.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Станах расист

    Здравейте, пичове историята е много малоумна но накратко си бях свестно момче "широко скроено" с две думи няма нищо против цигани, негри, евреи, турци схванахте ми мисълта. Поне не общо де определени индивиди от изброените не ми бяха приятни. Нямах и особено против гейовете стига да не са до мен. Но след като се запознах с един който е расист нацист хомофоб и тн. И известно мотаене с него постепенно започнах да споделям вижданията му. Поради други причини спрях контакти с въпросният индивид и сега до някаква степен горе споменатите ме "дразнят". Та вие какво мислите по въпроса мога ли да спра са бъда расист. Междодругото съм на 16.

  2. #2
    Един як бой и всичко ще си дойде на мястото
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Един як бой и всичко ще си дойде на мястото
    Искаш да кажеш ,че ако набия някой няма да мразя негрите? Амаче логика

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Всички хора са расисти, но само идиотите го заявяват открито.
    Ако твоят приятел има лека жена за майка и алкохолик за баща, нищо чудно, че комплексите сeга го избиват на омраза срещу евреи, цигани, негри и накрая дори теб (сам каза, че вече не сте приятели). Помисли за себе си и такъв ли се виждаш като порастнеш. С такова мислене, че тоя е много hardcore и cool как трябва да му подражаваш, за да може и ти да си hardcore hooligan капацитетът ти след време ще ти стига единствено до там, че най-много да подреждаш стоки в някой магазин...

  5. #5
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Искаш да кажеш ,че ако набия някой няма да мразя негрите? Амаче логика
    Това ме изкефи! :д

    По темата - ако ги мразиш само и единствено на расова основа е дебилно. Ако ги мразиш с някакви конкретни причини - примерно че са паразити, е друго.
    Лично от мен ако зависеше всички паразити щяха да бъдат оставени да измрат от гладна смърт, независимо от етноса. Това че някои етноси и раси явно са по-„предразположени” да паразитират е съвсем отделен въпрос.

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Здравейте, пичове историята е много малоумна но накратко си бях свестно момче "широко скроено" с две думи няма нищо против цигани, негри, евреи, турци схванахте ми мисълта. Поне не общо де определени индивиди от изброените не ми бяха приятни. Нямах и особено против гейовете стига да не са до мен. Но след като се запознах с един който е расист нацист хомофоб и тн. И известно мотаене с него постепенно започнах да споделям вижданията му. Поради други причини спрях контакти с въпросният индивид и сега до някаква степен горе споменатите ме "дразнят". Та вие какво мислите по въпроса мога ли да спра са бъда расист. Междодругото съм на 16.
    Често се получава така на твоята възраст. Не е само балкански феномен, но е доста характера черта за културното развиетие на региона, поради мн фактори, които няма да изброявам сега, щото няма смисъл.
    Аз лично бих ти препоръчал да се опиташ да насочиш омразата към дадено действие, а не към субекта, който го извършва.
    Давам пример:
    Циганите крадат ток. Мрази кражбата на ток, не тях. Това го давам съвсем като елементарен пример де.
    Ппц най-ефективно е да седнеш с някой не -фоб и да обсъдиш самата идея за мразене, защо го правиш, какво усещаш, да помислиш рационално и до известа степен ще се попроменят настроенията ти. Ако иск ми пиши на ЛС за др идеи

  7. #7
    Адолф Хитлер
    Guest
    Браво, приятелю! Към много добра насока си се ориентирал! Трябва да мразиш враговете на народа си, а враговете на народа са и твои врагове.

    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Често се получава така на твоята възраст. Не е само балкански феномен, но е доста характера черта за културното развиетие на региона, поради мн фактори, които няма да изброявам сега, щото няма смисъл.
    Аз лично бих ти препоръчал да се опиташ да насочиш омразата към дадено действие, а не към субекта, който го извършва.
    Давам пример:
    Циганите крадат ток. Мрази кражбата на ток, не тях. Това го давам съвсем като елементарен пример де.
    Ппц най-ефективно е да седнеш с някой не -фоб и да обсъдиш самата идея за мразене, защо го правиш, какво усещаш, да помислиш рационално и до известа степен ще се попроменят настроенията ти. Ако иск ми пиши на ЛС за др идеи
    Няма такава "черта" от нещо наречено "културно развитие на региона", всичките ми предци са изпитвали негативни чувства към брикетите, господин Евреин.
    Давате изключително лош пример на децата.
    Циганите са цялото зло, те крадат ток, храна, вещи, обират магазини, къщи, старчески домове, мамят и лъжат. Те нямат място в Европа както и в целия свят.

  8. #8
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Адолф, не Ви бях чувал отдавна. Как са лекарствата Ви, треперят ли Ви вече ръцете, или още не са почнали? Пазете се, че генералите Ви се канят да ви убият, няколко пъти при това, ако не се лъжа 42.
    Много сте загрижен за децата.
    P.S. Адолф, препоръчвам Ви да си пуснете един филм, така развлекателен е, за Вас става дума в него, не е по реални събития Inglorious Bastards. Много ще Ви хареса, чак главата Ви ще се пръсне на парчета.

    Хуйл Хутлер!

  9. #9
    Адолф Хитлер
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Адолф, не Ви бях чувал отдавна. Как са лекарствата Ви, треперят ли Ви вече ръцете, или още не са почнали? Пазете се, че генералите Ви се канят да ви убият, няколко пъти при това, ако не се лъжа 42.
    Много сте загрижен за децата.
    P.S. Адолф, препоръчвам Ви да си пуснете един филм, така развлекателен е, за Вас става дума в него, не е по реални събития Inglorious Bastards. Много ще Ви хареса, чак главата Ви ще се пръсне на парчета.

    Хуйл Хутлер!
    УМРИ, КОМУНИСТИЧЕСКИ ЕВРЕИНО!

  10. #10
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Адолф Хитлер Виж мнението
    УМРИ, КОМУНИСТИЧЕСКИ ЕВРЕИНО!
    За лично твое сведение, не съм комунист, не съм и евреин.
    Не знам защо, след като толкова много мразиш комунистите, малко по-рано сключи с Москва пактът Рибентроп-Молотов? Или май сте си едни и същи.
    Политическият спектър, не е линеен спектър. Кръгов е. Самата ти партия се казва НационалСоциалистическа. Национализмът е последното убежище на комунизма.
    Двата най-големи врагове на демократичното развитие на света са комунизма и нацизма. Близнаци са.
    Допреди така мощно да се изходиш в тази и в съседната тема, смятах, че просто се бъзикаш. Е да ама не.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си