.
Отговор в тема
Страница 54 от 55 ПървиПърви ... 444505152535455 ПоследнаПърви
Резултати от 1 326 до 1 350 от общо 1359
  1. #1326
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Благодаря, но няма да е лесно !
    Нищо не е лесно приятел , но не си баш толкова кльощав само за ръце трябва да работиш повече и да изчистиш коремните мазнини и ето ти преса.

  2. #1327
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    skinny fat
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Нищо не е лесно приятел , но не си баш толкова кльощав
    да изчистиш коремните мазнини и ето ти преса.
    Аз съм skinny-skinny какви мазнини? То няма обем отдолу, за да излязат плочки .
    Последно редактирано от Грозния : 10-15-2017 на 10:35
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #1328
    Не само, че си грозен със сигурност, но и тялото ти прилича на скенджа. Вземи отиди на фитнес, че тъй като те гледам си на един шамар живот. Е, естествено, че фитнеса няма да ти помогне в ситуации на бой, но поне ще ти вдъхне малко доверие и кураж.

  4. #1329
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Не само, че си грозен със сигурност, но и тялото ти прилича на скенджа. Вземи отиди на фитнес, че тъй като те гледам си на един шамар живот. Е, естествено, че фитнеса няма да ти помогне в ситуации на бой, но поне ще ти вдъхне малко доверие и кураж.
    Стига we
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #1330
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ..и да изчистиш коремните мазнини и ето ти преса.
    Изглежда все още не си усвоил всички тънкости на фитнеса. Есента и зимата са сезон за натрупване на мускулна маса, а сетне следва чистене напролет и в началото на лятото. Това е най-прекият път за постигане на добри резултати и да станеш нацепен. Ако колегата сега се увлече по диети и чистене на мазнини, може да обърка нещо и да се върне там откъдето започна в началото. А щом качва макар и бавно, да кара по същия начин. Е, ако стане 75-77 кг, може би ще трябва и да изчисти мазнините. Ама като го гледам на снимките има още много време да стигне тези килограми.

    Все пак е добре, че е толкова упорит в тренировките и не се отказва лесно. Аз на колко слаби момчета съм давал съвети за фитнеса в темите им и на лично съобщение. И накрая не издържат на натоварването в залата и зарязват всичко. А колегата, ако наистина е грозен, може с фитнес и спортуване да направи едно красиво атлетично тяло за компенсация.

  6. #1331
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Здравейте момци, как е положението?
    Отсъствах малко от форума, защото нямах време да пиша.
    Как са резултатите, напредвате ли или вече няма такова желание за трениране
    Изгубиха ли се старите потребители?
    Познавам някои от тях направиха добри резултати във времето, но спряха да пишат тук.
    Дайте мнение искате ли да отваряме vol3. и да правим нещо полезно за здравето си
    Здрасти

  7. #1332
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Здравей и ти! Добре дошъл отново във форума. Положението е добро. Продължаваме с тренировките когато се намери малко свободно време. Прибавих 4-5 кг към теглото си и често се меря 78-80 кг. Старите кучета много не влизат в сайта, не знам защо. Може да се пусне vol3, само не знам има ли кой да пише. Или само спам и лигавене ще има.

    Поддържаш ли още добрата си форма? Беше много нацепен преди 2-3 години.

  8. #1333
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Аз свалих някой друг килограм във времето, тъй като нямах възможността да натоварвам тялото си на пълни обороти, поради ред причини, но с тренировките не съм спрял. Посещавам фитнеса от време на време, но поддържам някаква форма, за да не съжалявам, че трябва да започна всичко отначало. С началото на месец септември помислих сериозно над чувството да тренираш, да имаш редовен сън и полезна храна и разбрах, че това, което правих преди ми липсва доста. Добрите тренировки наистина ми се отразяваха и имах здрав дух и здраво тяло. Давам си резултати, че до 2 месеца ще възвърна старата си форма и дай боже все по-напред и -нагоре! Снимки все още не искам да пускам, за да не пълня устите на хейтърите, но скоро и те ще са на лице!
    Здрасти

  9. #1334
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    тука ли намерихте да се сваляте

  10. #1335
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    За много години, маниаци! Не бях писал от 2016-та година, а се сетих за форума. Свързвам го само с положителни и приятни емоции. Та... реших и да възродя една от любимите ми теми с нещо по-актуално. Не съм спирал с тренировките от първата ми снимка тук (разбира се не винаги съм бил в топ форма). В момента покрай празниците доста се понадух и съм около 83 кг.

