.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995

    Постоянно гадене без повръщане

    Здравейте, от около една - две и дори повече седмици постоянно ми се гади, но не повръщам,
    дали ми има нещо и какво за бога да направя, за да спре това, някакви лекарства или нещо?

    Благодаря предварително.

  2. #2
    И аз имам същия проблем.Случва ми се постоянно ,но на мен като ям защото имах период в който почти не ядях със седмици и сега и аз се чудя как да го оправя ...Ти изглежда не знаеш причината за това,така че по-добре отиди на лекар

  3. #3
    До някъде може да го отдадем на времето ,и аз съм така от няколко седмици , но при мен не е точно гадене а неприятно усещане в стомаха, но все пак посети гастроентеролог.

  4. #4
    Голям фен Аватара на Leticcia
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    709
    При мен това "гадене" се появява обикновено преди менструация. Може също да се дължи на нередовно хранене. Пробвай с вода с лимон, ако не помогне отивай при личния лекар, той ще знае към кого да те насочи.
    По-добре да си обичал и загубил, отколкото никога да не си обичал...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Dam Yeo Wool Виж мнението
    Здравейте, от около една - две и дори повече седмици постоянно ми се гади, но не повръщам,
    дали ми има нещо и какво за бога да направя, за да спре това, някакви лекарства или нещо?

    Благодаря предварително.
    Има ли вероятност да си забременяла? В смисъл водиш ли полов живот?

  6. #6
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Ако имаш гастрит и си яла нещо мазно може да е от това, поне на мен ми се е случвало и докато не пих хапче не ми мина.
    Или може да ти идва? На мен и от това доста често ми се гади.
    Пък може и да си бременна, ако водиш полов живот. :з
    http://ask.fm/iwwkaa

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Пусни си изследване за H. pylori.

    До останалите- хубаво се хващате за бременност, обаче дали всеки с гадене е бременен?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Mozzela
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    386
    Защо просто не се опитате да повърнете?? Какво толкова, ако хранителният ви режим е правилен?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си