.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Мисля, че майка ми има връзка с друг мъж?!

    Здравейте, отново пиша тук за съвет. От известно време насам имам съмнения, че майка ми си води тайна връзка с друг мъж, но напоследък тези съмнения почват да се затвърждават. Лъже, че говори с приятелка, а всъщност говори с онзи тъпак. Говори с някакъв мил тон. Когато говори с него, гледа да е максимално тиха, а когато искам да говоря с нея по време на разговор тя става нервна, гледа да не ми отговаря или го прави само с жестове, мести се от стая в стая. Един път беше оставила фейсбука си отворен и аз видях, че си беше писала някакви мили работи. Нашите не се карат, щастливи са и не виждам къде е проблемът. Дали да говоря с нея или да не се бъркам? Много съм объркан и ще се радвам за помощ.

  2. #2
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    блокираш номера му от телефона , блокваш го и от феиса ... и всички са доволни ...

  3. #3
    На 15 съм. Близък съм с родителите си. И мога да кажа, че са щастливи, нали ги виждам.

  4. #4
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Може пред теб да се правят на щастливи за да не те тревожат, но всъщност да си имат сериозни проблеми. Бих те посъветвал да оставиш всичко да си се развива само. Не се бъркай.

  5. #5
    Трай си.

  6. #6
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Само аз ли смятам, че трябва да поговори с майка си? Стига само да сте насаме, баща ти да не е вкъщи.

  7. #7
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Само аз ли смятам, че трябва да поговори с майка си? Стига само да сте насаме, баща ти да не е вкъщи.
    Все си мисля, че ако поговори с майка си е по-вероятно тя да отрече.

  8. #8
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Първо трябва да си сигурен, че нещата са такива, каквито си мислиш за да не стане неловка за теб ситуация. След това можеш да поговориш с майка си, но без да и казваш, че си и ровил в чатовете и телефона. Просто я попитай дали имат няакъв проблем с баща ти, за който ти да не знаеш.

  9. #9
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Следи я, направи и снимки с другия мъж, изнудвай я за пари, нека си плати курвата!
    n00bs

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си