, последната ми покупка е лип стейна на сефора в цвят 41, който о-бо-жа-вам. И като цяло цялата серия.

И имам нужда от съвет/препоръка. Искам да си взема основа за грим. Досега такова нещо ми беше слънцезащитния крем на авен, но предвид това, че прекарвам много часове дневно с грим, ми се иска нещо, което да удължи живота му. Колебая се между небезизвестният порфешънъл на бенефит, макар че нямам пори, но пък ще накара (предполагам) кожата ми да излежда smooth и няма да се омазнява по-дълго. Или пък hangover-a na too faced, който няма силикон (нищо против него) и реално е и грижа за кожата с прекрасен състав, но се съмнявам доколко ще помогне с дълготрайността на грима и омазняването. Може би ще ми предложите трети вариант, който съчетава грижа и издръжлива основа.

А и новият парфюм на Guerlain... <3 любов.
    машата е мнооого добра, доволна съм и аз

Mon Guerlain е прекрасен, харесвам го от супер мн време; като бях в Германия лятото ми дадоха мостра от него и от тогава съм влюбена; имам достатъчно парфюми и тоалетни води обаче и не смятам да си го взимам скоро

между другото, аз никога не съм имала lip stain и никога не съм го разбирала Д: като обикновено червило ли го ползваш? не е ли същото като да сложиш малко/по-бледо червило? Д:

Въобще не е лип стейн, както го разбираме ние, а матово червило с много добра покривност, комфортна формула за носене и нелоша дълготрайност. Всъщност май ми е едно от най-любимите течни матови червила.

Въобще не е лип стейн, както го разбираме ние, а матово червило с много добра покривност, комфортна формула за носене и нелоша дълготрайност. Всъщност май ми е едно от най-любимите течни матови червила.
    ухуу, яко; аз мислех че lip stain e... ами lip stain

а червилото Love Pop беше подарък към разгримиращите кърпики:

:: добра оферта е- независимо какъв разгримиращ продукт на Clinique си вземете, получавате подарък червило
    няма избор за нюанса, но аз мисля че цветът е универсален и хубав, само по себе си червилото е към 40 лева май /?/

Ехааа, момиче! Още един фдт. Как ще ги изхабиш? :д
    Как така подарък? Днес гледах на криник нещата и пишеше при покупка над 140лв. получаваш разни минита и червило. Къде го намери? Щото в дъглас и сефора нямаше такова нещо. В бутика? И колко кинти са тези кърпички? И хубави ли са?
    Аз идвам да си похваля последното червило, което взех (това ми е слабостта в грима) - лакът на шисейдо. Много е комфортно за носене, не лепне, не се чувства като евтинджос, въпреки че не знам как се чувства евтинджоса, де :д. Моят цвят е червено с оранжеви отенъци, което много ходи на тена ми, но на снимката ми не изглежда такова. Без ярка слънчева светлина е нещо като my lips but much, much better, а като се изложа на слънчице е супер шайни и красиво, без да е крещящо. Харесва ми, че цвета е перфектен за ежедневието, заради формулата и сега за лятото с още малко загар, малко хайлайт и усещам как ще се превърне в любимото ми червило. Ного съм изненадана и доволна. Сега хвърлих око на лаковете на диор, обаче многото отрицателни отзиви като че ли ме спират.

http://prikachi.com/images/524/9309524s.jpg
    http://prikachi.com/images/523/9309523K.jpg

Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Имам си вече УВ лампа и праймър и лакчета и съм много щастлива. Ще мога да си мацотам на воля. Цветовете обаче не ми отговарят, щом бордо (червено) .. явно е ярко розово.

И си взех мигли, които кой знае кога ще сложа, но пък са със страхотно качество, напомнят малко на LillyLashes. - Снимка

И едно от тези лосиончета на VS, които се предполага, че има шимър... но аз лично почти не го виждам - Снимка 2

Супер фен Аватара на mincheto
    Най-новият ми душ-гел: http://prikachi.com/images.php?images/159/9311159c.jpg

Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Най-новият ми душ-гел: http://prikachi.com/images.php?images/159/9311159c.jpg
    На каква марка е? Нещо не се вижда добре на снимката.

Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    И си взех мигли, които кой знае кога ще сложа, но пък са със страхотно качество, напомнят малко на LillyLashes. - Снимка
    сложи си ги и пак ги покажи

Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Тези долните, по-естествените съм ги слагала веднъж - https://scontent-sof1-1.cdninstagram...13255936_n.jpg
    За горните чакам повод.
    Последно редактирано от dream1707 : 04-20-2018 на 14:35

Супер фен Аватара на mincheto
    Ooo,любов къде изчезна?

