.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    aydn97
    Guest

    Unhappy Как да си махна излишните килограми?

    Здравейте? Аз съм на 20 години, ръста ми е 1.82 и съм 95 килограма. Какво ще ми препоръчате за отслабване поне 4-5 килограма в рамките на 1 месец?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на OMGOMG
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    355
    Нож,режеш и правиш шкембе чорба....

    По темата;
    Спираш всичко сладко, ходиш да бягаш рано сутрин и правиш коремни преси

  3. #3
    Голям фен Аватара на Illusion772
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    527
    Хранителен режим, активни тренировки и кардио , добавки и почивка .

  4. #4
    aydn97
    Guest
    Добър съвет

  5. #5
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    не би се сетил сам предполагам
    n00bs

  6. #6
    aydn97
    Guest
    сетих се обаче исках да знам и мнението на други хора.

  7. #7
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    фотошоп

  8. #8
    l-carnitine,диета,кардио,лостчета/фитнес

  9. #9
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от aydn97 Виж мнението
    Здравейте? Аз съм на 20 години, ръста ми е 1.82 и съм 95 килограма. Какво ще ми препоръчате за отслабване поне 4-5 килограма в рамките на 1 месец?
    ЛИПОСУКЦИЯ!!! Предимството й е, че ти изсмукват ненужните мазнини от дадени места, където имаш в повече и със същата лой могат да запълнят други участъци, които имат нужда от още - например скулите...

  10. #10
    Промяна в хранителния режим(ограничаване на сладко и други вредни храни),в НИКАКЪВ случай глад, кардио всеки ден минимум по 15 минути и стандартни упражнения като клекове, коремни преси и ще има чудесни резултати.

  11. #11
    правиш си разгрявка сутрин по минимум 30 минути след това правиш 30 коремни преси 10 лицеви опори 10 пати и правиш 120 секунди пошивка след това пак и пак в продалгение на 4 или 5 периода 6те свали6 минимум 3 клограма но задалгително 1 разгрявка в продалгение на 1 или 2 седмици ще полушиш и плошки на корема ако нямамш

  12. #12
    Супер фен Аватара на CoockieMonster
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 783
    Моят съвет е да избягваш силовите трнировки, а да наблягаш на кардиото. Прави 20-40 мин с еднква скорост. Смянай кардио уредите-пътека, колело, степер, кростренажор. Най-доброто кардо е сутрин на гладно. А за храната: много протеин, средно въглехидрати и минамални мазнини. Сутрин приемай по-засищащи храни, с протеини. А след тренировка може да си позволиш, някой път, черен шоколад. Успех!

  13. #13
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от aydn97 Виж мнението
    Какво ще ми препоръчате за отслабване поне 4-5 килограма в рамките на 1 месец?
    Не яж преди да се мериш

  14. #14
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Изсери се преди да се мериш. Не пий вода около меренето. Ще си с около 3-4 кг по-лек/а

  15. #15
    тичане + глад.
    върши чудеса.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Върши язви и проблеми със стомаха. А и плюс т'ва можеш да свалиш някви къси килограми, но без хранителен режим много бързо ще ги качиш, иначе познато като йо-йо ефекта.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Върши язви и проблеми със стомаха. А и плюс т'ва можеш да свалиш някви къси килограми, но без хранителен режим много бързо ще ги качиш, иначе познато като йо-йо ефекта.
    e определено не става дума за пълно гладуване, тва си е очевидно самоубийство

  18. #18
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Е не става въпрос за пълно гладуване, но всички познати, на които им кажат някаква подобна кретенска диета я спазват докато не започнат стомашните проблеми при пълен глад или някви тъпотии от рода на солети и малки салати като почне да им причернява. Като "диетата" "секс и ябълки", която е най-голямата тъпотия

  19. #19
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    СОДА! Пия сода от 20 години и винаги помага!

  20. #20
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Стига глупости, вземи Талцид!

  21. #21
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    Отслабване с глад никога не е добра идея. Яж повече пъти на ден, но по-малки порции и не преяждай. Правиш кардиото сутрин на празен стомах, защото панкреаса тогава не произвежда много инсулин, демек ще гориш подкожните мазнини за енергия. Идейно е да вкараш някакъв течен л-карнитин, хората го подценяват, но ефективно транспортира мазнините в митохондриите, където се изгарят за енергия. Вечер без боклуци, ОСОБЕНО преди лягане.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си