.
Затворена тема
Страница 36 от 367 ПървиПърви ... 263233343536373839404686136 ... ПоследнаПърви
Резултати от 876 до 900 от общо 9154
  1. #876
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Мдап, виж как знаеш!
    maDamn

  2. #877
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    обичам си я
    анарццхъбот 2013

  3. #878
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    дейба,неее, не така.ъгх
    maDamn

  4. #879
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Искам на студентски стол

  5. #880
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Ужасно ми се спи, а съм на две кафета. Е, не може така! Уж доволна спах.. Колкото и странно да е, че излиза от моята уста, този път не искам дъжд, че ще ни се провалят плановете за по-късно. Така искам надвечер на една дъъъълга разходка!

  6. #881
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Ох, изследванията са ми добре. Т.е кръвната картина, иначе хормона пак скача, ама ще го оправя. Явно стреса последните 3 месеца все пак е дал отражение. Този път е нисък, но ще вляза в норма. Трябва! Обнадеждена съм.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  7. #882
    Не разбирам защо идва и ми носи цветя и бонбони не той а тъпото му ревниво гадже трябва да ми се извинява . Как не разбра че е болна и ненормална и няма смисъл да се занимава с нея .Тя просто го съсипва и той е такъв тъпак да се занимава с нея .
    И си имам писмо от него и е мноог ама много разтапящо и ще ог имам и него скоро .
    Всичко върви по план и съм щастлива .

  8. #883
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Честито одъртяване на темплара на патерици.

    Иначе тая мойта панда много несериозна се оказа - „да, ве, малко работа имам в нас и ще мина да те взема, обещавам“ ми каза към 15 и още си го чакам. :ддд Не че не си знам гаргата ама... Следващия план е някъде за риба, трябва да извадя единия телескоп, че е заврян в миша дупка. Знам, че после ръцете няма да ме отпуснат поне една седмица, но като се сетя какъв кеф ми прави да гледам плувката и да чакам да помръдне, осъзнавам как съм готова дори месец да охкам. Не знаех, че е чак такъв рибар тоя пандьок, баси. Ма пък и той не знаеше, че обичам да ходя, тъй че сме квит. Ха! Единия от нас да изкарва книжка и да си купува кола, че бая места не сме обходили пък трябва. Инак ми е много добре, само си го чакам, че вече ми се пие бира и ми е малко скучно. Не ми се кисне в нас.

  9. #884
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Супер отпаднала съм и ня'а живот направо в мен. Е с'а се сещам 'що не пия водка. 'Ма след като я изпих, както винаги.
    И ми е тежко, дискомфортно...

    Искам вече да го видя. Ако се опита да ми се изхлузи без да се видим... ще превъртя играта.

    Бясна съм. Бахти големият мъж! Айде утре да ме оставя, ако ще го прави. Ня'а да се виждам с предполагаемия ми мъж веднъж на високосна. Явно никога няма да си избягам от стереотипите. А не искам да правя простотии, не искам да ме принуждава.
    Последно редактирано от babity : 08-28-2014 на 17:25

  10. #885
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    Много добре се получи днешния ден. Почти целия го прекарах навън и мисля след малко да си пусна някой филм и да се разложа от кеф. :д

  11. #886
    Супер фен Аватара на JagAlskarDig
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    1 671
    Очертават се много напрегнати дни. Поне ще има и приятни емоции в малкото свободно време, когато не съм на работа. Дано събера повече от 4 часа сън.
    „Зрелост, това е способността да осъзнаваш предела на своите възможности."

  12. #887
    Супер фен Аватара на TheDevilInMe
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 157
    Аз съм едно нищо, аз съм никоя.
    Всичката болка, която чувствам е моето царство.
    Единственото нещо, което ме пленява
    е да видя светлината през решетките
    и да гледам колко е красиво небето.
    Чуваш ли ехото на гласа ми?

    https://www.youtube.com/watch?featur...&v=m65jhGwtWrg
    Последно редактирано от TheDevilInMe : 08-28-2014 на 19:10
    cuz I swear, I don't care ... ;]]

  13. #888
    Утре няма ставане 4 и ще си поспя .И обичам го тоя сериал вече ми е любим<3<3 особено този епизод опредалено тримата са страхотни и той е толкова сладък в роклята на баща .

  14. #889
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Хаха какъв сладур е.

    - Нали знаеш, че няма отърване?
    - I hope so...



    Трябва да измисля начин да му се реванширам за днес. Имам време до 6 часа утре, така че...

    Майка ми ще я убия. Супер много ме стресна!

    - Линка, Д. те търсеше, каза, че е на живот и смърт.
    - Къде е той сега?
    - Нямам си и на идея, не съм го виждала от тогава.
    *половин минута по-късно*
    - П., знаеш ли къде е Д.?
    - Ооо, колежке, да няма нещо между вас?
    - Млъкни! Спешно е, наистина.
    - Амии не знам. Не е идвал на работа днес.
    - Добре, благодаря все пак.
    *след още 3-4 подобни разговора*
    - Мамо, питах всички, Д. го няма. *видимо притеснена*
    - Защо не му звъннеш?
    - Опитах, телефонът му е изключен.
    *Д. зад гърба ми*
    - Падна ми батерията, но се радвам, че си толкова загрижена за мен.

