.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Post пълномощно за пътуване

    Добър ден на 17 съм имам пълномощно че мога да пътувам с майка mi ( поне аз така си мислех ) от дълги години бях в германия постоянно казвах на наще че искам най сетне да варя малко в българия но на хората не им се иска пак и неможех съм да варя знаех че ако отида няма да мога да се варна. нещеш ли от къде ми хрумна да видя какво точно пише на декларацията и какво да видя пише "лицето може да пътува сам или придружаван от майка си " сестра ми се канеше да вари в бг и аз рекох ще варя с нея...и проблемът сега е че ме хвана страх дали наистина мога да пътувам сам или само с родител ако е така оставам в бг :/ моля ви помогнете ще съм ви много благодарен )))

  2. #2
    Голям фен Аватара на hey.mistery
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    535
    Темата ти като гледам не е за този раздел. Вашите знаят ли за това твое решение? Щом пише, че можеш сам - значи може.
    Последно редактирано от hey.mistery : 07-22-2014 на 21:50

  3. #3
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от archers Виж мнението
    от дълги години бях в германия постоянно казвах на наще че искам най сетне да варя малко в българия... неможех съм да варя... сестра ми се канеше да вари в бг и аз рекох ще варя с нея...и проблемът сега е че ме хвана страх дали наистина мога
    За да ти помогнем, то най-напред сподели какво мислиш да ВАРИШ... компоти ли ще слагаш, туршия ли?
    В казан ли мислиш да ги вариш тия буркани? Сподели още какви познания за консервиране на храни имаш...

    Последно редактирано от didi_marin0va : 07-22-2014 на 13:32

  4. #4
    Споко, пътувай си.. Аз от 3 години пътувам с такава декларация сам.. Така де на моята пише, че родителите ми са съгласни да пътувам сам извън граница. Все пак щом пише на твоята "може да пътува сам" логично е да можеш пич

  5. #5
    Znachi parvu se izvinqvam che pisha v tozi razdel no sam nov v saita..estestvenno che nashte znaqt che sam v bg no vse pak me hvana strah da ne bi da ne moga da patuvam sam blagodaq vi

  6. #6
    Latinmoon blagodarq ti uspokoime pak i na teb ti blagodarq didi_marinova nqmash si rabota may

  7. #7
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от archers Виж мнението
    Latinmoon blagodarq ti uspokoime pak i na teb ti blagodarq didi_marinova nqmash si rabota may
    Ама поне съм грамотна и мога да пиша!

    П.С.
    Ходи си ВАРИ компотите!
    Последно редактирано от didi_marin0va : 07-23-2014 на 15:57

  8. #8
    Няма защо . Успех !

  9. #9
    Някой разбира ли да преведе това от Урду на bg-e

  10. #10
    Ehh be kakvi ste hora vie be za vsqko neshto tarsim prichina emi zaradi takiva kato vas tazi darjava e taka zashtoto hem nqmate hem pik mnogo znaete emm tva ne te interesevuva shte varq li ko sha praq siguren sam che i ti imash mnogo neshta na koito chovek bi se smql no vie parvo tarsite vinata u drigiq a ne v sebesi!! Kakto i da e pojelavam vi visokomerni i alchni godini a na tiq hora koito naistina iskaha da mi pomognat im blagodarq ot vse sarce

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си