.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Question Ключ с верните отговори?

    Да карам направо... Госпожата ни по английски е меко казано луда. Даде ни 50 страници за през ваканцията и аз първо си казвам "добре, няма да е толкова трудно", но после като написах 5 и главата ми гръмна. Едно момиче ми каза че в интернет имало някакви отговори за тетрадките (Моля да не пишете негативни коментари, но все пак имам да уча и по български и математика.. А ако седна да пиша по английски няма да мога да си науча.) Сега да питам... Има ли отговори в интернет за тетрадките на longman - workbook и grammar book за 7 клас. Моля ви, спешно е.

  2. #2
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Цитирай Първоначално написано от teenmonster Виж мнението
    Да карам направо... Госпожата ни по английски е меко казано луда. Даде ни 50 страници за през ваканцията и аз първо си казвам "добре, няма да е толкова трудно", но после като написах 5 и главата ми гръмна. Едно момиче ми каза че в интернет имало някакви отговори за тетрадките (Моля да не пишете негативни коментари, но все пак имам да уча и по български и математика.. А ако седна да пиша по английски няма да мога да си науча.) Сега да питам... Има ли отговори в интернет за тетрадките на longman - workbook и grammar book за 7 клас. Моля ви, спешно е.
    Възможно ли е да направиш снимки на кориците на workbook и grammar book?

  3. #3

  4. #4
    Голям фен Аватара на Psyko Nuts
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    720
    Питай тази твоя приятелка да ти прати отговорите.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на C0oKieS
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    345
    ами потърси питай приятелката ти за сайта

  6. #6
    Повече от фен Аватара на C0oKieS
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    345
    не може да ти е дала 50 страници за ваканцията а и да ти е дала сега виждам ,че на сестра ми са такива и са супер лесни

  7. #7
    ElyasGamer
    Guest
    C0oKieS И да и е дала ако е учела през годината ще са и лесни!! Не ,че нещо ама казвам.

  8. #8
    Speshno mi tryabva pomosht....Molya vi nyakoy da pomogne tryabva da go napravya do utre...
    Tova e zadaca po matematika
    Dadeno e CL ЪГЛОПОЛОВЯЩА В ТРИЪГЪЛНИКА ABC. AC 3\4 BC BL-AL=1cm . AB=?

  9. #9
    SPESHNO E POMOGNETE MI.
    IMAM DOMASHNO PO MATEMATIKA I ETO YA ZADACATA
    daden e CL AGLOPOLOVYASHT V TRIAGALNIKA ABC. AC=3\4BC BL-AL=1cm . Namerete AB=?

  10. #10
    AL/BL = AC/BC (TVA E GEOMETRICHNA ZAVISIMOST)
    AL/BL = 3/4 BC / BC (ZAMESTWAME AC S NEGOWOTO RAWNOSTOJNO SPORED USLOWIETO). AL/BL = 3BC/4BC; AL/BL = 3/4; AL = 3/4 BL; VRYSTAME SE W DADENOTO PO USLOWIE. BL - AL = 1 (W NEGO ZAMESTWAME AL S RAVNOSTOJNOTO 3/4 BL, ZA DA POLUCHIM URAVNENIE S EDNO NEIZVESTNO). BL - 3/4 BL = 1; 4BL/4 - 3BL/4 = 4; BL/4 = 4; BL = 16. OTNOWO SE WRYSTAME SPORED USLOVIETO. BL - AL = 1 I ZAMESTWAME BL S 16. 16 - AL = 1; - AL = 1 - 16; - AL = - 15 (X -1); AL = 15. AL + BL = AB; 15 + 16 = AB; AB = 31.
    Последно редактирано от ikon : 04-20-2017 на 20:42

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си