.
Отговор в тема
Страница 116 от 118 ПървиПърви ... 1666106112113114115116117118 ПоследнаПърви
Резултати от 2 876 до 2 900 от общо 2929
  1. #2876
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    сложи си ги и пак ги покажи
    Тези долните, по-естествените съм ги слагала веднъж - https://scontent-sof1-1.cdninstagram...13255936_n.jpg
    За горните чакам повод.
    Последно редактирано от dream1707 : 04-20-2018 на 11:35

  2. #2877
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ехааа, момиче! Още един фдт. Как ще ги изхабиш? :д
    Как така подарък? Днес гледах на криник нещата и пишеше при покупка над 140лв. получаваш разни минита и червило. Къде го намери? Щото в дъглас и сефора нямаше такова нещо. В бутика? И колко кинти са тези кърпички? И хубави ли са?
    Аз идвам да си похваля последното червило, което взех (това ми е слабостта в грима) - лакът на шисейдо. Много е комфортно за носене, не лепне, не се чувства като евтинджос, въпреки че не знам как се чувства евтинджоса, де :д. Моят цвят е червено с оранжеви отенъци, което много ходи на тена ми, но на снимката ми не изглежда такова. Без ярка слънчева светлина е нещо като my lips but much, much better, а като се изложа на слънчице е супер шайни и красиво, без да е крещящо. Харесва ми, че цвета е перфектен за ежедневието, заради формулата и сега за лятото с още малко загар, малко хайлайт и усещам как ще се превърне в любимото ми червило. Ного съм изненадана и доволна. Сега хвърлих око на лаковете на диор, обаче многото отрицателни отзиви като че ли ме спират.

    http://prikachi.com/images/524/9309524s.jpg
    http://prikachi.com/images/523/9309523K.jpg
    червилото подарък беше от магазина на Клиник и Ести Лаудър на Витошка! и между другото, е много добро;
    относно фон дьо тените - напоследък имам проблемна кожа и ползвам ФДТ по-често; не се чувствам неуверена от това, но предпочитам да дам малко повече пари за качествен ФДТ, отколкото за такъв, който още повече ще ми запушва порите
    и между другото, имам страшна драма с повечето фон дьо тени - много съм бяла и леко луничава и дори най-светлите фон дьо тени понякога са ми много тъмни; тези на Клиник са ОК в магазина, а вкъщи като ги пробвам оксидират супер много :/ не е голяма драма, смесвам ги просто с един светъл ФДТ, но е дразнещо че супер скъпи марки като guerlain/ lancome имат само нюанси, които са много тъмни за мен
    единственият ФДТ, който ми отговаря перфектно на почти чисто бялата кожа е един от Х и М, който обаче е много нетраен и като цяло shitty

    та да, отворена съм към предложения за серия фон дьо тени, които имат МНОГО светли нюанси, защото явно не мога да нацеля :/

    кърпичките са добри, но не са нищо особено - 33 лева са, а в ДМ има едни с алое вера, които вършат същата работа и са много по-евтини Д:някъде в темите за козметика трябва да съм ги поствала, по-късно мога да потърся

    лакове като лакове за нокти ли? ако са за нокти, според мен не си струва Д: колко пък да са трайни че да оправдаят високите цени Д:

    червилото много ми харесва, аз като цяло май нямам скъпи червила /освен това на Клиник, което беше подарък/ Д: и не смятам че всичко зависи от цената; червилата на MaxFactor са много добри и не са супер скъпи, тези на Lavera също, въпреки че не знам дали ги има в БГ
    последното червило, което си купих май беше ето това:

    и много го харесвам

  3. #2878
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    не го нося всеки ден де, но съм го носила в университета
    напоследък преживявам goth фаза, хаха

  4. #2879
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Когато търсиш фдт бих ти препоръчала да гледаш една влогърка с проблемна и много бяла кожа, която все се олаква, че не може да си намери цвят - thataylaa. Вярвам и напълно (може би единствената, на която имам доверие). Тя прави много серии като 15 days fdt и fdt friday и е разнообразна - клас, тип кожа и тн. Заради нея си харесах прасковения фдт на ту фейсд, който е full coverage и некомедогенен. Тези дни кожата ми е кучка и си слагам анти блемиша на клиник, но покритието му не ми е достатъчно. А и фдт-ните на клиник са известни с това, че оксидират, което за мен не е проблем. Не е фрапантно и грозно. Но поне когато си ги слагам знам, че няма да навредят, дори напротив и това, което ми харесва още у тях е, че нямат миризма, която мен например ме алергизира в повечето случаи.
    А лаковете, които споменавам са за устни. Нещо като гланц, ефектът му е... лаков, хаха. На диор цветовете са убиец и искам още от шисейдо
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #2880
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    намерих си отново любимото червило <3

    https://i.imgur.com/l8rP012.jpg

  6. #2881
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    намерих си отново любимото червило <3


    https://i.imgur.com/l8rP012.jpg
    пффффф, прецакала съм се. днес минах през sephora за една спирала и видях, че са пуснали на минус 40% червилата. фу бе.

