.
Отговор в тема
Страница 14 от 55 ПървиПърви ... 410111213141516171824 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 1359
  1. #326
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    В кой свят големите хора се бият?
    n00bs

  2. #327
    Голям фен Аватара на sramejlivkaa
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    555
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    еее братче... аз ти предлагам да си поиграем като големи хора, а ти се оказа путенце. очаквах да се позаблявам преди да тръгна към слънчака, ама както и да е... бъди здрав нига
    Излежда само чакаш някой да ти каже нещо, за да му "счупиш врата".
    Последно редактирано от sramejlivkaa : 08-26-2014 на 23:17

  3. #328
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Абе, аз ли нещо се бъркам или всички, дето "тренират да чупят вратове", мязат на мазни баници без грам оформени ръце, гърди, та камо ли корем и задник?
    Същите, не се бъркаш...

  4. #329
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Брей тука почна да се тренира и за чупене на вратове чак хаха. Интересно е как някой от най-опасните хора които познавам никога не говорят как чупят вратове или пък да вземат да си уреждат бойни срещи из квартали. Всичките са едни такива спокойни, търпеливи.

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Абе, аз ли нещо се бъркам или всички, дето "тренират да чупят вратове", мязат на мазни баници без грам оформени ръце, гърди, та камо ли корем и задник?
    Зависи за какво тренираш, обаче мога да те уверя, че хората занимаващи се предимно с бойни изкуства са си приятно оформени. А отдавна известен факт е че големината на мускула не е право пропорционална на неговата сила.
    Последно редактирано от draid : 08-26-2014 на 21:24

  5. #330
    anonymous708973
    Guest
    Тъй ли? Че къде ги видя? Че дори нашият Кубрат Пулев си е тлъстичък, ако трябва да си говорим с ръка на сърцето. Сравни го с Кличко, той си има много готино тяло (според мен). Отварям скоба преди да изляза родоотстъпник... пак: За нашия съм в предстоящия мач. Или Фьодор Емиляненко - той си е направо бъчва.

    Не се заяждам, само питам, понеже наистина не разбирам кой знае колко. Сигурно тия, дето тренират айкидо, джудо и т.н., са с по-различно телосложение, по-жилавички такива.

    Както и да е, ако се абстрахираме от известните, занимаващи се със спорт, факт е, че тия, дето тренират "да чупят вратове" са си бая мазни и неоформени. Не знам... аз като страничен наблюдател от срещуположния пол съм за златна среда между сила (която очевидно масово се свързва с маса, напук на отдавна доказания факт) и оформяне/релеф.
    Много е нечестно как се подценява едно добре оформено малко мъжко дупе пък :д

  6. #331
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    без косми разбира се ммммм

  7. #332
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Тъй ли? Че къде ги видя? Че дори нашият Кубрат Пулев си е тлъстичък, ако трябва да си говорим с ръка на сърцето. Сравни го с Кличко, той си има много готино тяло (според мен). Отварям скоба преди да изляза родоотстъпник... пак: За нашия съм в предстоящия мач. Или Фьодор Емиляненко - той си е направо бъчва.

    Не се заяждам, само питам, понеже наистина не разбирам кой знае колко. Сигурно тия, дето тренират айкидо, джудо и т.н., са с по-различно телосложение, по-жилавички такива.

    Както и да е, ако се абстрахираме от известните, занимаващи се със спорт, факт е, че тия, дето тренират "да чупят вратове" са си бая мазни и неоформени. Не знам... аз като страничен наблюдател от срещуположния пол съм за златна среда между сила (която очевидно масово се свързва с маса, напук на отдавна доказания факт) и оформяне/релеф.
    Много е нечестно как се подценява едно добре оформено малко мъжко дупе пък :д
    Всички за които говориш са тежка категория, за това изглеждат така, включително и Емиляненко. Тия дето тренират да чупят вратове рядко са тежка категория. Познавах един човек който беше работил като наемник дълго време, беше се бил и в Чечня. Хората които тренират да убиват, определено не са тежка категория и в повечето случаи изглеждат съвършено нормално. Ако под чупене на вратове разбираш охранител в дискотека, то значи имаме различни виждания.

  8. #333
    anonymous708973
    Guest
    О, не, аз не визирам никакви охранители.
    Те сами определят целите си така. Аз само коментирам как изглеждат хората с такива цели.
    Малко ми е позьорско, защото както сам отбеляза хората, дето реално биха ти счупили врата, не тръбят наляво и надясно, че могат или че тренират за това.

  9. #334
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Дам позьорско е, но това е криворазбрана работа с това трениране малко.

  10. #335
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Оптималния бодифат е 15%, нормалния за мъже на възраст към 30 е 20тина %, така че можете да си правите изводите. Повече маса може да бутне повече маса принципно. Невежеството ви изплува като почнете да говорите за бойци.

  11. #336
    anonymous708973
    Guest
    Моля ти се, аз никъде не претендирам да говоря от научна гледна точка, неведнъж казах, че не съм запозната и коментирам единствено и само от позицията на жена/момиче/нещо в тая посока със своите собствени предпочитания

  12. #337
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Моля ти се, аз никъде не претендирам да говоря от научна гледна точка, неведнъж казах, че не съм запозната и коментирам единствено и само от позицията на жена/момиче/нещо в тая посока със своите собствени предпочитания
    За*би.

  13. #338
    Хвалещите се хора в край на сметка нищо не правят и само претендират с умения

  14. #339
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Винаги ще се намери кой да се хвали за нещо. Винаги ще се намери и някой с изкривени представи. Проблема е, че броя и на двата типа хора се увеличава заедно с разпространяването на простотия и невежество. Няма нищо лошо в това да научаваш нови неща и да променяш възгледите и идеите си, нали? Think deeper.

  15. #340
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Много е нечестно как се подценява едно добре оформено малко мъжко дупе пък :д
    Аз съм с бразилско дупе,вземаш ли ме или не ?

  16. #341
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    http://global3.memecdn.com/dat-ass_o_310992.jpg оптимален задник.

  17. #342
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    Не е хава човек да си превърне гъзните бузи в кроасани 22 карата. Отврат...

  18. #343
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от AngelBelchev Виж мнението
    Не е хава човек да си превърне гъзните бузи в кроасани 22 карата. Отврат...
    Трицепсите са 7 days, така че всичко точно

  19. #344
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    ^ евала, мн добре
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  20. #345
    anonymous768631
    Guest
    Този обективно има толкова развити мускули, че не съм сигурен дали дори и когато не са контрактирали, пак е в състояние да се изака...

  21. #346
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Принципно има бодибилдъри, които не си бършат сами гъзовете дори. Май тоя е един от тях

  22. #347
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    В кой свят големите хора се бият?
    в моя свят, тоше. в моя свят.

    срамежливке, не е така

    draid, спокойствието и търпението се придобива след като ти угасне пламъка. тоя наемник за който говориш знаеш ли, че може да си направи двуметров ланец от зъби. Тия хора са мъртви отвътре и не си знаят бройката. Не е зле да поразгледаш екзекуциите в Чечня. Имаше едно много добро видео, където залавят 8 руски войника в селото, което пазят и ги колят един по един.

    лелее много известен съм станал. искам пак да съм си в сянка
    WE ARE NOT ANGELS!

  23. #348
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Момчета слагаите снимки да плакнем око бе

  24. #349
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Тая па

  25. #350
    Супер фен Аватара на diksi
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 538
    http://prikachi.com/images/874/7585874o.jpg
    mnogosila много нещо :@

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си