.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Голям фен Аватара на hey.mistery
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    535

    Samsung S4, помощ, моля!

    Здравейте! И преди съм имала проблеми с телефона, 2 пъти екранът му стана черен и беше на ремонт. Не искат да ми дадат нов, оправят го и го връщат. Сега му смениха софтуера и от време на време бъгва и се рестартира сам. Преди половин час някъде направи отново същия номер, но този път, докато се включваше стогна само до надписа samsung и зацикли. Някой да е имал подобен проблем или да знае как да го оправя? Писна ми да го нося, имам телефонът от почти година, а вече е прекарал 4-5 месеца(общо) на поправка.

  2. #2
    затова на деца не трябва да се купуват скъпи телефони.плюс т'ва темата не е за тук.

  3. #3
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Цитирай Първоначално написано от hey.mistery Виж мнението
    Здравейте! И преди съм имала проблеми с телефона, 2 пъти екранът му стана черен и беше на ремонт. Не искат да ми дадат нов, оправят го и го връщат. Сега му смениха софтуера и от време на време бъгва и се рестартира сам. Преди половин час някъде направи отново същия номер, но този път, докато се включваше стогна само до надписа samsung и зацикли. Някой да е имал подобен проблем или да знае как да го оправя? Писна ми да го нося, имам телефонът от почти година, а вече е прекарал 4-5 месеца(общо) на поправка.
    Имам чувството, че си попаднала на калпава бройка.
    Имаш лош късмет, проблемите ще продължават...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си