.
Отговор в тема
Страница 14 от 65 ПървиПърви ... 41011121314151617182464 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 1613

Тема: България

  1. #326
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Напълно заслужаваш мизерния живот който водиш. Напълно заслужаваш кенефската държава в която живееш.
    Защото повечето хора мислят като теб, т.е не мислят изобщо.

    Кво си мислиш, че европа няма да субсидира фермерите си и да им намали загубите ли? Че ще си остави гладни гражданите защото тъпото кагебистче е изпаткало?

    Спре ли газта, Русия права си заминава. Цялата им икономика се базира на тоя газ, те друго нямат.

    Предпочитам да съм разнежен, вместо да ми се налага да сера при -30 във външен кенеф. Ако за теб това е признак на мъжество мога само да те съжалявам.
    Kво мисля ли? Че повечето българи са наивни и тъпи като теб, за да си мислят, че на европа й пука за някой друг и че единствената й цел не е нещо по-различно от това да експлоатира по-бедните както прави САЩ с хитри методи. А ние българите отдавна сме прескочили допустимото и ако си мислиш , че тепърва ще градим свещена ''демокраця'' и ще правим пари и производство - лъжеш се.
    Тепърва отиваме към пожара и войната..
    Честито ви ново управление НА бойко!

  2. #327
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Няма да ти е лесно в живота ;/
    Не можеш да намериш мой пост в който казвам, че на ЕС му пука за нас или че трябва да прави нещо за нас.
    Всяка нормална държава си отстоява интереса, много ясно че като могат да се възползват ще го правят.

    Тва сам го казвал и преди - или ще почнем и ние да си отстояваме интересите и ще сложим начело хора които не са русофили и русофоби, а българи.
    Или ще изчезнем като народ.
    Пак повтарям трето няма.

  3. #328
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Няма да ти е лесно в живота ;/
    Не можеш да намериш мой пост в който казвам, че на ЕС му пука за нас или че трябва да прави нещо за нас.
    Всяка нормална държава си отстоява интереса, много ясно че като могат да се възползват ще го правят.

    Тва сам го казвал и преди - или ще почнем и ние да си отстояваме интересите и ще сложим начело хора които не са русофили и русофоби, а българи.
    Или ще изчезнем като народ.
    Пак повтарям трето няма.
    нито армия имаме вече, нито наша икономика, нито произвеждаме, само изнасяме суровини за ЕС, земеделието и животновъдството почти го убиха и едва клета, цялата ни икономика е завзета от чужди фирми, а когато някой се опита да направи нещо му казват, че е националист или фашист и новия Хитлер, е оправия няма.

  4. #329
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Народ нямаме. Това е проблема. Всичко останало е второстепенно.

  5. #330
    какви русофили ве, всичките сте ес-офили, или и аз не знам кви, дупедофили.хахаха

    не е само до партия и политици.
    във всички страни има корупция, ае осъзнай се. политиците никъде не мислят за народа, ами първо и най-вече за себе си и партията!
    А като спрат газа, не Русия ще фалира, ами ЕС ще се разпокъса.

  6. #331
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Народ нямаме. Това е проблема. Всичко останало е второстепенно.
    не народ , а мърша. народа ни както казах, хора се палят, а народа си бърка в гъза и се хили. тва е народа - цигани.

  7. #332
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Народ нямаме. Това е проблема. Всичко останало е второстепенно.
    е как, то ако един народ иска поне малко да развие собствено производство, той трябва да прояви поне малко патриотизъм, а точно това европейските ценности го зачеркват, и тогава наднациноналните мощни корпорации спокойно си влизат и завземат всичко - демек глобализъм. това се европейските ценности, бро, но приятно оцветени.
    Последно редактирано от defender : 11-04-2014 на 22:26

  8. #333
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Изпреварихме Германия по цени на храните


    http://www.novini.bg/news/247559-%D0...%82%D0%B5.html

  9. #334
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    е как, то ако един народ иска поне малко да развие собствено производство, той трябва да прояви поне малко патриотизъм, а точно това европейските ценности го зачеркват, и тогава наднациноналните мощни корпорации спокойно си влизат и завземат всичко - демек глобализъм. това се европейските ценности, бро, но приятно оцветени.
    Значи и Русия изповядва европейски ценности, щото и тя ни ебе с цените на енергията.

    Казах ви по горе, който може ебе, който не може го ебът. Трето няма.

    Ама вие сте тъпи и от малки са ви набили Русия в главите и само за лапане на руски пишки можете да мислите.

  10. #335
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    „Балъците напред. Извинявайте, но това виждам“, подчерта социологът. Райчев е на мнение, че хоризонтът на управление на Борисов е до президентските избори или именно 2016 г.

