.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Депресиран или ?

    Здравейте .. до сега не съм писал само чета и давам мнения ама май ще ми трябва и вашето.

    Значи от доста време съм депресиран .. но не в оня смисъл ( ИСКАМ ДА СЕ САМОУБИЯ ЖИВОТА НЯМА СМИСЪЛ )
    ами единственото което изпитвам е глад .. пак си се усмихвам нали забавлявам се и всичко останало .. но като се почувствам малко по сам(ДЕПРЕСИРАН) и започвам да ям .. стигал сам до моменти в които ми се повръща и продължавам да ям ( ГРОЗНА ГЛЕДКА ) притеснявам се за здравето си ..


    п.с ; моля да се отнесете сериозно към темата знам, че ви забавляват подобни теми но
    Не съм перфектен но си струвам!


  2. #2
    Повече от фен Аватара на Тодор
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    314
    Излизай по често,разсейвай се намери си интересна игра.Пробвай, дано помогне.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Пий повече течности.

  4. #4
    Активност. Щом се чувстваш сам направи нещо за да не си сам. Излизане, разходки, трупане на контакти, спорт, клубове по интереси, хобита и други.


    Поздрави!


    BeTheOne

  5. #5
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Излизай с прятели забавлявай се

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    Януари е депресарски месец нормално. Твоя случай не звучи много тежък. Почни да спортуваш колкото да не станеш дебел и немаш проблеми

  7. #7
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Имаш ли хоби?
    Януари е най-депресарския месец от цялата зима.
    Опитай се да се разсейваш с приятели навън.
    Филми, списания, клипове, снимки - активност с една дума.
    Прави упражнения, научи се на нещо, учи си уроците (да, това помага много)..
    *сън*

  8. #8
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от fUcKsMiLe Виж мнението
    учи си уроците
    Искаш да гo депресираш повече ли .. ..?

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    най-добра препоръка е да не стоиш вкъщи, но да излизаш да се разхождаш през деня, примерно, първи ден изминаваш 500м, на следващия 1000м, и така с всеки изминал ден увеличаваш изминаваното разстояние с 500-1000м докато не достигнеш до 20-30км на ден, така се разхождай всеки ден, но гледай да не излизаш по тъмно и да не минаваш през опасни места, например където има опасност от нападение, а когато си у дома, можеш да правиш упражнения като лицеви упори, коремни преси, и гръбни

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    но гледай да не излизаш по тъмно и да не минаваш през опасни места, например където има опасност от нападение
    Внимавай ! Има лоши бандити навън, които чакат с часове да мине някой депресиран за да му вземат 5-та лева ..

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си