.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Тъмно кафява / кестенява коса с тъмно руси кичури

    Искам да постигна подобен ефект
    Не искам да си изтощавам косата и предпочитам да не се боядисвам с каквито и да е бои. Мога ли да постигна този ефект без боя за коса? Ако не, ще ми предложите ли някаква боя за коса , но да не е много вредна.
    Не съм сигурна как ще ми седи затова най-добре да намеря начин да постигна този ефект, но да не е за повече от 1 месец, ако ми хареса ще се боядисам. Моля помогнете

  2. #2
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    Няма как да стане без боя...отиди на фризьор те ще подберат нюанса, който искаш. Няма как да го направиш сама

    + Няма как да не е вредно за косата. Само без амонячните бои са малко по-щадящи доколкото знам..но те не стават за кичури

  3. #3
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Отиваш на фризьор и там ще те направят, ако твоя цвят е основата, която искаш, кичурите няма да ти изтощят толкова косата, не е страшно.

  4. #4
    Присъединявам се към по-горните мнения. Отиди на фризьор и се съветвай с него за цвета и марката боя.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    Аз си правих(фризьор де :д) такива кичури с платине миналата година и станаха супер

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си