.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Talking Добра видеокарта за Sims

    Здравейте, пиша Ви тук защото искам да попитам какви са минималните изисквания за видео карта, на която Симс 3 може да върви добре - имам предвид хубава графика, движения, сенки и т.н. Въобще не съм в час с тези неща и Ви моля да ми помогнете. Благодаря Ви и да питам а Симс 4 ще може ли да тръгне или ще трябва някоя по добра от тази, която е нужна за Симс 3. Това се отнася за лаптоп защото ще си купувам и искам да е от порядъка на 700 лева. Като тип за начало съм харесала TOSHIBA SATELLITE L50-B-1EG:http://www.technomarket.bg/products/...lite-l50-b-1eg, дали те са добри? Моля Ви за помощ...

  2. #2

  3. #3
    аз търся нещо до 700лв. дори и по малко. нз дори да не е много добър...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    събери още малко пари, иначе sims 3 няма да ти върви добре, понеже intel-ските видео адаптери са слаби

    пп. ето един по-евтин:

    http://sky.bg/Details.aspx?ID=24320
    Последно редактирано от npp : 07-22-2014 на 16:59

  5. #5
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от Anonimka_99 Виж мнението
    да питам а Симс 4 ще може ли да тръгне или ще трябва някоя по добра от тази, която е нужна за Симс 3.
    Да, чакай да ти тръгне SIMS 4 на нещо за 700лв.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    в сайта на играта(sims 4) пише, че хардуерните изисквания все още не са определени, защото все още се тества върху различни машини, но сигурно ще трябва някаква по-мощна видеокарта от категорията на nvidia gtx 750ti/760 или amd radeon hd7750/7770, процесор от рода на intel i3-4xxx или amd athlon II x4 760k, и около 4GB ram

  7. #7
    Лаптопите като цяло някак си не са предвидени за игри. А и този лаптоп, който си харесала, с тази видеокарта INTEL HD GRAPHICS просто забрави. Лаптопите, на които игрите вървят що годе добре, са от 1500 лв. нагоре. За The Sims 3 с настройки на максимум 1200 лв. са достатъчни.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    Турбо х си купи от плесио с нвидиа 740м.Успех!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си