.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Медицина

  1. #1

    Медицина

    Здравейте Понеже нямам познати учили по-тази специялност , а именно доктор акушер генеколог .. та исках да ви попитам къде е най-доброто място за учене в България ( казаха ми , че в София нямало , а според мен не е така ) и какви предмети изискват ( по точно дали искат химия и ако да цялата ли се изучава или някой раздели ) ? Също исках да попитам какви специялности има само с биология ?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    322
    Мисля, че учителят по биология в училището ти ще знае. Може да питаш него или някой който учи сега това. За специалностите влизаш в сайта на дадения университет тоест който искаш и там е описано всичко . Зная за Плевен , че има със сигурност но в гугъл ще излезе всичко . Лек ден

  3. #3
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Samanta.M Виж мнението
    Здравейте Понеже нямам познати учили по-тази специялност , а именно доктор акушер генеколог .. та исках да ви попитам къде е най-доброто място за учене в България ( казаха ми , че в София нямало , а според мен не е така ) и какви предмети изискват ( по точно дали искат химия и ако да цялата ли се изучава или някой раздели ) ? Също исках да попитам какви специялности има само с биология ?
    За този тип специалност, най-добре е да избереш Варна. Трябва ти Химия и Биология, мисля че държиш изпит по Химия, д/г изпита представлява това, което си изучил/а през годините от 7 до 12 клас, като има огромна задача където трябва да напишеш всичко за даден елемент или съединение. Най-добре е да се ориентираш към частните уроци (относно Химията), биологията е тип предмет - Научи наизуст -.

    Та както казаха, попитай учителите си по Химия и по Биология, те ще ти обяснят най-точно.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  4. #4
    Повече от фен Аватара на smile12345
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    sofia
    Мнения
    491
    ^това!
    Ти google имаш ли?! Поразрови се малко, а и с тази грамотност не знам каква медицина ще учиш...

  5. #5
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Виж сега при всички случаи за да станеш гинеколог трябва да завършиш обща медицина 5-6г и след това да вземеш специланоста. Аз лично бих препоръчал МУ поне за общата медицина, пък може да специализираш и зад граница след това никога не се знае.

    И биологията не е точно предмет за учене на изуст, това не ти е история.

  6. #6
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението

    И биологията не е точно предмет за учене на изуст, това не ти е история.

    Добре, всезнаещия. Оставям те да си знаеш всичко на воля...
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  7. #7
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Добре, всезнаещия. Оставям те да си знаеш всичко на воля...
    Ами жалко за теб ако си мислиш, че Биологията е чисто зубрачески предмет.

  8. #8
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Ами жалко за теб ако си мислиш, че Биологията е чисто зубрачески предмет.
    Не ми се обяснявай в любов, когато не си ми прочел ясно коментара.

    Точка по въпроса.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Тромбоцит
    Регистриран на
    May 2014
    Мнения
    316
    Изпитът по Биология за МУ-тата е кажи-речи учене на изуст или поне запомняне структурата на самия урок. Следи се за последователност на абзаците и тяхната изчерпаемост главно.
    П.С Това е разяснение за спорещите горе, а не за автора.

  10. #10
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    С това отношение липсва само да питаш за нощните заведения в кой да е град, където може да се учи специалността...

  11. #11
    За тези многознаещите и търсещи с какво да се заядат . Първо въпроса ми е точен и ясен .Второ чела съм в интернет просто исках да попитам някой който е учил по тази специялност.

  12. #12
    Медицинска академия или в Софийския ^__^ няма да сбъркаш. И почвай уроци! успех

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си