.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Red face Анален разширител

    Здравейте, искам да попитам някой знае ли нещо повече и да сподели, какви са последиците от това, безопасно ли е, какви са рискове и най вече има ли полза и удоволствие.
    От доста време се каня да пробвам, но все се спирам. Моля да споделете

  2. #2
    Виж си личните съобщения.
    Последно редактирано от howland : 05-08-2014 на 14:50

  3. #3

  4. #4
    Пратил съм ти лично съобщение с инфо.

  5. #5
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Мога да ти предложа моят инструмент, който е 10 инчов анален разтворител-разширител! Обади се сега и ще получиш още един безплатно, като извикам нигириеца студент от моя университет.

  6. #6
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Само аз ли си представих флеш

  7. #7
    Аналните разширители са секс играчки в различни форми и големини, които се поставят в ануса. Те са страхотни по две причини. Първо – могат да ти помогнат да отпуснеш мускулите си и да те подготвят за самото проникване. И второ – те са чудесен начин да се запознаеш с усещането от аналния секс стъпка по стъпка. За разлика от вибраторите обаче не трябва да ги движиш навътре-навън, а просто да ги поставиш вътре. Тъй като има най-различни големини, ако никога досега не си използвала анален разширител, те съветвам да започнеш с най-малкия размер и когато свикнеш с него постепенно да преминаваш на по-големи”. Като понапреднеш с материала можеш да пробваш с анални броеници и анални вибратори. Аналните броеници масажират простатата и носят невероятно удоволствие, когато човекът, който ги носи, се движи, или пък когато се изваждат. Аналните вибратори пък са начин да възбудиш нервните окончания в тази зона до краен предел и да се подготвиш за проникването на партньора си, или пък можеш да ги използваш по време на нормалния секс за двойна пенетрация (мед. Проникване).

  8. #8
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    ужас кви ли не глупости измислихте

  9. #9
    Повече от фен Аватара на nansi_2005
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    331
    много хубава информация даже ... браво !

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от SonataArctica Виж мнението
    Само аз ли си представих флеш
    Накара ме да погледна на флешовете си от един по - различен ъгъл.. има нещо много грешно в това..

  11. #11
    Аналният разширител е много полезно нещо, когато смяташ да практикуваш анален секс. С уговорката, че секса не е за гнусливи... Преди да се забавлявате с приятеля си трябва да си направиш промивка. След това си слагаш разширителя за известно време. След това почти няма да усещаш, когато той е в теб. Всичко може да го направите и заедно, като част от любовната игра.

    Ако ти е за първи път да правиш анален добре е да си спокойна и отпусната - разширителя помага за това. Добре е да си наясно, че ако не правите някакви супер нестандартни неща, няма какво да ти се случи. Всъщност има - вика му се маточен оргазъм, който се постига най-лесно чрез анален секс и ще те накара да полудееш от кеф.



    Поздрави!


    BeTheOne

  12. #12
    И аз отдавна обмислям въпроса, така че ще следя темата, но така както гледам никой не споделя нищо интересно. няма да е зле накой който е използвал да сподели мнение.

  13. #13
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Абе, к'вото и да решите, придържайте се към тия, конусовидните. 'Щото има едни човковидни, приличат на спекулум и определено не мисля, че са добра идея. Особено за начинаещи. А относно амортизацията.... не повече от веднъж месечно, при не особено груб подход, не би трябвало да води до трайни последици или деформации.

    Ама кат' цяло аз го смятам, за доста тъпо начинание.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от babity Виж мнението
    Абе, к'вото и да решите, придържайте се към тия, конусовидните. 'Щото има едни човковидни, приличат на спекулум и определено не мисля, че са добра идея. Особено за начинаещи. А относно амортизацията.... не повече от веднъж месечно, при не особено груб подход, не би трябвало да води до трайни последици или деформации.

    Ама кат' цяло аз го смятам, за доста тъпо начинание.
    Зависи, кой какво го кефи

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    ужас кви ли не глупости измислихте
    Не са глупости, и не е измислено сега, а мнооооооооого отдавна!

  16. #16
    Повече от фен Аватара на nansi_2005
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    331
    Няма ли кой да сподели мнение от опит а не само сухи теории ?!
    Никой ли няма ...? Какъв има и как го ползва ?

  17. #17

  18. #18
    Всички си траят!

  19. #19
    ANALenka
    Guest
    Ами аз в момента седя пред компа в канцеларията и имам анален разширител в ануса си. Колежката до мен изобще не подозира, че се кефя на нещо дебело 6 см. Наистина шийката му е доста по-тясна, но когато отвреме на време ставам лекичко се напъвам и халкичкана ми се разтяга максимално. Препоръчвам да използвате силиконов лубрикант защото не се попива от лигавицата и кожата. Случвало ми се е да преседя 8 часа на разщирителя, без да усещам парене и триене. Чувство на отпуснатият анус е страхотно дълго след като го извадя. Ако питате има ли други плюсове, има. Например партньора ви ще издържи много по-дълго в отпуснатия ви анус.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от SonataArctica Виж мнението
    Само аз ли си представих флеш
    Цитирай Първоначално написано от Mpak Виж мнението
    Накара ме да погледна на флешовете си от един по - различен ъгъл.. има нещо много грешно в това..
    Ние си разширяваме ушите ,те анусите. Каква ирония.

  21. #21
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Анален разширител стил винкел отзад.

  22. #22
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Не прекалявай с играчките в дупето, че те са като наркотиците - колкото повече буташ, толкова повече искаш да буташ!
    Eating isn't cheating - Arnold

  23. #23

    Post Задоволяване

    Здравейте, аз съм момче на 17 години и изпитвам голяма нужда от секс, но не мога да го направя, не още. Въпросът ми е как мога да се задоволява без правене на секс. Благодаря ви

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си