    http://i67.tinypic.com/16gj0q9.jpg
    http://i66.tinypic.com/33ygsgg.jpg
    http://i64.tinypic.com/o9le09.jpg
    http://i63.tinypic.com/vghs7t.jpg
    Последно редактирано от Shines : 01-01-2018 на 17:42

  11. #1336
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Далечната 2015 - 2 години след последната ми тренировка плуване и 2 години преди да стъпя във фитнес - около 75кг:
    http://tinypic.com/m/jsyeyc/3

    От онзи ден - 3 месеца фитнес миналата година, прекъсване за лятото по ред причини, 3 месеца фитнес тази зима - 82кг:
    http://tinypic.com/m/jsyeyf/3
    http://tinypic.com/m/jsyeyg/3
    http://i68.tinypic.com/2s67saw.jpg

    Не е много, но като за няколко месеца тренировки, тотално отсъствие на хранителен режим и отсъствие на пари за каквито и да било добавки, съм доволен.

    Евентуално началото на следващият месец ще взема да заделя някой лев за протеин и креатин. Би ми било доста полезно да споделите впечатления от марки/видове, както и какви реални резултати може да се очакват. Ще ми се още поне 5-6 кг да кача до Април месец, щото миналото лято от 85 паднах на 75 за 3 месеца...

  12. #1337
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Баси,ти за 3 месеца правиш тва дето оня се опитва от сумати години
    Ракши ти трябва,че да ти даде съвети,ама от бая време не съм го засичал тук.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  13. #1338
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Далечната 2015 - 2 години след последната ми тренировка плуване и 2 години преди да стъпя във фитнес - около 75кг:
    http://tinypic.com/m/jsyeyc/3
    ти бивш плувец, анархито бивш плувец, пандата бивш плувец
    вие сериозно ли
    доста хора тук са ме виждали 20 и повече години след като съм спрял с плуването и въобще с всяка дейност изискваща вдигане на нещо по-тежко от пишка
    да кажат как изглежда бивш плувец
    и в случая не се взимам само аз предвид
    всичките ми съотборници и познати, които са тренирали плуване изглеждат като мен или по-добре

  14. #1339
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    к'во ми е на мен, бе : )
    пък и аз не съм се занимавала сериозно с плуване, сериозни състезания, титли и тн...
    ако считаш гимназиалното плуване за постижение съм поласкана ;p


    Антракс, доста се е променил от единствения и последен път, в който сме се виждали.
    Браво!
    Последно редактирано от pandabear : 01-24-2018 на 19:25

  15. #1340
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    нищо ти няма, голямо дупе хихихих
    ама чак да се ласкаеш
    гимназиалното плуване замества часовете по сексуално образование
    ходи се да гледаш циците на съученичките през прозорците на съблекалнята или да ги намачкаш във водата

    а иначе все едно всички да казват, че са тренирали лека атлетика, футбол, волейбол и т.н.
    понеже са имали часове по физическо в училище

  16. #1341
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Далечната 2015 - 2 години след последната ми тренировка плуване и 2 години преди да стъпя във фитнес - около 75кг:
    http://tinypic.com/m/jsyeyc/3

    От онзи ден - 3 месеца фитнес миналата година, прекъсване за лятото по ред причини, 3 месеца фитнес тази зима - 82кг:
    http://tinypic.com/m/jsyeyf/3
    http://tinypic.com/m/jsyeyg/3
    http://i68.tinypic.com/2s67saw.jpg

    Не е много, но като за няколко месеца тренировки, тотално отсъствие на хранителен режим и отсъствие на пари за каквито и да било добавки, съм доволен.
    "Боже, колко сланина има по тоя свят Боже!"

    Кво плуване бе мен - ти си само сланина, без мускули - a.k.a "skinny-fat" !
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Баси,ти за 3 месеца правиш тва дето оня се опитва от сумати години
    Кой тва бе ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #1342
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Папагал, 3години съм тренирал плуване, и то към края на пубертета. Нормално да няма трайни промени по тялото.

