.
Отговор в тема
Страница 29 от 38 ПървиПърви ... 19252627282930313233 ... ПоследнаПърви
Резултати от 701 до 725 от общо 926
  1. #701
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Тоя измислен педераст няма да наследи Краля, ако ще гъза си да съдере.
    Ски бягане щафета жени: Много предвидимо състезание. Не знам защо въобще се наканих да го гледам. Още след поста на Венг, вече ми беше ясно, че Норвегия ще спечелят. Това даже и Орхан Мурад можеше да го види.
    Ебаси кръга за Русия в Антхолц! 3 златни, 1 сребърен и 4 бронзови отличия. Че и 2 от медалите са при жените, където работите въобще не вървяха. Лошо състезание за мъжката щафета на Италия. Тези 4 наказателни обиколки бяха просто катастрофа. Много слаба стрелба на Краси и Владо. Това не го очаквах от хората, които трябва да водят отбора. Когато чух, че Клечеров е последен пост на нашите, се прекръстих 3 пъти, но той стреля най - добре от нашите - с 1 допълнителен патрон. Наблюденията ми за другите отбори са следните:
    1. Стрелбата на Бьорндален не вършеше този кръг. Това за мен е леко странно, имайки предвид каква история има той в Антхолц.
    2. Словакия се намърда в първите 10. Това е изненада предвид факта, че в отбора няма кой знае какви изявени имена.
    3. Тук, за разлика от жените, може да се критикуват шведите. Нежният пол направи голямо чудо, докато те направиха голяма издънка. Много бавно ски бягане и единствената щафета с точно толкова лоша стрелба, колкото и нашите.
    4. Класирането на живота си направиха и Естония. Както и при Словакия, нямат кой знае какви биатлонисти, а направиха доста добро класиране, затваряйки десетката.

    Ако кръгът в Антхолц не беше достатъчно изненадващ, то завършването на България и изпълзването на само 3 допълнителни патрона при жените просто ме накараха да зяпна. Отново, много лошо и бавно бягане, на такава чиста стрелба, без наказателни обиколки, честно казано, не бях очаквал. Много ми стана жал за Хърватова от чешкия отбор. Момичето се разплака след като предаде на Соукалова. Много и беше гадно, че за малко да преебе цялата щафета с тия 2 обиколки. Много лошо представяне и на германките. Добре, Далмайер отсъства, защо не вкараха Пройс? Защо Мириам Гьоснер? Това момиче ако реши да се самоубие, няма да уцели. Язък и за бързото ски бягане като пердаши обиколки. След първата стрелба при жените се случи нещо, което направо ме стъписа. Следя световната купа от 1999 г., но никога не съм виждал Германия на последно място в щафетно бягане, след каквото и да е. Дали ще е след някаква стрелба или след предаване на пост, Германия никога не е била последна. Но първият пост на Бундестима, Каролин Хотлер, ни показа, че един антирекорд винаги може да се подобри. В тази щафета не мога да не отбележа и фантастичното представяне на Швеция. "Тре Кронур" най - после заприличаха на нещо, защото след отказването на Хелена Йонсов (вече Екхолм) и на Ана - Карин Олофсон - Зидек, шведите не приличаха на себе си. Отборът на Беларус показа, че дори и без Даша Домрачова, пак са силни. Новрежките отново не впечатлиха. Николайсен се справи добре, въпреки че използва 4 допълнителни патрона, Фани Биркелад този път успя да използва само един, въпреки че, лично аз мислех, че тя ще завърти обиколка, Марте Олсбу се представи на ниво, но много слабо ски бягане и последният пост, може би най - важният в щафета, Тирил Екхофф направи най - голямата глупост - завъртя наказателна обиколка, въпреки че можеше да вкара "викингите" в тройката.

    Направо не ми е ясно как ще изкарам чак до 04.02. Това ще е доста тежка седмица за мен.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  2. #702
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Току-що гледах квалификацията в сапоро. Братята превц са във възход. Този тийн домен е само набор 99 (wtf), а направи най-дългия скок и рекорд на шанцата, но нали е неофициално състезание... а брат му, великанът петър превц, скочи от най-ниската стартова позиция пак повече от фройнд. Норвежците са инкогнито, а австрийците ги няма. Ох, нямам търпение за утре <три

  3. #703
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    викингите дадоха само едно свободно място на почетната стълбичка и за двата пола при градските спринтове от драмен. абсолютно никакви изненади. най-добрите спринтьорки този сезон заеха челните места съответно: майкен касперсен фала, ингвилд йозберк и стина нилсон. при мъжете победата отиде при петър нортхуг /световният шампион/, втори е олимпийският ола виген хатестад, а трети - местният миналогодишен шампион ейрик брандсдал. няма нужда да ви обяснявам колко са изкефих на победата на нортхуг... партито продължава с утрешния биатлон от северна америка, ще има и ски скокове + ски бягане в събота мисля /единствените този сезон 50 и 30км/ от осло. ех <3

  4. #704
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Сара Таканаши е от друга планета!
    Иии след малко почва биатлонът, тъ пуснете си евроспорт

