.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    thelion12
    Guest

    Question Харесвам момиче, с което дори не съм говорил

    Здравейте! На 12 години съм. Тази година в съседния клас дойде едно момиче, което започнах да харесвам наскоро. На няколко пъти се е случвало да се засичаме, например аз с приятели и тя с нейните приятелки, но никога не сме си говорили, дори не я познавам добре. Не може да се каже, че не знае, че съществувам. Няколко момчета от моя клас също я харесват. Не знам какво да правя честно казано. Никога не съм имал гадже и като цяло не контактувам с момичета много-много, защото съм супер притеснителен и трудно се запознавам с нови хора. Така че искам вашия съвет. От една страна имам чувството, че ако се опитам да я заговоря или нещо подобно, все едно съм тръгнал в Тъмна Индия и ще сгафя нещо, но пък от друга страна я харесвам доста. Благодаря предварително!

  2. #2
    Аватара на zenzatsionen
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    43
    Като момиче,мога да ти кажа,че е възможно и тя или вече да има чувства към теб или към някого друг,но има и такъв шанс тя постепенно да започне да те харесва.Опитай се да я засечеш,когато е сама.Нашата момичешка логика /поне моята де/ е,че момчетата би трябвало да правят първата стъпка.Покажи и ,че си смел и я попитай за името и и си говорете за разни неща като любими хобита,храна филми т.н. Пожелавам ти късмет,пиши ако има развитие
    Не ми пука за вашето тъпо мнение!

  3. #3
    thelion12
    Guest
    Знам й името и предполагам, че тя знае моето, дори и имам fb, но от там идва проблемът. Не е като да се запознаваме за първи път, но и не се познаваме добре. Просто си нямам и на представа какво да кажа, след като успея да я заговоря.

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Трябва да се престрашиш и да я заговориш. В противен случай ще я изпуснеш. Дори и да не стане, поне ще натрупаш опит и следващия път ще е по-лесно. Все пак сте на 12, ще има още много момичета да си харесваш.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си