  18. #1343
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ракши ти трябва,че да ти даде съвети,ама от бая време не съм го засичал тук.
    Тука май имаше и други пичове, дето се занимават по-сериозно, та ще чакам включване. Ти, всъщност, не се ли занимаваше също? То, иначе, ясно че трябва да ям повече и по-качествено, ама това ми е по-трудно да си го наложа и да го вместя в програмата си, отколкото самите тренировки. :/

  19. #1344
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ако обичате спрете да отчитате като фактор 3,6, 12 месеца тренировки във фитнес като причина за промяна на тялото, особено пък ако има прекъсвания. Той оказва влияние на база дългогодишни тренировки, да кажем 3-5г. Антракса наистина няма нищо, просто тялото му се трансформира от възрастта полека полека.

  20. #1345
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Тука май имаше и други пичове, дето се занимават по-сериозно, та ще чакам включване. Ти, всъщност, не се ли занимаваше също?
    Плувах,да,но 1 път в седмицата.
    Комбинирах го с фитнес и имаше ефект.
    В края на миналата година пак започнах да плувам,но сега съм спрял и ходя само на фитнес,където и тичам.
    Но съвети за добавки не мога да ти дам.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #1346
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ако обичате спрете да отчитате като фактор 3,6, 12 месеца тренировки във фитнес като причина за промяна на тялото, особено пък ако има прекъсвания. Той оказва влияние на база дългогодишни тренировки, да кажем 3-5г. Антракса наистина няма нищо, просто тялото му се трансформира от възрастта полека полека.
    След като спрях да плувам, бях около 73-4кг, но доста по-чист от на горната снимка. После 2 години мързел и заприличах на снимката от по-горе.
    Миналата есен бях точно на същото положение като на снимката от 2015, ако не и по-зле. Към средата на Януари започнах с фитнеса и да се тъпча, колкото мога повече. Май месец бях 85кг. Естествено, не бях чист, но заприличах на човек. После за лятото не тренирах, но се занимавах със стабилна физическа работа и пак станах 75кг, но далеч по-добре от онези 75кг преди тренировките. Сега съм 82 след 3м за тази зима, като пак има доста за чистене. Разликата в тежестите, с които започнах миналата есен също е доволно голяма. Та, не мисля че се дължи на някаква промяна заради възрастта, още повече след като става въпрос за след пубертета.
    Ако можеш да ми дадеш съвет относно протеините и/или поне как да се насиля да ям повече, ще съм ти благодарен. Супер бързо ми става тежко на стомаха и направо ми се гади, ако се опитам да ям близките няколко часа. Чистенето изобщо не ме притеснява... 2 месеца тичане и пак ще съм изсъхнал.

  22. #1347
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Папагал, 3години съм тренирал плуване, и то към края на пубертета. Нормално да няма трайни промени по тялото.
    Не се отказвай!




  23. #1348
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Антракса наистина няма нищо, просто тялото му се трансформира от възрастта полека полека.
    Евалата Трънчо !

    Чу ли Турксчо - от ЕГН-то е !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #1349
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от crazyfenka Виж мнението
    Не се отказвай!
    на тебе ше ти пръсна задника
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ако можеш да ми дадеш съвет относно протеините и/или поне как да се насиля да ям повече, ще съм ти благодарен.
    а на тебе мога да ти кажа аз кво съм правил.
    1во добавки не взимам от както съм бил на твойте години, и мисля че от тях няма никакъв ефект, взимал съм ги редовно с години. И по-конкретно суроватъчен протеин изолат на NUTRIM , само тоя им протеин е качествен. Пил съм и яйчен, и гейнър, пълни боклуци особено яйчния от който мисля че само сланина качих ама не помня вече. И креатин съм взимал периодично и амино. От последните 2 ефект може би само креатина има, май малко сила качих. Ама ако спреш да тренираш съответно тя си отива, така че трябва да си абониран за залата или лостовете до живот независимо от обстоятелствата.
    Сега от доста години само ям, като си готвя веднъж за 2 дни напред в големи тави. И си пазарувам един път на седмица каквото ми трябва, а през седмицата само талаж..зеленчуци, боклуци, хамбургери, шоколади като бонус.

  25. #1350
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Антракс евала че се опитваш да направиш нещо.
    Мога много да ти говоря за добавки, стероиди, медикаменти, режими, храна и т.н., но 50 килограмовите солети тука само ще се месят и ще те объркат.
    За начало добавки си купувай само и единствено от Германия и Америка. Стероиди си купувай само от аптеките в Турция, Гърция и Сърбия. Месо си купувай само от ферми в провинцията на препоръчани хора.
    Тренирай, че мъжете в днешно време заприличаха на Американски педераси
    WE ARE NOT ANGELS!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си