.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 40 от общо 40
  1. #26
    бягам, не винаги де, ама доста често. Не бягам определено време или разстояние, а колкото ми е кеф, а и не гоня никакви цели. Има един шибан период сутрин между 6 и 7 в който се пробуждам независимо кога съм си легнал и повечето пъти предпочитам да потичам и да почна да си върша задълженията след това, а и така ми остава предостатъчно време. Някой път пък след бягане лягам да си доспа - това ми е най-сладкия и продължителен сън без изобщо да се пробуждам

  2. #27
    Повече от фен Аватара на FAKE IT
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    384
    Цитирай Първоначално написано от girlwithblueeyes Виж мнението
    Не се занимавам със спорт конкретно но не желая да споделям точно с какво се занимавам но да кажем че 90 % от времето ми минава в тренировки .

    Иначе до миналата година се занимавах доста сериозно с художенственна гимнастика .

    Защо ?
    Питам, защото разстоянията, които тичаш са големи, а съчетани със спринтове освен въздух и издръжливост изграждат и експлозивност, обикновенно се прилагат при доста натоварващи спортове /аз лично също правя нещо подобно на това, което описваш, но разстоянията, които тичам са наполовина и се занимавам с кикбокс/. Като каза, че го правиш защото се налага ми стана интересно просто за какъв вид спорт са ти необходими тези неща.

    Мисля, че разбрах за какво става дума де.

  3. #28
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    О'Съливан тича по 10-12 километра на ден, а се занимава със снукър през повечето време.

  4. #29
    Ако бягам сутрин е събота и то към 11 часа Предпочитам следобедните тренировки

  5. #30
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    По същата логика: ако бягам ще е петък, към 22:30, до магазина, за бира...

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от snatural Виж мнението
    Ако бягам сутрин е събота и то към 11 часа Предпочитам следобедните тренировки
    Е 11 към си и обяд ен е следобяд ама карай

  7. #32
    Повече от фен Аватара на FAKE IT
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    384
    Цитирай Първоначално написано от TIFOSO Виж мнението
    О'Съливан тича по 10-12 километра на ден, а се занимава със снукър през повечето време.
    Да, снукъра не е за подценяване.

  8. #33
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Да,и аз обичам да бягам сутрин .... Към 8 чеса ,когато слънцето още не е напекло ... Аз бягам край морето ,и сутрин е много приятно там за джогинг

  9. #34
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Да,и аз обичам да бягам сутрин .... Към 8 чеса ,когато слънцето още не е напекло ... Аз бягам край морето ,и сутрин е много приятно там за джогинг
    Ти си от ония батките с айподите, които тичат голи до кръста и гледат пренебрежително дебелите руснаци

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Да,и аз обичам да бягам сутрин .... Към 8 чеса ,когато слънцето още не е напекло ... Аз бягам край морето ,и сутрин е много приятно там за джогинг
    Много е гадно като си на плаж и някой да тича за мен плажа е да се печеш тичала съм 1-2 пъти и не ми хареса.

  11. #36
    Понеже не ме мързи, си бягам рано всеки ден (е, давам си почивка и време за повече съм, разбира се). Обожавам чувството след тренировка и съм енергична цял ден.

  12. #37
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Не бягам без тениска и мразя айподи и айфони
    А й бягам горе на пътя над плажа,не на пясъка

  13. #38
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    обичам да бягам и сутрин и вечер
    но не всеки ден, когато ми се тича
    и да се оплача, че вече не мога да си правя джогинг по любимия терен, към вилната зона, защото някакъв психар там ми каза, че ме е сънувал и сега избягвам да минавам оттам
    сега го разказвам с насмешка, но тогава доста си ме травмира, поплаках си вкъщи даже :д

  14. #39
    Чуството след като бягаш сутрин е уникално препоръчвам го на всеки.

  15. #40
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Да но когато имам възможност

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си