.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Подписка

  1. #1

    Smile Подписка

    Добър вечер!Искам да ви питам как да направя подписка.Четох че дори и да направя никой може да не ми обърне внимание,защото няма никаква законна сила.Искам да направят зоологическата ни градина по-добра за животните,да се чувстват като у дома си.Знам че половината ще се смеят и ще ми кажат че се занимавам с глупости щото си нямам друга работа,но наистина искам да направя нещо дори и нищо да не стане поне да пробвам.Знам и че трябва да съм запозната и със закони и всичко.Общо взето прочетох законите за животните в зоологическите градини,но няма към кого да се обърна и заради това ако някой ми помогне ще съм много благодарна!

  2. #2
    Повече от фен Аватара на OMGOMG
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    355
    Коя зоологическа градина?

  3. #3
    В Разград

  4. #4
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Добра идея за подписка, но в България единствения начин да се направи нещо хубаво, още по-малко за животните е някой визшестоещ да открадне малко парици.

  5. #5
    Да така си е прав си,но поне ще пробвам,защото като ги гледам как цял живот се въртят в една клетка ми става жал.Гледах една зоологическа градина в София (мисля,че беше) и е коренно различна от нашата и то само за лъвовете да не говорим и за другите животни.

  6. #6
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Вашата поне е отворена. В Пловдив има животни, грижат се за тях (доколкото даването на храна се смята за грижа), но е затворена от 2008 (мисля, че тогава беше), не помня точната причина, но на кратко кметът не си е свършил работата.

  7. #7
    И аз доколкото виждам само ги хранят нашите.Не знам някой ако може да ми предложи нещо да се направи.Мисля да се обърна към някое сдружение за защита на животните,но не знам дали ще ми обърнат внимание.

  8. #8
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от AZ69 Виж мнението
    И аз доколкото виждам само ги хранят нашите.
    Е какво очакваш да правят с животни? Циркови номера? Да си играят?
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от BlackEyedPeas Виж мнението
    Е какво очакваш да правят с животни? Циркови номера? Да си играят?
    Виж какво като не ме разбираш въобще не отговаряй,като нямаш намерения нещо да подкрепиш или помогнеш значи недей!Негативизъм не ми трябва!Казвам че животни не се вземат само да ги храниш трябва да им предложиш условията за тяхното нормално живеене!Не да ги затвориш в една малка клетка и да им хвърляш там малко месце и готово ВИЖТЕ НИ ГЛЕДАМЕ ЖИВОТНИ.Сори че не си ме разбрала,но не е нужно да ми отговаряш по този начин следващия път ми кажи да ти обясня! -_-

  10. #10
    ami prosto naemi advokat i sadi zologisheskata gradian tkak te shte se stresnat i shte podobriat usloviat za givot na givotnite

  11. #11
    anonymous895156
    Guest
    никакъв шанс да направиш нещо

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от AZ69 Виж мнението
    И аз доколкото виждам само ги хранят нашите.Не знам някой ако може да ми предложи нещо да се направи.Мисля да се обърна към някое сдружение за защита на животните,но не знам дали ще ми обърнат внимание.

    И аз бях в там миналия месец. То има малко животни (Лъв, лъвица и там маймуни ли какво имаше не помня) та да им осигурят малко по- добро удобство а и Разград не е малак град все пак. Апак и ако има и повече животни ще е СТРАХОТНО!

  13. #13
    Супер фен Аватара на Kitty Bloom
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    1 241
    За жалост в тая скапана държавица няма кой да обърне внимание на хората, камо ли на животните... Грозната истина е, че ще те сметнат за разглезено лапе с много свободно време и няма да те вземат на сериозно. Напълно права си, че трябва да се подобрят условията не само в тази, а във всички зоологически градини, но на хората, от които това зависи въобще не им дреме и всеки си гледа интересите. -_- Все пак опитай с подписка, може и някой да те забележи, дори и да не успееш, важно е, че си опитала. Сещам се за един много хубав цитат: "Помни, че надеждата е хубаво нещо, а хубавите неща никога не умират!". Може да не е точно по проблема, но пак те нахъсва да се бориш за целите си. Успех и ни дръж в течение с нещата.

  14. #14
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Аз, пък, въобще не разбирам какъв е смисълът от тези зоо паркове... Харчат се едни и без това недостигащи, дори и за хората, държавни пари, за да може тая година 300 дечица да видят на живо как един затлъстял тигър спи в клетка 3х4м. Колкото и добри условия да се създадат, тези животни си остават затворени на площи пъти по-малки от естествените им територии...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си