.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Question Хранителен режим

    Здравейте.Много ще се радвам,ако ми помогнете. Аз съм момиче,на 14 години.Висока съм 162 см. и тежа 57 кг. и искам да стана поне 50 кг. В понеделник започвам 30 day shred (преди правих упражненията, но поради липса на всякакво време, спрях) и искам да ви помоля за съвет относно хранителния режим. Аз съм активен човек, ходя на разходки с кучето ми всеки ден и постоянно се разхождам с приятели. Не седя много на компютъра-само вечер. Обичам да пия вода, пия поне по 2 литра на ден. Не ям много хляб, най-много по една филийка на ден. Мога да се храня здравословно, но проблемът ми е,че след 5-6 ден ми се прияжда страшно много шоколад или някаква храна от Fast Food .. Дори когато не съм гладна. Та..можете ли да ми помогнете с изготвянето на хранителен режим? Също така може ли да ми кажете на колко време мога да си позволявам малко шоколад например? А и също искам да ви питам..дали тази програма (30 day shred) ще ми помогне и дали е подходяща за мен? Благодаря ви предварително. P.S. .. знам,че има много теми огносно хранителен режим,разровила съм се.

  2. #2
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Като ти се дохапва нещо сладко яж ЧЕРЕН шоколад само шоколад забрави бисквитките,вафличките и подобно . Чувала съм добри мнения за това http://apteka.framar.bg/30022351/%D0...D0%BC%D0%B3-30 прочети листовката.. но те съветвам обърни се към лице,което разбира повече(аз не бих искала да те насоча в грешна посока) попитай в аптеката или фитнес инструктор. Ще е хубаво да качиш една снимка (дори ако искаш закрий ли лицето) за да преценим долу-горе как стоят нещата ..на мен лично числата нищо не ми говорят. Успех

  3. #3
    Благодаря ти за съветите Аз попринцип не обичам вафли, пастички и такива работи.. Единственото, което ме изкушава е шоколадът Милка. А може ли например 1-2 пъти в седмицата да си похапвам по 1-2 парченца млечен шоколад? Защото нещо този черния изобщо не ми допада.. Иначе за снимка.. Ще гледам довечера или най-късно утре да се снимам и да я кача. А за хапчетата.. Не знам. Ще си помисля, но ме е страх като ги спра да не кача обратно килограмите. А иначе аз имам и още един проблем.. И кръвната ми захар и самото кръвно са ми ниски дори и да се храня редовно. Лекарката ми препоръча сутрин да изяждам по една лъжичка мед, но не ми помага много и по някое време през деня в училище ми става лошо заради кръвното и ми се налага да пия малко кола или да си хапвам по едно-две парченца шоколад.. Та има ли нещо, с което мога да заместя шоколада и колата, когато ми падне кръвното?

  4. #4
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Аз пък не мисля, че по едно - две парченца шоколад на седмица ще ти навредят, стига да не се прекалява... щом не можеш без. А за кръвната захар не мога да ти помогна...

  5. #5
    За кръвното подсолен айран

  6. #6
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Не се притеснявай за шоколада няма да ти се отрази толкова много.. ама това ниско кръвно..сутрин преди да тръгнеш едно подсолено айрянче ще ти се отрази добре..а за меда -и на мен не ми действа

  7. #7
    Мерси за съветите Ще го пробвам това с подсоления айран.

  8. #8
    Когато ти се прияде нещо вместо чипс , вафли и глупости можеш да ядеш плодове

  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от JuStElly Виж мнението
    Аз пък не мисля, че по едно - две парченца шоколад на седмица ще ти навредят, стига да не се прекалява... щом не можеш без. А за кръвната захар не мога да ти помогна...
    +++

  10. #10
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Нещата които спазвам наистина ме поддържат в добра форма , ще ти дам съвет за някои от тях :
    1) забрави за безалкохолните или поне ги намали до минимум ( без тях е най-добре)
    2) намали сладкото до 1път в седмицата
    3) не яж тесто
    4) не яж пържено или мазно
    5) повече вода
    6) повече плодове и зеленчуци както и зърнени храни
    Надявам се да са ти от полза !

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си