  7. #2882
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    пффффф, прецакала съм се. днес минах през sephora за една спирала и видях, че са пуснали на минус 40% червилата. фу бе.
    то като им изтече срока на годност
    тогава ги пускат с намаления

  8. #2883
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    не са... едно червило има средно 2 години срок на годност. тези бяха партида от 2017. карък съм си голям.

  9. #2884
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    не са... едно червило има средно 2 години срок на годност. тези бяха партида от 2017. карък съм си голям.
    у нас е нормална практика да свалят стария етикет и да слагат нов
    40% намаление за нещо със срок на годност

  10. #2885
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    както и да е.

    /искам да питам дали някой е използвал оцветяващ спрей за коса? ако да, кажете ми марка, от която сте доволни.
    аз преди няколко месеца си бях взела на Loreal Colorista (уж пепел от рози, но излезе гаден лилав на моя си цвят коса: https://i.imgur.com/9JVahJr.jpg) също така после много трудно се изми и едва ли бих повторила със същите. мерси предварително.

  11. #2886
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Когато търсиш фдт бих ти препоръчала да гледаш една влогърка с проблемна и много бяла кожа, която все се олаква, че не може да си намери цвят - thataylaa. Вярвам и напълно (може би единствената, на която имам доверие). Тя прави много серии като 15 days fdt и fdt friday и е разнообразна - клас, тип кожа и тн. Заради нея си харесах прасковения фдт на ту фейсд, който е full coverage и некомедогенен. Тези дни кожата ми е кучка и си слагам анти блемиша на клиник, но покритието му не ми е достатъчно. А и фдт-ните на клиник са известни с това, че оксидират, което за мен не е проблем. Не е фрапантно и грозно. Но поне когато си ги слагам знам, че няма да навредят, дори напротив и това, което ми харесва още у тях е, че нямат миризма, която мен например ме алергизира в повечето случаи.
    А лаковете, които споменавам са за устни. Нещо като гланц, ефектът му е... лаков, хаха. На диор цветовете са убиец и искам още от шисейдо
    thataylaa <3 много я харесвам, абонирана съм за канала ѝ от много време
    за съжаление, много от ФДТ-ите на които прави ревюта не се продават в България :/ а дори да се продават, нюансите често са ограничени :/
    което донякъде разбирам, магазините зареждат това, което се търси, а в България няма особено много хора с толкова светла кожа
    относно оксидирането- и при мен не е фрапантно, но е нещо, което забелязвам, може би защото обикновено не хващам никакъв тен и не съм свикнала да се виждам една идея по- тъмна; не смятам че е грозно, просто ми е трудно да се възприема така
    смятам че на някои хора много им отива, придава им лек тен и стои добре; но за мен, на моята кожа, просто ми изглежда странно
    не е кой знае какво де, често си смесвам тъмни ФДТ с един по-светъл и става супер
    просто бях подразнена че марки, които са много скъпи като Guerlain/Lancome/Clinique нямат нюанси, които ми стоят добре самостоятелно
    иска ми се като платя 70+ лева за ФДТ да не ми се налага да го смесвам с друго
    та да
    наскоро си взех ето този коректор на Nyx, който ползвам и като ФДТ понякога и съм супер доволна:

    прекрасен е, издържа много време, не се събира в линиите около устата или под очите
    имам най-светлия нюанс, мисля че е този от картинката и ми пасва много добре като ФДТ
    това май е цялата гама:

  12. #2887
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Може да пробваш и ти прасковата на ту фейсд. Тя много я харесва. Разбирам негодуванието ти. Добре, че аз съм с разпространен цвят на кожата и намирането на подходящ фдт никога не е проблем.
    И искам да похваля една прекрасница на мак - бестселъра им пудрата преп енд прайм, която тествам от седмица. Не знам как съм живяла досега без нея. Промени напълно рутината ми. Като се има предвид, че съм си сложила грима в 06:00 и го свалям в 20:00 примерно, а дори и по-късно, благодарение на нея той си стои на мястото толкова часове и за разлика от всички, които се топят в жегата, аз изглеждам свежа като краставичка и без излишно омазняване. Толкова много часове! Не е за вярване : )