    Главният редактор на в. „Преса“ Валери Велева пък изрази почуда от кандидатурата на Божидар Лукарски за министър на икономиката. „Аз не съм чула един негов коментар по темата икономика в последните дни. Странно ми е, че Лукарски имал интерес към няколко министерства – към спорта, транспорта. Оказа се, че това е един много поливалентен министър“, посочи Велева. Тя обаче допълни: „Това правителство все още няма парламентарна подкрепа, това е много важно."




    Лукарски от рб кога стана икономист кажи Атърналчо. Мълчиш.

  11. #336
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Свършиха ти репликите май :Д Навря се в кучи гъз и взе да се връткаш. Мълчиш.
    Не съм гласувал нито ьа него, нито за боко. Жалък си, дефенди.

  12. #337
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ми не бе, то не е задължително да си гласувал за тях, ама все пак живееш в България, умен пич си, запознат политически, не може да нямаш отношение.

    Аз например бих се възмутил, ама ти се възмущаваш от всичко друго, не спираш да се възмущаваш от дпс, бсп, атака, тиквата, путин, ама все до там спираш

  13. #338
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Ми не мога да ги взема насериозно деформаторите, виновен съм. Все ди мислех, че до 6 месеца ще се разпаднат.

  14. #339
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Пичове страшни сте

    Всеки от вас е написал факт, доста точен и верен.
    Ако ви събера част от коментарите в един текст страхотно ще се получи. Даже планирам да го направя ще го публикувам тук.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  15. #340
    без моите! :Д

  16. #341
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019


    БКП се завръща

    (честно казано не съм напълно сигурен дали е майтап)
    Последно редактирано от defender : 11-06-2014 на 11:33

  17. #342
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    какви русофили ве, всичките сте ес-офили, или и аз не знам кви, дупедофили.хахаха

    не е само до партия и политици.
    във всички страни има корупция, ае осъзнай се. политиците никъде не мислят за народа, ами първо и най-вече за себе си и партията!
    А като спрат газа, не Русия ще фалира, ами ЕС ще се разпокъса.
    Ако Русия спре газа, баш е фалирала. В момента дори през ум не им минава да спират газ, вземете се интересувайте малко от световната икономика, преди да си давате "празните" мнения.
    Рублата е спаднала с един лев спрямо миналата година. Руската банка е изхарчила 30млрд долара за 2 месеца, за да спре спада на рублата, при положение, че целия им резерв в долари е 400млрд. почти 10% от резерва е заминал за едни два месеца. Руския бизнес има да плаща 35млрд $ към чужди банки в началото на годината...
    n00bs

  18. #343
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Продължаваш да повтаряш една и съща глупост, време е да спреш да четеш в сайтове за олигофрени, че не ти се отразява добре.

  19. #344
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Добре мистър java=javascript.
    n00bs

  20. #345
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Сестра ти е курва, ходи сега доказвай, че нямаш сестра.

  21. #346
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Welcome to the Jungle...

  22. #347
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Само един пример, само един:

    Млекопроизводители предричат фалити в бранша
    "Млекопроизводители предричат фалити в бранша и заради вноса на мляко от страни-членки на ЕС...
    тъй като малките и средните производители може да фалират заради вноса от чужбина, предимно от ЕС."
    http://fakti.bg/bulgaria/120399-dese...bol-na-protest


    Фалити при млекопроизводителите?
    "В момента всяка страна членка на ЕС има определена квота за количеството прясно мляко, което може да произведе. След отпадането на тези ограничения, големите производители ще могат да използват пълния си капацитет. А това може да доведе до свръхпроизводство."
    http://bnt.bg/bnt2-regionalni/bnt2-sofiya/196180


    ПП: Тигрите у джунглата

  23. #348
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Така е, саботираха ни млекопреработвателната промишленост и сега цял живот сме обречени да ядем Тертер и моцарела, вместо българско краве сирене.
    Welcome to the Jungle...

  24. #349
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Не е саботаж, а просто ЕС си гледа интереса, а ние сме му изтривалката.

    И тогава ако почнем да мислим, изведнъж се повяваш ти да ни кажеш колко сме били тъпи, с твоите статии, пък и може и това да ти работата.знам ли. И на това му викат демокрация, няма демокрация от такива тоталитарни типове като тебе, дето ни пречат да мислим.
    Последно редактирано от defender : 11-19-2014 на 10:32

  25. #350
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Така е, саботираха ни млекопреработвателната промишленост и сега цял живот сме обречени да ядем Тертер и моцарела, вместо българско краве сирене.
    Остави го, нали някой трябва да е виновен. И да поддържа нисък стандарт живот в България, щото на господарите му не им отърва България да е богата и независима.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си