    Все още са ми пред очите тези няколко минути на паника. После като му разказах и като започнаха всички задружно да ми се смеят...Умрях си от срам. А като ме отдели настрани и ми каза, че наистина има да ми казва нещо. Дойде ми като гръм от ясно небе, наистина. "Ще прекарам всяка секунда от работните си дни с теб, обещавам. А като се прибера...Трябва ми време да си събера багажа, но до 1-2 дена ще се върна и ти обещавам, че ще съм до теб колкото се може по-дълго. Дори ако трябва ще откажа работата, стига само да съм с теб. Бъди спокойна, всичко ще е наред". Е как да не се разплачеш в такъв момент. Особено като знам, че това значи, че като се върна, него няма да го има...Сигурно половин час съм плакала на рамото му. Ще ми липсва много, много, много...

    едит: Току-що се сетих колко мило ми стана вчера като чух напълно случайно /да бе / отговора му на въпроса на една колежка с кого си пише "С най-прелестното момиче на света" и 10 секунди по-късно получих съобщение "Липсваш ми, макар и да си на 2 крачки от мен"...Просто нямаше как да не го споделя!
    Последно редактирано от Lilanda : 08-28-2014 на 21:34

  15. #890
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Усилията,които полагам месеци наред,не са напразни. Напредък има. Идва времето,в което трябва да изпратя малката,но свикнах с нея и сега ми тежко. Сигурна съм,че й е писнало от моите целувки и прегръдки,но тя не осъзнава,че повече няма да се видим. Утешавам се с това,че след няколко дни подхващам нова група деца. Иска ми се да са мъничета,че големите са неконтролируеми,ноо....какв то и да са,няма да ги върна. Осъзнавам,че напоследък не ми е оставало време за химията,а това е голяма грешка. Лятото е към края си. Скоро той ще се прибере насам,а аз още не съм решила какво да му отговоря.
    Последно редактирано от Andjyy : 08-28-2014 на 21:23

  16. #891
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Да си лудо влюбен на 20 е напълно нормално.
    Да си лудо влюбен след почти 3 години с този човек е прекрасно усещане, което те кара да осъзнаеш колко си узрял емоционално. Разтапям се от всичко, което ни се е случило, ни се случва и ще ни се случи.

  17. #892
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Цитирай Първоначално написано от Andjyy Виж мнението
    Усилията,които полагам месеци наред,не са напразни. Напредък има. Идва времето,в което трябва да изпратя малката,но свикнах с нея и сега ми тежко. Сигурна съм,че й е писнало от моите целувки и прегръдки,но тя не осъзнава,че повече няма да се видим. Утешавам се с това,че след няколко дни подхващам нова група деца. Иска ми се да са мъничета,че големите са неконтролируеми,ноо....какв то и да са,няма да ги върна. Осъзнавам,че напоследък не ми е оставало време за химията,а това е голяма грешка. Лятото е към края си. Скоро той ще се прибере насам,а аз още не съм решила какво да му отговоря.
    с кво точно се занимаваш

  18. #893
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Забелязах,че е недовършен. Винаги ми преполовява постовете. Не иска и да се редактира.

  19. #894
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    аз го виждах цяло ма като гледам и моя коментар е изчезнал
    викам с кво точно се занимаваш

  20. #895
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696

  21. #896
    Прекрасно ми е, а тази седмица колко бързо отлетя, не е истина.
    Ако всичко върви така добре, ще си назнача последните докторски истории за другата седмица и да се свършва вече, че много я проточих тази работа.

  22. #897
    Искам 29-ти просто да свърши и никога да не идва пак. Те, двамката, ще си идват в събота и ще си прекараме страхотна вечер на балкона!
    Нямам търпение вече.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  23. #898
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Срамота е да ходя в това време на работа. Че и първа смяна, пфу!
    Надявам се поне това, което снощи ми каза шефът, да е вярно и да не се прави излишно на любезен и мил. Коментарът му означава много за мен и ми стана страшно приятно да чуя такова нещо.
    Къщата е мега страшна и самотна когато няма никой, нещо почвам да параноясвам, че някой ме следи. The joys of living alone in an old house, хах.
    Да минат тези два дни само още.

  24. #899
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Подреждам живота си, като празен апартамент.

    А старите мебели не ми допадат.

  25. #900
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Indila!
    От сутринта ми е студено на краката,останах си сама за уикенда,в неделя ще се прибере.И наистина ми е студено,май се разболявам.Четох за кървенето на венците,колко е опасно и май трябва да се прежаля и да ида на зъболекар.
    Супер се вълнувам,че ще се виждам с един приятел на гарата,винаги се смеем много.
    Взех решение да си взема коте,че в Студентски ми е скучно като съм сама,сега трябва да реша какво да е..и така!
    Хубав,слънчев ден!
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си