Ехааа, момиче! Още един фдт. Как ще ги изхабиш? :д
    Как така подарък? Днес гледах на криник нещата и пишеше при покупка над 140лв. получаваш разни минита и червило. Къде го намери? Щото в дъглас и сефора нямаше такова нещо. В бутика? И колко кинти са тези кърпички? И хубави ли са?
    Аз идвам да си похваля последното червило, което взех (това ми е слабостта в грима) - лакът на шисейдо. Много е комфортно за носене, не лепне, не се чувства като евтинджос, въпреки че не знам как се чувства евтинджоса, де :д. Моят цвят е червено с оранжеви отенъци, което много ходи на тена ми, но на снимката ми не изглежда такова. Без ярка слънчева светлина е нещо като my lips but much, much better, а като се изложа на слънчице е супер шайни и красиво, без да е крещящо. Харесва ми, че цвета е перфектен за ежедневието, заради формулата и сега за лятото с още малко загар, малко хайлайт и усещам как ще се превърне в любимото ми червило. Ного съм изненадана и доволна. Сега хвърлих око на лаковете на диор, обаче многото отрицателни отзиви като че ли ме спират.

http://prikachi.com/images/524/9309524s.jpg
    http://prikachi.com/images/523/9309523K.jpg
    червилото подарък беше от магазина на Клиник и Ести Лаудър на Витошка! и между другото, е много добро;
    относно фон дьо тените - напоследък имам проблемна кожа и ползвам ФДТ по-често; не се чувствам неуверена от това, но предпочитам да дам малко повече пари за качествен ФДТ, отколкото за такъв, който още повече ще ми запушва порите
    и между другото, имам страшна драма с повечето фон дьо тени - много съм бяла и леко луничава и дори най-светлите фон дьо тени понякога са ми много тъмни; тези на Клиник са ОК в магазина, а вкъщи като ги пробвам оксидират супер много :/ не е голяма драма, смесвам ги просто с един светъл ФДТ, но е дразнещо че супер скъпи марки като guerlain/ lancome имат само нюанси, които са много тъмни за мен
    единственият ФДТ, който ми отговаря перфектно на почти чисто бялата кожа е един от Х и М, който обаче е много нетраен и като цяло shitty

та да, отворена съм към предложения за серия фон дьо тени, които имат МНОГО светли нюанси, защото явно не мога да нацеля :/

кърпичките са добри, но не са нищо особено - 33 лева са, а в ДМ има едни с алое вера, които вършат същата работа и са много по-евтини Д:някъде в темите за козметика трябва да съм ги поствала, по-късно мога да потърся

лакове като лакове за нокти ли? ако са за нокти, според мен не си струва Д: колко пък да са трайни че да оправдаят високите цени Д:

червилото много ми харесва, аз като цяло май нямам скъпи червила /освен това на Клиник, което беше подарък/ Д: и не смятам че всичко зависи от цената; червилата на MaxFactor са много добри и не са супер скъпи, тези на Lavera също, въпреки че не знам дали ги има в БГ
    последното червило, което си купих май беше ето това:

и много го харесвам

не го нося всеки ден де, но съм го носила в университета
    напоследък преживявам goth фаза, хаха

Когато търсиш фдт бих ти препоръчала да гледаш една влогърка с проблемна и много бяла кожа, която все се олаква, че не може да си намери цвят - thataylaa. Вярвам и напълно (може би единствената, на която имам доверие). Тя прави много серии като 15 days fdt и fdt friday и е разнообразна - клас, тип кожа и тн. Заради нея си харесах прасковения фдт на ту фейсд, който е full coverage и некомедогенен. Тези дни кожата ми е кучка и си слагам анти блемиша на клиник, но покритието му не ми е достатъчно. А и фдт-ните на клиник са известни с това, че оксидират, което за мен не е проблем. Не е фрапантно и грозно. Но поне когато си ги слагам знам, че няма да навредят, дори напротив и това, което ми харесва още у тях е, че нямат миризма, която мен например ме алергизира в повечето случаи.
    А лаковете, които споменавам са за устни. Нещо като гланц, ефектът му е... лаков, хаха. На диор цветовете са убиец и искам още от шисейдо

Мега фен Аватара на pandabear
    намерих си отново любимото червило <3

https://i.imgur.com/l8rP012.jpg

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си