  5. #705
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  6. #706
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Баси гадната картина. Ще кажеш, че тия канадци за пръв път организират състезание. Чакам аз, нали, да почне, а те ми дават някви рандом глупости и аз вече изнервена си викам "кво стана с тия шибаняци, аз ли не съм разбрала правилно, че днес е биатлонът??" И започна едно търсене на инфо. И когато най-после се появи картина - разбира се, че ще е факана. Поне откъм победители тази седмица ми върви зас'я. Говоря за мъжете. Женски нямам след като ковалчик е инкогнито, а домрачова ще се върне вероятно следващия сезон. И да добавя, че много се кефя на коментаторите на евроспорт - стойков, спиридонов, чешанков и искрев. Не помня ива шкодрева като биатлонистка, но за коментар не я бива. Сори, ама на моменти е много неадекватна. Понякога така ми се иска аз да имах тази възможност. Не, че нещо, ама съм добра :д

  7. #707

  8. #708
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Няма какво да се лъжем - победата, а и подиума като цяло не е изненада в днешните 50км. Мартин Йонсруд Сундби добави още една значима победа към бъдещите му още много такива. Достоен опонент му беше никлас дирхауг, който не издържа на темпото му в последните десетина км. Трети за пореден път е вилегжанин. Проблемите за дарио к. продлжават. Не му върви последните два сезона /май/ и тва е. Жалко. На team event-а словенците спечелиха убедително пред летящите викинги, които по памет мисля имаха само два-три добри скока на танде и гангнес. Трети японците, които на мен ми писна, не знам на тях как е, но постоянно са ощетявани и забелязвам поощрение при германците и по-специално фрайтаг и фройнд. Баси, хората като са възпитани и неконфликтни и те им се качват на главата. Нвм, развалих си настроението. Стискам палци утре на братята превц. Много стабилно представяне на целия отбор, а този малък сладур домен е някакво чудо. На 16 е дейба. Стилът на брат му е далеч по-добър, може би най-добър като единствено конкурентен му е нориаки касай. Толкова е секси, мамка му. Иии когато прави онова нещо с рамената малко след като се пуска по шанцата. Ммм. Биатлонът... луд старт при мъжете заради силния вятър. Голяма радост за италианците, които спечелиха и при двата пола - вийрер и д. виндиш. Мързи ме да пиша още. До утре, когато са 30-тте км при дамите, индивидуалното състезание в скоковете и смесените стартове в биатлона.

  9. #709
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Не успях да гледам страта при мъжете, но се радвам за Виндиш. След трагичният му старт, най-накрая взе измъчена победа. Вирер......какво да кажа за нея - направо върховна. Ивче, някаква идея откъде мога да гледам мъжкия старт?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  10. #710
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Виж някъде из темата има пльоснат сайт с торенти, че мен ме мързи :д ако държиш на бг, по-добре изчакай повторението по евроспорт. Прегледай програмата. Довечера има някво. Ако не е то, със сигурност през седмицата ще има, тъй като няма лайфове.

  11. #711
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    http://www.eurovisionsports.tv/ibu/
    Сетих се за този сайт :д

  12. #712
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Донякъде очаквани резултати в щафетните бягания.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  13. #713
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Абсолютно очаквани :д
    Мн са изкефих на победата на дорен и фуркад. Поне 30-тте км гледа ли? Абсолютно предсказуем развой. Заслужено, разбира се, йохауг би с убийствен аванс. Донякъде е изненадващо третото място на кильонен. А величието ковалчик чак десета... имаше времена, когато беше непобедима на класиката. Беше забавно да видим и как йохауг общува с кралското норвежко семейство все едно са й роднини. Like a boss :д
    И ми идеше да ревна заради травеститските условия в осло, които доведоха до канцелиране на скоковете. Следващата спирка е трондхайм във вторник с квалификацията и сряда вече състезание. ДА СЕ НАДЯВАМЕ.

  14. #714
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    30те не ги гледах, защото днес имах изпит и нямах време да ги гледам. Ще ги потърся някъде да ги гледам.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  15. #715
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Пхахахахахах, пак рускиня (с украински паспорт) е хваната с допинг. Ебаси. Последните няколко сезона не са засрамиха.

  16. #716
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Коя?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  17. #717
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Olga Abramova

  18. #718
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Супер много са издразних на победата на майкен фала. Антипатична ми е. Нооо постави в матова ситуация всички останали. Неочаквана победа на никита крюков, имайки предвид късния стартов номер и липсата на индикации за добра форма. Жалко, че би нортхуг. Ся приключи и мъжкия спринт. Братята бьо се завърнаха в прилична форма на тарей и убийствена на йоханес. Логично победа пред шипулин и фуркад.

  19. #719
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Gabiiiiiii <3 <3 <3!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  20. #720
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    -.-
    Щеше да види победа през крив макарон, ако вийрер или дорен не бяха сгрешили.

  21. #721
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    "Ако" е ключовата дума тука. Плюс това, Дорен бягаше доста слабо в това състезание. За състезател с абмиции за победа, грохна по последната обиколка.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  22. #722
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ми, не е вярно. Точно последната обиколка не съм следяла как се движи, щото се ядосах на грешката иначе по време на цялата дистанция се движеше по-бързо. А и нормално след грешката, да няма мотивация да бяга. И пак помня, че финалното й изоставане беше по-малко от наказателна обиколка.

  23. #723

  24. #724
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Факти или не, днес Габи победи отново.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  25. #725
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    И пак беше по-бавна. Сори. Многократно съм споменалавала, че се възхищавам повече на бързината. Да, биатлонът е комбиниран спорт, но стрелбата реално е доста далеч от класическите зимни спортове. Затова съм влюбена в домрачова.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си