    Искрено препоръчвам.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  13. #2888
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    че съм си сложила грима в 06:00 и го свалям в 20:00 примерно
    ти нали изглеждаше нормално
    що ти трябва по 14 часа на ден боя

  14. #2889
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    И трите фондьотена, които използвам в момента са с лека покривност и правят ефект my skin but better общо взето. Нормална съм т.е. суетна и все пак не чак толкова, че да се “маскирам”. Просто леко подчертавам без да е натрапчиво. Всъщност в ежедневието освен фдт и пудрата вече, коректор, защото много си недоспивам и имам ужасни тъмни кръгове, някакво червило и черни сенки в основата на миглите, за да ми изпъкнат още повече черните очи, друго не използвам. Хехе. За спирала, очна линия, хайлайт, ружове и такива неща и дума да не става. Само, когато ми се ще да се почувствам хубава или за повод, хах.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  15. #2890
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    за да ми изпъкнат още повече черните очи
    я ги покажи
    що си мисля, че беше със сини
    понеже с руса коса идват светли очи

  16. #2891
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929

    Не съм руса!
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  17. #2892
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    добрееееееее
    вярвам тииииии
    наистинааааа

  18. #2893
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И трите фондьотена, които използвам в момента са с лека покривност и правят ефект my skin but better общо взето.
    Какви ФДТ ползваш? Търся си точно някакъв лек, че имам поне 5 вкъщи и всички са за drag queen моменти и хич не стават за ежедневието.

  19. #2894
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Моите са и за трите типа кожа, хаха:
    - clinique even better - леко покритие, което може при желание да се build-не до средно, но си е... лек като цяло. Подходящ е по-скоро за суха до нормална кожа, защото финиша му е dewy, glowy, който винаги съм харесвала. По-естествено, healthy и classy ми изглежда xD
    - clinique antiblemish - пак леко до средно. За мазна до нормална кожа е. Използавм го, когато кожата ми не се чувства добре и ми излезе някоя пъпка (много рядко вече, за щастие xD).
    И двата на clinique са много light weight, не се усещат, не се забелязват, но правят кожата красива, нямат аромат, не алергизират и не правят пъпки т.е. не са комедогени. За мен това е един от най-добрите брандове за фдт-ни.
    - missha m perfect cover bb cream - изненадващо има по-добро покритиеот фондьотените, но пак е леко до средно. Много хубав състав с изключение на минералното олио, което преглъщам при това положение, а и има 42 слънцезащитен фактор, а всички сме чували колко качествена е слънцезащитата на корейците, а и не се налага да слагам допълнително и такъв крем отдолу.За нормална кожа е, става и за суха и мазна. . Пак dewy финиш, но не толкова като на клиник. Единственото (освен минералното олио, де) друго което не ми харесва е силната му миризма. Да, приятна е, но предпочитам това, което слагам на лицето си да няма, защото няма никакъв бенефит за кожата това нещо, а напротив.
    Ного съм подробна, но. Доволна съм и от трите.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  20. #2895
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    Какви ФДТ ползваш?
    аз на ива много много не бих вярвал
    лъже за очите си
    лъже за косата си
    сигурно и за килограмите е спестила някоя десетица

  21. #2896
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Засягаш честолюбието ми, чичка ❣️
    Дадох съвсем искрени отзиви за фдт-ните.
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...light=Цвят
    Винаги съм се занасяла с цвета на очите ми, не знам ти какво си разбрал.
    И винаги съм казвала, че косата ми (естествената) е светло кестенява. Не знам откъде дойде мълвата, че съм руса. Всъщност май се сещам, ма заеби. И килограмите ми са си толкова, за Бога. + два-три с годинките
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #2897
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    О, и между другото, the body shop идва и в България. So exited. Най-после ще пробвам прочутите им масла за тяло.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  23. #2898
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    девойче с извивки на тапет
    2-3 кила на година да качваш не е малко
    косата не ти е светло кестенява, а е тъмно руса
    очите ти са нещо между синьо и зелено, не знам точното определение

  24. #2899
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    *трябва да свикнеш с човешката грубост най-после. Get over it.*

    Както кажеш, о, най-велико произведение на Достоевски.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  25. #2900
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    средностатистически всички сме герои от някой негов роман
    недей да ме изкарваш някъв важен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си