.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 58
  1. #26
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от girlwithblueeyes Виж мнението
    Мa дa той пичa е длъжен дa се съобрaзи с теб.
    Всъщност, да. Ако с най-добрия си приятел не се съобразиш, то тогава с кого?

  2. #27
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от girlwithblueeyes Виж мнението
    Сaмо не ми слaгaй епитети зaхaрче.
    Aз лично не виждaм дрaмaтa двaмaтa сa се хaресaли,спaли сa.Aвторa не може дa зaбрaни нa приятелят си дa спи с бившето му гaдже.
    Това е и една от причините никога да нямаш приятел каквито мъжете често имат. Защото не разбираш. Жалко наистина, просто доказваш още веднъж какви са повечето жени в мисленето си относно приятелите.

  3. #28
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    След като ти е бивша не би трябвало да ти пука с кого спи, дори и това да е твой приятел. Но щом все пак ти пука му го кажи, кажи му, че ти е неприятно и толкова. Чак пък да го биеш е малко прекалено. Разбирам да е със сегашната ти - да, но заради бивша не си заслужава. Пък и думите понякога могат да болят повече от един бой и се помнят по-дълго.

  4. #29
    Ако наистина е "най-добър" приятел няма да ти причини това.

  5. #30
    Е, ще го биеш, няма нужда. Скарай му се, хвърли нещо по земята да рабере че си сериозен, напомни му, че още си имал чувства към нея и му кажи "Мислех, че сме приятели". Ако му стане гадно и ти се извини значи наистина сте добри приятели, не е помислил за теб когато е станал инцидентът и след време ще забравите и ще се смеете. Ако не или ако се прАви че му е гадно "Съжалявам, човек, приятелите мислят един за друг" и му посочваш вратата.

  6. #31
    Вижте какво...

    Дори авторът на темата да му е деликатна ситуация, гневът му е насочен изцяло в грешна посока. Трябва да го е яд на бившата му, а не на приятелят му. Защото, ако приятелят му е бил девствен, той едва ли е могъл да съблазни бившата. По-скоро бившата е съблазнила него, и вината е нейна. Следователно ако има предател, той е бившата, а не приятелят на автора. Лично мнение.

  7. #32
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Да повторя още веднъж, че това е типичното курвенско мислене.
    Ти няма и как да видиш проблем, змиите нямат приятели, имат интереси.
    Кефи ме начина ти на мислене.

  8. #33
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от howland Виж мнението
    Вижте какво...

    Дори авторът на темата да му е деликатна ситуация, гневът му е насочен изцяло в грешна посока. Трябва да го е яд на бившата му, а не на приятелят му. Защото, ако приятелят му е бил девствен, той едва ли е могъл да съблазни бившата. По-скоро бившата е съблазнила него, и вината е нейна. Следователно ако има предател, той е бившата, а не приятелят на автора. Лично мнение.
    Аве, я по-сериозно, приятелят да не е невинна девойка - героиня от любовен роман, чието действие се развива в Средновековието? За секс трябват двама. Точка.

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Аве, я по-сериозно, приятелят да не е невинна девойка - героиня от любовен роман, чието действие се развива в Средновековието? За секс трябват двама. Точка.
    еми ок, нека и той е виновен. И пак, не е само негова вината, а и на бившата. Следователно авторът да ги отебе и двамата, а да не си го изкарва само на приятеля.

  10. #35
    аз бих му набил един тупаник, ама зависи де Ако го разбера от него и ми каже в очите стана така и така бих се замислил дали да си разваля приятелството заради някво момиче, ама ако го разбера от 3-ти човек няма да му се размине

  11. #36
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Че не е само негова вината е ясно, обаче в случая той прекарва приятеля си. А че тя го е направила от злоба съм 98% сигурен.

  12. #37
    момичетата и сладките моменти с тях са за да се споделят с приятели; какво лошо е направил, след като ти нямаш нищо общо с нея?
    момичетата и изобщо хората не са просто вещи които притежаваме, ние не притежаваме никой освен себе си.

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от howland Виж мнението
    ... Следователно ако има предател, той е бившата, а не приятелят на автора. Лично мнение.
    Съсласен съм, аз предложих да говори с приятеля си защото 'се имат'. Ако иска - може и с бившата да говори и да я наругае как е могла, ама за какво му е, той ще бъде с приятеля си, няма да се събира отново с бившата.. нали?
    Но съм съгласен и с PinkPan7her:

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    ... За секс трябват двама. Точка.
    И двамата са виновни - кой кого съблазнил.. не го е изнасилил, другият е бил съгласен.
    Последно редактирано от Bonnev : 08-04-2014 на 00:00

  14. #39
    Чак пък да го биеш... Просто му кажи, че не ти е приятно и изпитваш чувства към нея, щом се дразниш от това, че го прави и ходи с някой друг.

  15. #40
    А нека видим и другата страна на монетата...

    Ако този наистина ти е най-добър приятел, ти не трябва ли да се радваш, че най-после е правил секс? И тя и той са ти близки, но защо поставяш нея над него?

  16. #41
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от howland Виж мнението
    А нека видим и другата страна на монетата...

    Ако този наистина ти е най-добър приятел, ти не трябва ли да се радваш, че най-после е правил секс? И тя и той са ти близки, но защо поставяш нея над него?
    По-скоро трябва да се радва,че е разбрал какъв боклук е приятелят му в кавички.

  17. #42
    От тази тема разбирам как повечето хора са загубили напълно разсъдъкът си.

  18. #43
    Повече от фен Аватара на Тромбоцит
    Регистриран на
    May 2014
    Мнения
    316
    Не ти е приятел. Аз лично не бих спал с майка/бивша/сестра на добър приятел.

  19. #44
    Заминаването му да учи в чужбина идва в добър момент, прекрати отношения с него и толкова. Това си е чисто предателство и едва ли ще може да го компенсира, а девствеността му изобщо не е оправдание.

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от howland Виж мнението
    От тази тема разбирам как повечето хора са загубили напълно разсъдъкът си.
    .

  21. #46
    Той не ти е истински а приятел, а тя е курва.

  22. #47
    Не дочетох всички отговори, но една негова грешка не бива да ви съсипва приятелството. Такива неща се случват, а и девствениците обикновено са съгласни на което и да е момиче, а тя (тъй като момичетата не сме стока) може наистина да го е омотала (не би било трудно) и е станала случката. Прости му и се опитай да забравиш, не си заслужава да се разделяте скарани заради едно момиче!

  23. #48
    Аз ако бях на мястото на модераторите бих заключил тази тема, защото подтиква към насилие.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от vanqsp Виж мнението
    Той не ти е истински а приятел, а тя е курва.
    + 1

  25. #50
    Той не ти е истински приятел, а тя е курва.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си