.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38

Тема: Гей на 14?

  1. #26
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    До 10г ще има мнооого жени за нас виждам го просто. Ще станем като платината и диамантите, а педалите ще са като въглищата.
    Ндаа и аз с тва се утешавам, като гледам какво става наоколо...

  2. #27
    az sum ot stz ako si o6te v stz az sum na 16 ako reshish me dobavi skype: slasherred bi mi haresalo da sum priqtel s teb

  3. #28
    На 14 да решиш, че си гей ..хмм изчакай да минеш пубертета, често има такива желания и обърквания в сексуалността. Пък и няма как да изпиташ истинско желание към момиче само защото уж сте гаджета. Въпрос на химия и много други неща.

  4. #29
    Супер фен Аватара на AmxModx
    Регистриран на
    Oct 2014
    Град
    Neverland
    Мнения
    1 429
    Ето добави това момче от Варна https://www.facebook.com/Zimooooo?fref=ts и му кажи че един друг гей Никича Петров му е дал фейса на теб много ще тресе да знаеш

  5. #30
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Иди на центъра на Стара Загора, свали со гащите и се огъзи. Така ще си намериш партнъор бързо.

  6. #31
    Супер фен Аватара на AmxModx
    Регистриран на
    Oct 2014
    Град
    Neverland
    Мнения
    1 429
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Иди на центъра на Стара Загора, свали со гащите и се огъзи. Така ще си намериш партнъор бързо.
    В село Крушево да отиде

  7. #32
    icanttakeitanylonger
    Guest
    Здравей, ако още влизаш тук, аз съм от Стара Загора, не съм на твоята възраст ( на 27 г. ), но търся това, което и ти. Пиши ми на скайп, ако имаш интерес : icanttakeitanylonger

  8. #33
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от icanttakeitanylonger Виж мнението
    Здравей, ако още влизаш тук, аз съм от Стара Загора, не съм на твоята възраст ( на 27 г. ), но търся това, което и ти. Пиши ми на скайп, ако имаш интерес : icanttakeitanylonger

  9. #34
    NiHz
    Guest
    И аз съм от Стара Загора.Дека си бе мама ти збръкана де шми одиш по другия бряг,яла тука ти фърлиме 1 бой твойто семи аз.

  10. #35
    NiHz
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от icanttakeitanylonger Виж мнението
    Здравей, ако още влизаш тук, аз съм от Стара Загора, не съм на твоята възраст ( на 27 г. ), но търся това, което и ти. Пиши ми на скайп, ако имаш интерес : icanttakeitanylonger
    Ти шму пръснеш халката е маняк.После ше има да ходи като препикано мушкато

  11. #36
    ТЕМАТА Е СТАРА, ОТ 2014 ГОДИНА! СЛЕПИ ЛИ СТЕ?

  12. #37
    Здравей,пиши на скайп jelio_89,whatsapp user1989 или на имейл user1989@abv.bg

  13. #38
    ти да не си жельомир клизмата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си