.
Отговор в тема
Страница 91 от 118 ПървиПърви ... 4181878889909192939495101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 251 до 2 275 от общо 2929
  1. #2251
    Голям фен Аватара на fakesmiles
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    986
    Има ги и в Ремедиум сухите шампоани, а слънцезащитните на Биодерма бяха намалени.

  2. #2252
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Аз си поръчах този балсам без отмиване TIGI Bed Head Ego Boost

  3. #2253
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    ^Ей не се спря с тези глупави реклами........

  4. #2254
    Голям фен Аватара на Lourenço
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    527
    Иначе на тиги нещата са много хубави :Д

  5. #2255
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Lavera Mint Toothpaste

    има лек вкус на пастите, които съм си приготвяла в домашни условия, но като цяло съм доволна

  6. #2256
    ^ На вкус като останалите пасти ли е?
    Повечето пасти ми предизвикват позиви за повръщане и се чудя какво да си взема. Една приятелка ме снабди с разни по-изчистени на Bilka, които на вкус са приемливи, но няма от къде да си ги взема тук. Заглеждам се в ето това на Lavera. Някой пробвал ли го е?



    Иначе пристигна запасът с мостри от sleeping pack-а на Sulwhasoo. Невероятна е наистина! Имам запас поне за 4 месеца,за щастие.




    Вчера влязохме в KIKO за светъл лак, обаче белият на снимката, който взех изобщо не ми хареса, на три слоя никак не беше плътен и го свалих. Някой, ако има предложения ще се радвам да чуя. Знам, че Essie са доста хвалени, но тук са по 13 евро, а въобще не смятам, че един лак си заслужава толкова. Ментовият лак обаче се оказа невероятно попадение, покрива на два тънки слоя, съхне перфектно за 30 минути и на ноктите стои точно така неоново.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  7. #2257
    anonymous708973
    Guest
    За белия от гел серията на есенс четох, че е покривен, но не мога да потвърдя, няма да се лакирам в следващите две седмици.

  8. #2258
    Ама няма я при нас. Евентуално, ако се върна в България другия месец ще погледна, както и базата и топа след твоята препоръка.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  9. #2259
    anonymous708973
    Guest
    Трите в комбинация!!
    Ох, искам кожата ми да изглежда "по-сочно". Използвам неизсушаващ фдт, който смесвам с олиото на Nuxe (!!), кремът на веледа като дневен, чат-пат кокосово масло. Е, няма, братче. След 3-4 часа с грим кожата ми изглежда суха и фдт се е събрал в червените, изсушени местнеца около носа :S

  10. #2260
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ^^^^
    не, вкусът не е като на никоя от купешките пасти, които съм ползвала; дори (уж) билковите неща на HIMALAYA не се доближават; има... солен вкус, напомня ми малко на домашните пасти със сода за печене и ментов екстракт :д


    мога да ти разпиша състава, ако желаеш
    П.П предполагам че и гелът на LAVERA, който си харесала ще има сходен вкус, разликата в съставките между него и пастата не е голяма

  11. #2261
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    веледа
    какви са ти впечатленията?

  12. #2262
    Sunshine29
    Guest
    Момичета случайно да знаете къде в Благоевград мога да намеря кокосово масло

  13. #2263
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    какви са ти впечатленията?
    Чааааак толкова впечатлена не съм, честно казано. Примерно за ръцете не ми помогна, пък някакви мадами се кълняха колко им били сухи ръцете (майки с деца, следователно пране и миене на съдове на ръка чат-пат), моите не са трагедия, ама не им помогна. За лицето е окей, но имам чувството, че не хидратира в дълбочина, сякаш остава на повърхността на кожата. Консистенцията също не е благоприятстваща нанасянето.
    Приятелят ми го ползва и на него му се отразява мн добре.

