.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: зодии

  1. #1

    зодии

    Здравейте, искам да ви попитам вярвате ли в зодиите и четете ли ги когато имате проблеми във връзката или искате да опознаете половинката си повече? И какво мислите за мъжете зодия Риби, имате ли такъв партньор, който е тази зодия?

    Ще се радвам да споделите мненията си ..

  2. #2
    Астрологията е мнооого вярна наука. Вярвам в нея, да. Има много правилни неща, описват правилно хората. Взаимоотношенията между различните зодии са много относителни понятия особено в любовта. Зависи къде се намира Слънцето, Венера, Луната... има много фактори.
    За мъжа Риби моа доста да си говоря. Аз харесвах мъж Риби. Изключително магнетични, сякаш са някакви звезди... изключително плавно и грациозно ходят. Това е отличителната им черта. Очите са дълбооооки океани, в които се крият много скрити чувства. Винаги знаят какво ти е, усещат те, просто природата ги е дарила с тази дарба. Непостоянни са, мечтаят прекалено много. Това е една малка част от едното цяло.

  3. #3
    Айде некой запознат да ми каже как изглеждат нещата за мъж Овен и момиче Скорпион какви са ни шансовете? Мерси!

  4. #4
    За Овен и Скорпион има слънце зад облаците. Секса е двигателя на връзката. Скорпионите са сериозни и Овена може да ги обиди много лесно и се получават спорове от това. Овенът трябва да положи много усилия, като внимава да не нарани Скорпиона с думи. Във връзката трябва да има свобода и да не си давате безсмислени забрани от сорта на 'Няма да излизаш в еди си колко часа с еди си кой ..' "Няма това, няма онова" .. Ако няма свобода, връзката няма да е сериозна и ще приключи след седмица, две..

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    А за жески овен и мъжки козирог какво ще кажеш/те? Не че нещо, просто ми е интересно. Благодаря.

  6. #6
    А зодия дева за мъж ? Да видим какво ще каже астрологията за мен

  7. #7
    Козирога обича да е планирано всичко, докато Овена е по импровизациите. Така може да се получат разногласия между двете зодии, но ако тези различия свързват и секса връзката ще се поддържа много трудно и е почти невъзможно да се запази, но ако Козирога е безумно влюбен в Овена той въобще не обръща внимание импровизирането на Овена. Козирогът е стабилен пратньор, поради това, че има изключителна сдържаност./Но не забравяйте, че всеки човек има нерви хаха не прекалявайте./

  8. #8
    Мъжете Дева са умни романтици с две думи. Той знае как да борави с парите си и мрази прахосничеството. Девите са надарени с нещо като 6-то чувство или по - точно интуиция, която ги спасява от всякакви опасности. Девата е изключително претенциозен при избора на приятелите си и крайно рядко греши в преценката си. Ако все пак се случи да се подведе, това ще е за пръв и последен път. Девите никога не настъпват едно и също гребло два пъти. Мъжът-Дева е убеден, че всички наоколо трябва да действат съобразно неговите очаквания и затова е твърде критичен. Здравословният и подреден начин на живот му помага да се пребори с вътрешната си нервозност. Сексът за него е просто една от добрите страни на живота, но не и цел на съществуването му.Трудно ще ви бъде да го вбесите, дори ако много се стараете.

  9. #9
    Ей, почти познаа Защо никой не разбира, че не съм секс маниак и ми е крайно гадно да ме насилват ;( Другото е вярно, освен за романтиците. Аз поне не съм най-романтичният мъж на света.

  10. #10
    Аз съм имала приятел Дева и беше романтичен /поне в моите представи/

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Sreshy jiloto mi vsichki padat

  12. #12
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Да.
    Когато имам проблем с половинката, веднага влизам в интернет, отварям сайта на Алена, изчислявам асценденти, питам го в колко часа е роден.... и естествено намирам решение на проблема кой да иде до магазина за картофи.

  13. #13
    Голям фен Аватара на Stan4o123
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    728
    Тъй като аз винаги съм залитал по абстрактното и съм доста запознат с астрологията и мога да твърдя,че е нелепо да се твърди,че с подходящ подход не е адекватна,просто трябва да имаш абстрактен поглед върху света - планетите и звездите си влияят взимно , а на някакви малки и нищожни същества като нас не? Аз лично виждам до 80-90 % съвместимост с описанието си , което се получава от трите ми знака. Свръхестественото е навсякъде , но това е дълга дискусия , само ще вметна , че американците преди години си смениха мястото на посолството в Ирак , защото някаква врачка беше казала , че там се генерирала огромно количество негативна енергия. ( а това са инвестиции за милиони ).
    Колкото до зодия риби - те са прикрити , на моменти направо са студени , което е само привидно , понеже водните знаци са най - чувствителни ( много зависи от асцедента как ги възприемат на пръв поглед ) , невероятно неуверени - винаги се разкъсват между чувствата и желанията си, но като цяло са добродушни.
    Усмихни се на някой непознат. Това може да се окаже единствената му радост за деня.

