.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995

    Операция на очите

    Искам да си дръпна очите чрез операция,четох че съществува такъв тип операция,но не немерих много информация, единственото което пишеше беше за човек подложил се на нея в Китай,обръщам се към вас.

    Няма значение в коя страна трябва да отида. Надявам се,че разполагате с някаква информация.
    Не зная към кого да се обърна: хирург може би? Благодаря предварително за помощта,приятно празнуване.

  2. #2
    Повече от фен Аватара на ROFLWTF
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    368
    Само за едното дръпване на очите би се подложила под ножа? Недей, не си заслужава риска, освен ако нямаш някакъв проблем за отстраняване, тогава преполагам при пластичен хирург?

  3. #3
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995
    Нима има някакъв риск от тази операция? Много благодаря за отговора ще се консултирам с пл.х.

  4. #4
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    не може да си толкова тъпа путка...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Защо, по дяволите, искаш да си дърпаш очите? С подходящгрим и много упражнения можеш да постигнеш оптична илюзия. Освен това ако си толкова влюбена в корейската култура, със сигурност знаеш, че южнокорейците са много толерантни и даже искат да се снимат с не-дръпнати пичове. Също като японците. Онова, което искам да кажа, е че не е нужно да се смесваш с корейското население, дори и да искаш да живееш там. Плюс това нали знаеш, че има разлика между корейските, японските и китайските очи? Да не стане така, че да те дръпнат по различен начин? А кво става ако не се харесаш? И да - винаги е възможно да има усложнения, все пак е операция...

  6. #6
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995
    Знам,че очите на японците,китайците и корейците са различни. Операцията не е само заради “влюбването“ в Корея,а и защото очите ми са някак си неравномерни нещо такова и затова ми трябва пластичен хирург,затова реших да ги дръпна и да станат като на корейка,така или иначе ми харесва повече.

    Благодаря за отговорите. Честита Коледа!

  7. #7
    Азиатците си умират за европейски очи пък. Угодия няма. Не виждам защо ще се подлагаш на някаква операция без да ти е жизнено необходима.
    Дай снимка все пак да видим.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Mirrela.
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    418
    Аз пък не разбирам кое му е лошото? .. Момичето просто иска да си промени очите. Всеки си има собствено мнение и вкус.

  9. #9
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не е лошо, но е безсмислено.

  10. #10
    Повече от фен Аватара на Mirrela.
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    418
    Напротив.Не е безсмислено,тя така си е решила..Пък и тя може да си има някакъв проблем с очите.

  11. #11
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    Е та то ако някакъв си човек в далечния Китай се е подложил на операцията, каква е вероятността да я има и тука? Така де, може методът да е нов и още да не е разпространен. (просто като чета написаното такива изводи си правя - че операцията е била само един път)
    Но и на мен ми се струва излишно. Ама щом си решила, давай.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    по добре стани негер.
    #swag #негер #obey

  13. #13
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    По-добре стани негер.
    Колко зрял съвет,благодаря.

    Цитирай Първоначално написано от пAteNцЕ Виж мнението
    Може методът да е нов и още да не е разпространен.
    Напълно възможно е да си права,след като не пише нищо за подобна информация онлайн.
    Благодаря за помощта. Честита Коледа и Весели празници.

  14. #14
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    По-добре не рискувай винаги може да се появи някво усложнение се пак това е операция и като толкоеа ги харесваш не е нужно и ти да приличаш на тях

  15. #15
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Цитирай Първоначално написано от Mirrela. Виж мнението
    Аз пък не разбирам кое му е лошото? .. Момичето просто иска да си промени очите. Всеки си има собствено мнение и вкус.
    да, и ако детето ми някой ден го направи това, или друг подобен опит да си смени расата - втф, не мога да повярвам дори, че го написах, първо ще го счупя от бой, после ще го пратя някое семейство от избраната нова раса да го осинови...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  16. #16
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    При всички операции има рискове, може да има и усложнения.
    "Манията" ти е временна и бързо ще отмине.

  17. #17
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    С подходящ грим и много упражнения можеш да постигнеш оптична илюзия.
    Силно заинтригувана съм..

    Къде? Как? Кога? Защо? - Разполагаш ли с малко повече информация,сайтче?

  18. #18
    Знам само че и аз съм се интересувал тъй като и аз също искам да си дръпна очите като на корейците и до колкото разбрах е възможно в софия или по другата част на сфета тоест или в варна бургас или в съединените щати но в софия мисля че беше по сигорно а и да добавя ще карейците са много по умна и бързо развиваща се раса !!!

  19. #19
    софия пластичен или нещо подобен хирург

  20. #20
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    леле, ти добре ли си да се подлагаш на операция за такова нещо?! Естествено, че си има рискове, всяка операция, каквато и да е, е рискована. Харесвай се както си се родила пък.

  21. #21
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    леле, ти добре ли си да се подлагаш на операция за такова нещо?!
    Не.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си