    Сега мисля да си взема серума на алверде, може би и крем. Преди малко четох за някакъв на Biotherm и щях да почина при вида на цената от 108 лв. Вчера в Мюлер мернах козметиката им, но ми се стори, че преобладаващите цени са около 40 евро...
    Последно редактирано от PinkPan7her : 05-17-2015 на 15:59

  14. #2264
    ^ Нещо много хидратиращо ли търсиш? Пробвай Starfish Cream на Mizon. Страшно е хвален из нета и аз го препоръчах на приятелката ми, която също страдаше от гадни сухи участъци зимата и тя се влюби в него и каза, че много ѝ е помогнал. В момента обаче твърди, че ѝ омазнява вече.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  15. #2265
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ^^ мерси!
    : : аз често се заглеждам по нещата им /на WELEDA/, но така и не съм ползвала все още, цените им са малко високи за бюджета ми;

    по темата:


    -- не ми се е налагало да го ползвам все още;

  16. #2266
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    ^ Нещо много хидратиращо ли търсиш? Пробвай Starfish Cream на Mizon. Страшно е хвален из нета и аз го препоръчах на приятелката ми, която също страдаше от гадни сухи участъци зимата и тя се влюби в него и каза, че много ѝ е помогнал. В момента обаче твърди, че ѝ омазнява вече.
    Откъде мога да го поръчам?

  17. #2267
    От eBay най-лесно. Аз нейният го поръчах от там.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  18. #2268
    anonymous708973
    Guest
    Около 20 долара излиза, нормално ли е?

  19. #2269
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    за лице ли е това?
    аз на лакътя вече имам почти рана, хем ме сърби и се лющи, хем ме наболява, мазах с какво ли не

  20. #2270
    Да. Около 20 долара излиза, да.

    Иначе и аз имам едно такова гадно сърбящо място на единия крак и се чудя с какво да го лекувам. Мислех да пробвам и пилинг маските за ходила, защото не виждам как ще се отърва от тази мъртва кожа.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  21. #2271
    anonymous708973
    Guest
    Аз да си спомена новите придобивки:
    От тази серия на Астор - http://www.google.de/imgres?imgurl=h...ed=0CGwQrQMwFw - червеното, 150. уникално, безумно издръжливо, истинско класическо червено, не четете, че пише оранжев подтон, няма такова нещо!
    Пускам самовлюбено едно селфи да видите :д - https://instagram.com/p/2tuKkUOhZB/?taken-by=innah.k

    Към него си намерих сууууперпасващ червен лак - P2, 90 red lady.

    И днес си взех серум и нощна грижа от Алверде - http://bananenschneckerl.de/wp-conte...zell_aktiv.jpg

    Суочнах и 07 от червилата на Есенс, ще се вземе задължително - http://33.media.tumblr.com/a0966db77...44F1qdfkq5.jpg. Искаше ми се и някакъв бежов нюд, ама или са суперсветли и все едно съм се намазала с коректор, или ме състаряват адски много. Нюдовете с лилав тон ми стоят невероятно, явно към тях ще се придържам.
    Абе, улучвам сууупербюджетни невероятни попадения.

    Вчера гледах един 1 brand tutorial с МаксФактор и оттам ми дойдоха още няколко идеи, ама ще си помисля. Основно една спирала ме блазни, че май най-накрая ще е от типа, подходящ за моите мигли.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 05-18-2015 на 16:20

  22. #2272
    От много време насам се насландисвам да си купя маската на Макадамия, но все намирам друго направление на финансите. Днес най-после си я взех пак след дълга почивка от нея и много протеинови продукти. Бях забравила колко обичам аромата! <3

    При покупка от Рибката дават талон за 10% намаление на всички продукти за срок от 1 месец.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  23. #2273
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...25&oe=5561E5F0

    червилото/гланц много ми хареса.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #2274
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    йайайа

    не съм го пробвала все още:



    много хубав аромат + хидратация:



    fav:



    от това ще си правя шампоан скоро; по принцип продуктите им нямат високо качество, но да видим:


  25. #2275
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Страхотен душ пилинг Bomb Cosmetics Mango

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си