  14. #14
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Believe69 Виж мнението
    Козирога обича да е планирано всичко, докато Овена е по импровизациите. Така може да се получат разногласия между двете зодии, но ако тези различия свързват и секса връзката ще се поддържа много трудно и е почти невъзможно да се запази, но ако Козирога е безумно влюбен в Овена той въобще не обръща внимание импровизирането на Овена. Козирогът е стабилен пратньор, поради това, че има изключителна сдържаност./Но не забравяйте, че всеки човек има нерви хаха не прекалявайте./
    Почти позна. :дд Вярно е само последното изречение.

  15. #15
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Знам, че темата е от преди 4 години, но не ми се прави нова, та кажете какво мислите за жена скорпион и мъж риби?

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Знам, че темата е от преди 4 години, но не ми се прави нова, та кажете какво мислите за жена скорпион и мъж риби?
    Мисля, че ако се допитваш до астрология ще скъсате.

  17. #17
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Мисля, че ако се допитваш до астрология ще скъсате.
    Защо..?
    Еми за съжаление малко се поддавам да вярвам на зодии.. :д Приятелят ми е риба и на моменти много голямо его проявява, пък аз съм избухлива и когато се скараме, първо се нападаме взаимно, после пък веднага се помиряваме. Тоест ту сме горещи, ту сме и студени и двамата, но накрая все капитулираме. Също така той е много чувствителен, даже повече от мен и много си меря думите какво му казвам..

  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Попитай LoadRunner (Трънчо) - той е форумният астролог и експерт по зодиите !

    Ето ти профила му - направо можеш да му пишеш:
    http://www.teenproblem.net/users/view/1210656.html
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Също така той е много чувствителен, даже повече от мен и много си меря думите какво му казвам..
    Ей тук ще ти е проблема с този човечец, не зодията му.
    Надявам се да намерите някакво "средно положение", в което да сте щастливи заедно.

  20. #20
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Зодиите са чудесен начин да помниш кой горе долу кога има рожден ден. Има някакви верни неща, де, на мен примерно са ми казвали, че си приличам повече на асцендента (риби), отколкото на зодията (козирог) и по някакви описания има нещо такова.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Знам, че темата е от преди 4 години, но не ми се прави нова, та кажете какво мислите за жена скорпион и мъж риби?
    Мисля че си търсиш причина да се филмираш. Опознай се с човека, виж какви качества има, дали си допадате или не и базирай мнението за потенциалната ви връзка на това, а не кой кога и под каква звезда е роден
    Necrologist e прав/а
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #22
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Мисля че си търсиш причина да се филмираш. Опознай се с човека, виж какви качества има, дали си допадате или не и базирай мнението за потенциалната ви връзка на това, а не кой кога и под каква звезда е роден
    Necrologist e прав/а
    знам, така е...
    понякога много чета за зодии и астрология, просто защото ми е интересно и любопитно и донякъде им вярвам, не знам и аз защо. Ние се познаваме от една година почти, но чак сега се взехме. Но е много променлив, един път казва едно, другият път обратното, противоречи си на моменти, лети в облаците, един такъв флегматичен е, а това ме изнервя, защото аз съм пълна противоположност. Спогаждаме се и избягваме караници, като си затварям очите за тези му качества и като отстъпвам, само не знам докога ще издържа така де

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от plu6inka Виж мнението
    Здравейте, искам да ви попитам вярвате ли в зодиите и четете ли ги когато имате проблеми във връзката или искате да опознаете половинката си повече? И какво мислите за мъжете зодия Риби, имате ли такъв партньор, който е тази зодия?

    Ще се радвам да споделите мненията си ..
    Лично аз не харесвам мъжете зодия риби! Но всичко зависи от това каква зодия си ти самата! Аз лично съм везни и затова не си подхождаме, то така го пише и по хороскопите. Тук има хубаво описание на зодиите https://www.khoroskop.com/khoroskop-2019 Аз последно време от този сайт гледам.
    Успех и ако ти пасва човека, даже не анализирай каква зодия е, направо го взимай!)

  24. #24
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Астрологията е част от нещо,но за жалост недостатъчна част за да бъде точна.

    но и това ви е много
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си