.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Бели израстъци около пениса след анален секс

    Здравейте от около 2,3 месеца почнаха да ми излизат бели израстъци около пениса след анален секс с приятелката ми ,и почна да ми се образува смегма от нищото .Чудя какво да правя да ги премахна и бих искал да споделите ако някой е имал подобен проблем

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отивай на лекар, вместо да пускаш тия неща тука !
    Може да си се заразил с нещо!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Значи от два - три месеца боледуваш от венерическа болест със силно изразени симптоми и най-накрая си се престрашил да зададеш въпроса си на професионалистите тук?

  4. #4
    Много рано питаш, трябваше да почакаш още 6-7 месеца и като ти окапе оная работа тогава... за да го премахнеш ти трябват хапчета или мазила, които разбира се предписват от специалист понеже ние не може да видим израстъците ти (и слава богу) за да преценим точно. А и за презервативи не си ли чувал, особенно като ше чОкаш в гъза??

  5. #5
    Бегай бързо на лекар, че да не стане по зле кой знае какво ти е лепнала приятелката, тук нема кой да ти помогне.

  6. #6
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Значи от два - три месеца боледуваш от венерическа болест със силно изразени симптоми и най-накрая си се престрашил да зададеш въпроса си на професионалистите тук?
    Хаххахахаахах уби ме!

    Та... мисля, че са гъбички това.... тцтц ...
    Последно редактирано от aneliM : 05-02-2019 на 14:16


  7. #7
    Да не са кондиломи, т.н. Генитални брадавици, виж в интернет сравни с някоя снимка дали е това, но най-добре върви на лекар, така или иначе ако е това ще ти се наложи, на приятелката ти също

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си