.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Да изглеждаш за да бъдеш

    Адски ми е спешно да напиша курсова работа на тази тема, но нямам време, нито ми идва на ум кой знае какво. Ще почерпя тоя, който напише поне едно есе на темата , ЗАКЛЕВАМ СЕ ! От София съм.

  2. #2
    Какво е това есе. За какво точно трябва да пишеш?

  3. #3
    това трябва да е курсова работа за университета но едно есе би ми свършило работа ако можеш да го напишеш ще те 4ерпя наистина !

  4. #4
    Да но неразбрах темата. Заклевам се или Да изглеждаш за да бъдеш.

  5. #5
    писах ти на лично

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от petqboqnova Виж мнението
    това трябва да е курсова работа за университета но едно есе би ми свършило работа ако можеш да го напишеш ще те 4ерпя наистина !
    Мога да ти го сваля от някъде, но не да ти го напиша. Само на 14 съм, не мисля че ще ти бъда полезен.

  7. #7
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Lighting Виж мнението
    Мога да ти го сваля от някъде, но не да ти го напиша. Само на 14 съм, не мисля че ще ти бъда полезен.
    като ѝ гледам правописа, съвсем от полза ще ѝ бъдеш
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  8. #8
    desislavaajk
    Guest
    Здравейте, на мен ми трябва есе на тема: Да бъдеш или да изглеждаш

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от desislavaajk Виж мнението
    Здравейте, на мен ми трябва есе на тема: Да бъдеш или да изглеждаш
    Боже...такива хубави темички, защо и на мен не ми даваха в училище такива.. Мога цял ден да се обяснявам
    ...

  10. #10
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от anniekk Виж мнението
    Боже...такива хубави темички, защо и на мен не ми даваха в училище такива.. Мога цял ден да се обяснявам
    Не можеш.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  11. #11
    Много знаеш ти.
    ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си